İhtişamın Yansıması Asortie Koltuk Takımları

Yeni yazımızda tasarımlarıyla ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken marka Asortie‘den bahsetmek istiyoruz sizlere. Asortie Mobilya ne yapar , nasıl bir markadır , hangi tasarımlarıyla dikkat çekmiştir tüm detayları yazımızda bulabilecekseniz. Asortie Mobilya, yaşam alanlarını daha zengin ve şık gösteren tasarımlarıyla oldukça dikkat çeken bir marka. Şaşalı ve gösterişli koltuk takımları ile salonlarınızı çok daha şık bir hale getirebilirsiniz. 2019 koltuk modelleri arasında en çok ilgi gören modeller Asortie koltuk takımları olarak karşımıza çıkmaktadır.  Öncelikle şunu belirtmekte yarar görüyoruz Asortie mobilya tüm tasarımlarında doğal ahşap kullanıyor, bu çok önemli bir detay.

Asortie Mobilya

Tasarımlarında ağırlıklı olarak el işçiliğini tercih eden markanın tasarımları birinci sınıf ahşap ve en kaliteli kumaşlardan üretiliyor. Ahşap ve kumaşın mükemmel uyumunu yansıtan bu koltuk takımlarının özel el işçiliği ile bütünleşmesi ile salonlarınızda kendinizi çok özel hissedeceksiniz.

Asartie koltuk takımları oymacılığında uygulanan her bir desen özel olarak seçilmektedir ve yıllardır oymacılık yapan ustalarca koltuklara uygulanmaktadır. Kumaşların ve oymacılığın tam bir uyumu olan bu koltuklarda geniş bir renk skalası bulunmaktadır. Bu senenin koltuk renkleri arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Tasarımınıza en uygun renkte koltukları böylece kolayca seçebilirisiniz. Ayrıca el işçiliğinin biraz daha ön plan çıkması ve şıklığın göz önünde olması için altın rengi uygulaması yapılmaktadır.

Sadece koltuk takımları için değil bu takımları tamamlayacak olan sehpa, orta sehpa vs aksesuarlarda da bu muntazam işçilikler uygulanmaktadır. Salonlarını baştan yaratmak isteyen herkes gönül rahatlığı ile Asortie koltuk takımlarını tercih etmelidir. Hem kim istemez ki salonunda zenginlik şıklık hüküm sürsün…

Asortie ‘ yi diğer markalardan ayıran özellikler neler ?

Kendine has tarzı ve özgün tasarımlarında el oymacılığını tercih ediyor , doğal ahşap ile hazırladığı tasarımlarında zengin ve ihtişamlı bir görünüm sunuyor. Şıklık, gösteriş ve kaliteyi bir arada sunan bu harika koltuk takımları tamamen özel dokunuşları üzerinde taşımaktadır. Asortie Mobilya oyma sanatını mükemmel motiflerle süsleyerek klasik koltuk takımı modelleri arasında en iddalı ve görkemli tasarımlara imza atan bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Koltuk denildi mi marka marka denildi mi Asortie koltuk takımları…

Asortie Mobilya

Asortie klasik koltuk takımları diğer klasik tarzlara göre daha detaylı ve zengin tasarımlarla karşımıza çıkıyor , el oyması sanatını ustalıkla yansıtan , özgün desenlerle hayatınıza şıklık katan asortie bu alanda oldukça dikkat çekiyor. El oymacılığında tamaen özel tasarım uygulaması yapılarak koltuk takımları eşsiz güzelliğe kavuşturulmaktadır. Galerimizde sizler için seçtiğimiz Asortie Mobilya 2019 Koltuk Takımları ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Asortie Koltuk Modelleri

Bulunduğunuz ortamın yapısını doğrudan etkileyecek, tüm dikkati üzerine çekecek koltuk takımı modellerine, çeşitli orta sehpa tasarımlarıyla birlikte ulaşılabiliyor. Mor, kırmızı, turkuaz, gri, krem rengi ağırlıklı birçok renge sahip modelde, altın sarısı ön plana çıkıyor.

Asortie Koltuk Modelleri

Asortie tarafından tasarlanan, yeni sezonda en çok ilgi gösterilen ürünler arasındaki yerini alan salon mobilyalarında genel olarak şık ve gösterişli tarzlar dikkat çekiyor. İşlemeleri, altın rengi kenarlara sahip olan modelleri doğrudan çeşitli koltuk tasarımlarında, sehpalarla birlikte değerlendirmek mümkündür. Padişah ve sultan koltuklarında olduğu gibi, orta bölümden simetrik bir şekilde yükselen altın sarısı tasarımıyla, salon mobilyaları ve oturma gruplarında şatafat olmasına özen gösteriliyor.

[galeri]