Hipicon’dan Ev Hediyesi Önerileri

Yeni eve taşınan ya da yeni evli çiftlere mutlaka bir ev hediyesi almak gerekir. Fakat ev hediyesi seçmek kolay bir iş değildir. Ev ile ilgili o kadar çok ürün var ki hangisinin ev hediyesi alacağınız kişiye veya evine en uygun olduğunu belirlemeniz uzun bir zaman alabilir. Alacağınız ev hediyesi hem beğenilsin hem de öylesine alınmış bir hediye olmasın istiyorsanız sizler için belirlediğimiz farklı tarzlarda ev hediyesi  önerilerini inceleyebilirsiniz.

Duvar Aksesuarları:

Duvar aksesuarları ürün çeşitliliği ile her eve uygun bir ev hediyesi seçeneğidir. Bütün evin havasını değiştirip evi modernleştirebilen, sadeleştirebilen veya canlandırabilen hediyeler arasında olan duvar aksesuarları ev hediyesi alacağınız kişinin evinin en ilgi çekici detaylarından biri haline gelebilir. Çerçevelerden raflara, aynalardan tabaklara evlerin duvarlarını dekore edebilecek tasarım ürünleri keşfederek yeni eve taşınan veya yeni evlenen sevdiklerinize onların tarzını yansıtacak ev hediyesini duvar aksesuarı önerilerimizden seçebilirsiniz.

Sıradan bir ev hediyesi vermek istemeyenlere kumaş üzerine illüstrasyonlu kasnaklar duvarları renklendirecek bir seçenek olabilir.

İster duvara asılı saksı olarak ister de çeşitli malzemeleri koymak amaçlı kullanılabilen Trigg saksı hediye aldığınız kişinin hem dekoratif amaçlı hem de günlük kullanabileceği bir hediye olabilir.

Duvara monte edilen bu heykel de oldukça farklı ve evin havasını değiştirerek çok ilgi çekecek bir ev hediyesi olacağından tarzına uygun olduğunu düşündüğünüz sevdikleriniz için mutlaka öneririz.

Çiçek en güzel hediyeler arasındadır. Ancak solması nedeni ile kalıcı bir ev hediyesi fikri için uygun olmayabilir. Çiçeklerin kurutularak çerçeve içerisine yerleştirildiği bu tasarım ürün hem kalıcı hem de doğadan bir hediye olabilir.

Porselen tabaklar kullanım dışında duvara monte edildiğinde duvar aksesuarı olarak da çok şık olabilir. Mavi deseni ve altın rengi kenarı ile bu tabak çok şık ve renkli bir ev hediyesi arayışında olanlara önerimiz.

El Yapımı Ürünler:

 Birbirinden güzel el yapımı ürünler hem tasarım hem de her birinin yapımındaki özel dokunuşla birbirinden ayrılan manevi değeri yüksek ev hediyeleri önerileri arasındadır. Ev hediyesi olarak seçebileceğiniz el yapımı ürünler arasından seçtiklerimizle sayısız tasarım ürün arasından karar vermenize yardımcı olmaya çalıştık.

Pirinç döküm, şişe açacağı sıklıkla karşılaşmayacağınız bir tasarım olduğundan aldığınız kişiye onu özel hissettirecek, başka kimsede görmeyeceği ev hediyesi olarak verilebilir.

Ev dekorasyonu için kullanılan modern ve etnik tarzları birleştiren bu el yapımı aksesuarı evinin enerjisini değiştireceğini düşündüğünüz birine çok çarpıcı bir ev hediyesi olabilir.

Tamamen el yapımı olan bu kesme kapı ağırlığı da ev hediyesi almak isteyenler için farklı bir alternatif olabilir. Hem kapı ağırlığı olarak hem de dekoratif kullanılabilen bu tasarım detaylarıyla evlerin güzel bir parçalı olabilir.

Küçük bir el yapımı tepsiyi de hem kullanışlı hem şık bir ev hediyesi olarak öneririz. Hem servis için hem de sehpa üzerinde dekoratif olarak kullanılabilecek bu pirinç tepsi eve şıklık katacağından tercih edilebilir.

Üretiminde hiç bir makine kullanılmayan bu beton obje, ev hediyesi olarak tercih edilebilir. El yapımı bir ürün olduğu için bu obje benzeri bulunmayan eşsiz bir ev hediyesi olacaktır.

Ahşap Ürünler:

 Ahşap ürünler natürel yapılarıyla ev hediyesinde doğallığı yakalamak isteyenler için iyi bir seçenek olabilir. Sizler için seçtiğimiz farklı ahşap tasarımları keşfederek sevdiklerini en çok yansıtanı bulabilirsiniz.

 Benzersiz bir ev hediyesi almak isteyenler için bu natürel kesim sunum tabağı çok zevkli ve çok kullanışlı bir ev hediyesi seçimi olabilir.

Ahşap ev ürünleri arasından farklı bir tasarım keşfetmek isterseniz önerdiğimiz en keyifli ürünlerden biri olan bu küvet servisini seçebilirsiniz.

 Ev hediyesi olarak klasiklikle doğallığı birleştiren ahşap bir tepsi de tercih edebilir, kullanıldığında şıklığı ve pratikliğiyle sizi hatırlatan bir hediye vermiş olabilirsiniz.

Ahşaptan üretilmiş olan bu dergilik hem ev organizasyonu hem de dekoratif açıdan çok ideal bir ev hediyesi seçeneği olabilir.

Saat ev hediyesi olarak çok tercih edilenlerden güzel bir klasik seçenek olabilir. Klasikliği ahşaptan bir duvar saat seçerek modernleştirip farklılaştırabilirsiniz.