İder Mobilya Koltuk Takımları 2020

İder mobilya koltuk takımları 2019

Son dönemlerin sıkça konuşulan markası İder Mobilya, modern mobilya tasarımları ve kalitesi ile kullanıcı beğenisini ve güvenini kazanmış bir marka. Kendini sürekli yenileyen marka İder mobilya mobilya sektöründeki 28 yıllık tecrübesi ile konforlu ve zengin ürün çeşitliliği sunan aynı zamanda yenilikçi ve farklı tarzlara hitap eden tasarımları ile oldukça dikkat çeken bir marka. Yazımızda bugün markanın koltuk takımları hakkında görüşlerimizi ve tasarımların tarz ve özellikleri hakkında detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz..

modern mobilya tasarımları

Farklı Beğenilere Zengin Çeşitler

Öncelikle şunu belirtelim 2019 İder mobilya koltuk takımları klasik ve modern çeşitleri ile farklı beğenilere hitap eden zengin bir koleksiyon sizleri bekliyor. Evinizin tarzına ve bütçenize uygun, farklı renk ve desen seçenekleri ile evinize konfor getirecek şık ve estetik tarza sahip 2019 İder modern mobilya koltuk tasarımları evinizde ergonomik bir duruş sergiliyor.

Evinizde Ergonomik Bir Duruş..

Sadelikten hoşlananlar için bir çok farklı koltuk takımı seçeneği bulunuyor, aynı zamanda açılıp kapanabilen ergonomik koltuk takımları ile evinizde extra dinlenme alanları yaratabilirsiniz. 2017 İder Mobilya koltuk takımları arasında çiçekli koltuk takımları ile evinizde adeta bir bahar havası yaşayabilirsiniz. Birbirinden canlı ve sezon trendi renk ve desen seçenekleri ile evini yenilemek isteyenlerin kaçırmaması gereken tasarımların yer aldığı çok özel bir koleksiyon.

modern mobilya tasarımları

Zengin renk ve kumaş seçenekleri sunması İder Mobilya tasarımlarını değerli kılan küçük bir detay sadece..  İder Mobilya 2016 Koltuk Takımları ikili, üçlü ve tekli koltuk modellerinden oluşan farklı tarzları ile her zevke hitap edebilen tasarımlar olarak göze çarpıyor.

Galerimizde yer verdiğimiz 2017 İder Mobilya Koltuk Takımları  tüm detayları ile listelenmiştir, tasarımların özellikleri, koltuk takımı fiyatları ve teknik özellikleri inceleyerek daha  tasarımlar hakkında daha net bir fikir sahibi olabilirsiniz.

En İyi Koltuk Takımı Modelleri

Yeni evlenecek çiftler ile evinin yenilemek isteyen çiftler için koltuk takımı modellerinde son noktayı tanıtmak istiyoruz. Uzun yılların verdiği tecrübe ve kalitenin buluştuğu en dikkat çekici modeller ile İder Koltuk, lider bir koltuk firmasıdır. Modası geçmeyen koltuk renkleri ile en canlı renk ve tasarımların buluştuğu ve her ortama uygun farklı koltuk tasarımları ilginizi çekebilir.

modern mobilya tasarımları

Koltuk takımları bir evin en önemli ürünleri arasında yer almaktadır. Misafir odası ile salonların vazgeçilmez mobilyası olan koltuklar günümüzde yeni fikirlerle daha farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Koltukları farklı kılan kimi unsurlar bu ürünlerde başarılı ile uygulanmıştır.

İder Mobilya Salon Takımları

İder mobilya, yeni sezon tasarımlarıyla birlikte çok şık salon dekorasyonunun belirlenmesi sağlanıyor. Salon için L koltuklar yerine, iki tekli, iki adet üçlü koltuğun ve orta sehpanın çok uyumlu bir görünüme sahip olması için hizmet veriliyor.

İder Mobilya Salon Takımları

Yeni sezonda en çok ilgi gören salon mobilyaları arasında yerini alan modeller için gri, açık kahverengi, krem rengi, lacivert tonları dikkat çekiyor. Dikiş yapısı, ufak düğme detaylarıyla birlikte koltuk takımının tasarımı tamamen farklı bir görünüme ulaştı. Özellikle mobilyanın yeni sezon için belirlenen orta sehpa ve zigon sehpalarla çok şık bir tarza sahip olması sağlanıyor.

[galeri]