Ikea Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Ikea köşe koltuk mobilyaları modern ve minimal çizgide üretilerek küçük ve dar evler için ideal ürün tercihleri arasında bulunmaktadır. Oldukça kullanışlı ve rahat olan bu köşe koltuk mobilyaları işlevsel ve fonksiyonel özelliklere de sahiptir. Ayrıca Ikea köşe koltuklarında da oldukça fazla renk yelpazesi bulunmaktadır.

İkea Mobilya Köşe Takımları 2020

Ikea köşe koltuk üretimi yaparken kullanım rahatlığı ve konforu ön plana taşımıştır. Oldukça sade tasarımlı köşe koltuklarını ister sade tonlarda isterseniz de renkli olarak satın almanız mümkün.

Ikea Köşe Koltuk Modülleri

Ikea’nın ürettiği köşe koltuk mobilyaları arasında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olan Söderhamn köşe koltuğunun parçaları ile farklı oturma kombinasyonları da yapmanız mümkündür. derin, alçak ve yumuşak bir oturma yapısına sahip olan Söderhamn köşe koltuğunda uzun ömürlü mikrofiber kumaş kullanılmıştır. Aynı zamanda bu kumaş yumuşak ve pürüzsüz bir his de vermektedir.

İkea Mobilya Köşe Takımları

Kolay temizlenebilir özellikte olan köşe koltuğun kılıfını çıkarıp rahatlık ile makinede yıkamanız mümkündür. ürün modülü olarak üçlü kanepe ve uzanma koltuğu, dörtlü köşe kanepe, altılı köşe kanepe, üçlü kanepe, uzanma koltuğu, tekli koltuk, köşe koltuk, ayak uzatma taburesi, üçlü kanepe kılıfı, ikili koltuk, üçlü köşe kanepe, köşe koltuk kılıfı, kolçak, uzanma koltuğu kılıfı, tekli koltuk kılıfı, kolçak kılıfı ve ayak uzatma taburesi kılıfı bulunmaktadır. Renk olarak da yelpazesi oldukça geniş olan Söderhamn köşe koltuğunun finnsta beyaz, finnsta turkuaz, samsta açık pembe, samsta koyu gri ve samsta turuncu renk alternatifleri bulunmaktadır.

2020 İkea Mobilya Köşe Takımı

Ikea’nın bir diğer köşe koltuğu da Kıvık köşe koltuk modülleridir. Oldukça derin bir oturma alanına sahip olan bu köşe koltuğunda da konfor ve rahatlık ön plandadır. Hafızalı sünger özelliği bulunan köşe koltukta vücudunuzun şeklini alarak kalktığınızda da şeklini geri kazanmaktadır.

Yine Ikea’nın diğer köşe koltukları gibi farklı modüller ile bir araya getirerek farklı oturma kombinasyonları yaratmanız mümkündür. evinizde kullanacağınız mekanın büyüklüğü ya da küçüklüğüne göre uzunluğuna kendiniz karar verebilirsiniz. Köşe koltuğunun kılıfı çıkarılarak kuru temizleme yapmak mümkündür. Kıvık köşe takımı modülleri olarak üçlü kanepe ve uzanma koltuğu, üçlü kanepe, ikili kanepe ve uzanma koltuğu, ikili kanepe, üçlü kanepe kılıfı, uzanma koltuğu, ikili kanepe kılıfı, uzanma koltuğu kılıfı, saklama gözlü ayak uzatma taburesi kılıfı ve saklama gözlü ayak uzatma taburesi bulunmaktadır.

İkea Mobilya Köşe Takımı 2020

Kıvık köşe koltuğunda renk alternatifi olarak ise hillared antrasit, hillared bej, hillared koyu mavi, orrsta açık gri, orrsta kırmızı, skiftebo koyu gri renkler bulunmaktadır.

Norsborg köşe koltuğu da Ikea’nın diğer koltukları gibi farklı oturma kombinasyonları için pek çok modüler sistemi ile beraber üretilmiştir. Oldukça yüksek esnekliğe sahip olan köşe koltuğu rahatlık ve konfor ön planda tutularak üretilmiştir. Kılıfı temizliği kolaylaştırmak adına makinede yıkanabilir özelliktedir.

Modüllerin ayaklarında da ekstra yüksek masif ahşaplar kullanılmıştır. Kolçak kenarlarında ise kullanım rahatlığı düşünülerek cep detaylarına yer verilmiştir. Norsborg köşe koltuk modüllerinde üçlü kanepe ve uzanma koltuğu, üçlü kanepe, beşli köşe kanepe, ikili kanepe, ikili kanepe ve uzanma koltuğu, uzanma koltuğu, ikili kanepe ve ikili uzanma koltuğu, ikili uzanma koltuğu, üçlü kanepe ve iki uzanma koltuğu, dörtlü köşe kanepe, dörtlü köşe kanepe ve uzanma koltuğu, altılı kanepe ve dokuzlu kanepe bulunmaktadır.

Renk alternatifi olarak ise edum bej, edum bej- huş, edum parlak yeşil, edum parlak yeşil- huş, finnsta beyaz- gri, finnsta beyaz- huş, finnsta koyu gri- gri, finnsta koyu gri- huş alternatifleri bulunmaktadır.