İstikbal Çocuk Odası İncelemeleri

Çocuk odası dekorasyonu oldukça keyiflidir. Çocukların yaratıcılığını ve enerjisini arttırmak amacı ile de dekore edilen çocuk odaları hem hareketli hem de canlı bir tarza sahiptir. Dekorasyonda kullanılan aynı zamanda çocukların da eğlenceli vakit geçirmesi amaçlanan oyuncaklar ile farklı tarzlara sahip eğlenceli mobilyalar ile duvar dekorasyonu bir araya geldiğinde evin içerisinde farklı bir dünyaya açılan bir alan yaratılmış olunmaktadır.

2020 Flora Bebek Odası Takımı

Çocuk Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılmalıdır

Çocuk odası dekorasyonu yaparken öncelikle çocukların odada keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak dekorasyon önerilerine göz atılması gerekmektedir. Duvar dekorasyonundan halı seçimine kadar çocuk odası dekorasyonu için her detay ayrı bir öneme sahiptir.

2020 Gallery Bebek Odası Takımı

Bunun yanında dekorasyonu yaparken kullanılan ve alınan malzemelerin de kalitesi ve hijyen açısından sağlıklı olma özelliği oldukça önemlidir. Çocuklar odadaki her detay ile ayrıca ilgilidir. Merak duyguları nedeni ile beraber gördükleri her ayrıntıyı incelemek ve dokunmak isterler.

Bunlar göz önünde tutulduğunda alınacak mobilyaların kalitesinin önemi de artmaktadır. Ayrıca çocukların hızla geliştiği göz önünde tutularak daha işlevsel ve fonksiyonel mobilya alımı hem bütçe açısından hem de iş güzü açısından karlı olacaktır.

2020 Gold Bebek Odası Takımı

Çocuk odası içerisinde en çok darbe alacak eşyalar mobilyalardır. Bu dikkate alınarak alınacak mobilyaların kalitesinin ve malzemesinin de iyice araştırılması gerekmektedir. Alınan yüksek kalitedeki ve işlevsel fonksiyonel özelliklere sahip mobilyalar kullanım ömrünü de uzatacaktır.

Bunun yanında cam ya da ayna detaylı mobilyalar alınır iken yine ev kazaları düşünülerek fonksiyonel bazdaki camlı mobilyaların alınması daha sağlıklı olacaktır. Çocukların tırmanma isteği ve arzusu için bunu önleyecek bazda ya da kolay devrilmeyecek sabit mobilyalar almak evde yaşanabilecek kötü riskleri de ortadan kaldıracaktır.

2020 Perla Bebek Odası

İstikbal Mobilya Bebek Odası Takımları

İstikbal mobilyanın bebekler için ürettiği oda takımları içerisinde bulunan santino bebek odası takımı zarif ve şık dolap kulpları ile beraber yerden yüksek ayakları ile temizlik kolaylığı sağlamaktadır. Bebek ve çocuk odalarının hijyenini ve temizliğini düşünen İstikbal Mobilya sağlığı da düşünerek sağlık riski olmayan kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzeme ile üretim yapmaktadır.

Takım içerisinde bulunan üç kapaklı gardırop olarak üretilen bebek odası takımında gardırop dışı çekmece bölümleri de mevcuttur. Ayrıca kullanım ömrünü de uzatmak isteyen İstikbal mobilya kapak stoplama sistemi ile mobilyaları üretmektedir. Yine aynı isimle İstikbal mobilya Santino genç odası takımı da üretmiştir.

İstikbal mobilyanın gençler için ürettiği oda takımları içerisinde bulunan Flora genç odası takımı modern çizgilere sahiptir. Genç odasının büyüklüğü ya da küçüklüğü düşünülerek üretimi yapılan Flora genç odası takımında iki farklı gardırop alternatifi bulunmaktadır.

2020 Trend Bebek Odası Takımı

İster üç kapaklı isterseniz de sürgü kapaklı gardırop modellerinden odanın ve tarzınızın istiyacına göre seçim yapabilirsiniz. Flora genç odası takımı ahşap renklerin yoğun kullanımı ile üreilmek ile beraber dolap, çalışma masası ve şifonyerde turkuaz renklere yer verilirken yatak başlığı da turkuaz olarak üretilmiştir. Günlük temizlik alışkanlığını kolaylaştırmak ve yardım etmek amacı ile beraber mobilyalar ayaklı olarak üretilmiştir. Çalışma masasına fonksiyonel işlevsellik kazandırmak istenmiş ve kitaplık özelliği de eklenerek farklı bir tasarım yaratılmıştır.

Ürünün kalitesi ve kullanım ömrü arttırılarak kapak stoplama sistemi eklenmiştir. Gardırop özelliğinde ise yine işlevsellik kazandırılarak hem raflı bölme yapılmış hem de askılık olarak kullanılacak bölme tasarlanmıştır. Yine çocuk, genç, bebek ya da yetişkin ayırt etmeden İstikbal mobilya herkesin kullanım rahatlığını ve sağlığını düşünerek diğer ürettiği mobilya takımlarında olduğu gibi bu takımda da E1 standartlarında malzeme kalitesi kullanmıştır.