İşbir Yatak 2019 Fiyat Listesi – Güncel

2019 İşbir Yatak Fiyat Listesi 

Yatak denilince akla ilk gelen marka olan İşbir yatak 25 farklı ülkede satış yapan sektörün öncü markası. Yüksek teknoloji ürünleri ile üst düzey kaliteyi ve konforu evlere getiren markanın 2019 yatak fiyatları ve güncel işbir yatak fiyat listesi yazımızın devamında..

Kaliteli bir uykunun anahtarı hiç şüphe yok ki kaliteli bir yatak, hem son teknolojiyi takip eden hemde kaliteli bir marka ile çalışmak bu anlamda son derece önemlidir. Sektörde yatak konusunda öncü konumda olan İşbir yatak, tamamen Türk Mühendislerin yarattığı çok özel teknolojileri kullanarak alanında her zaman yenilikçi bir marka olarak öne çıkıyor.

İşbir yatak modelleri bir çok farklı teknolojiyi bir arada kullanmaya imkan sağlayan bir yapıya sahip, örnek olarak markanın tüm yataklarında “Quallofil Allerban” adında bir teknoloji kullanıyor, bu özellik ile tüm işbir yatakları lavanta kokusuna sahip, anti stress özellikli ve nano teknoloji ile üretilen kumaşlara sahip.

işbir yatak fiyat listesi 2019

İşbir Yatak Fiyat Listesi 2019

Markanın en güncel fiyat listesi için  aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir ve 2017 İşbir yatak fiyat listesi PDF formatı şeklinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

 [mks_button size="medium" title="İşbir Yatak Fiyat Listesi 2017 " style="squared" url="http://www.isbiryatak.com/wp-content/uploads/2016/03/perakende_fiyat_listesi_2017-3_smalll.pdf" target="_blank" bg_color="#dd3333" txt_color="#FFFFFF" icon="fa-download" icon_type="fa" nofollow="1"]