İstikbal Portmanto Modelleri

Portmanto modelleri için çok fazla çeşit olmak ile beraber pek çok üretici ve marka da bulunmaktadır. Bunlardan birisi de yıllara meydan okuyan marka ismi ile İstikbal mobilyadır. Klasik ve modern tarzda ürettiği portmanto modelleri ile ürünlerine hem fonksiyonellik hem de işlevsellik katarak şık tasarımların sahibi olmaktadır.

İstikbal mobilyanın internet sitesinden aldığımız bilgi dahilinde portmanto modelleri ve ayrıntıları aşağıdaki gibidir. Dilerseniz buradan göz atabilir ya da mağazalarından detaylı inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

2020 İstikbal Portmanto Çeşitleri
  • Gallery Portmanto Modeli
  • Elizya Portmanto Modeli
  • Lima Portmanto Modeli
  • Perla Portmanto Modeli

Olmak üzere İstikbal mobilyanın ürettiği farklı tarzda dört portmanto modeli bulunmaktadır.

Gallery portmanto modeli sürgü kapaklı ve aynalı bir portmanto modelidir. İki kapağı bulunan bu portmanto modeli beyaz, modern tarzda, kullanışlı ve şık bir üründür. Göz yormayan, sade bir tasarım olan portmanto modelini evinizde kolaylıkla tercih edebilir ve kullanabilirsiniz.

Kapaklarından biri aynalıdır. İstikbal mobilyanın ürettiği bu ürün yerli üretimdir. Ölçülerine gelindiğinde ise derinliği 50 cm, genişliği 128.5 cm, yüksekliği de 200.3 cm’dir. Orta genişlikteki evlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayna kapaklı olan bölmesi askılık şeklindedir. Alt tarafında ise bir adet raf bölmesi bulunmaktadır.

2020 İstikbal Portmanto Modeli

Dilerseniz ayakkabı dilerseniz de çanta için bu rafı kullanabilirsiniz. Diğer bölmesi ise boydan boya sekiz adet raflı sistemle dizayn edilmiş tam ortasında ise çekmece bölmesi bulunmaktadır. Tamamı beyaz renkte olan bu ürün ile kullanacağınız alanda renk uyumu konusunda da sorun yaşamazsınız. Ayrıca aynalı olma özelliği ile de hem ayna maliyetinden kazanç sağlamış olacaksınız hem de ekstra ayna için kullanacağınız yerden alan tasarrufu yapmış olacaksınız.

Elizya portmanto modeli klasik tarzın izlerini taşıyan beyaz ağırlıklı aynalı ve sürgü kapaklı bir portmanto modelidir. Tamamı yerli üretim olan bu portmanto modelinde kapak çerçeveleri ve ayna çerçevesi bulunmakta bu çerçeveler de altın renginde dizayn edilmektedir.

2020 İstikbal Portmanto Modelleri

Sürgü kapaklı olması size ekstradan kullanım rahatlığı vereceği gibi yere sıfır olarak üretilmiş olması da ölü alan oluşmasını engellemektedir. İki kapaklı yani iki bölmeli olan bu portmanto modelini normal genişlikteki evlerinizde kullanabilirsiniz. Aynasız olarak üretilen sürgü kapağının bir kenarı yine dikey ayna şeritleri ile süslenmiştir. Evinizde şık ve zengin bir görünüm oluşmasına yardımcı olacaktır. Ürün ölçüleri ise derinliği 50.3 cm, genişliği 132.3 cm, yüksekliği ise 206.8 cm olarak üretilmiştir.

Lima portmanto modeli, İstikbal mobilyanın ürettiği modern çizgideki ahşap rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı portmanto modelidir. Üç bölmeli olarak dizayn edilmiştir. Birinci bölmesi aynalı ve kapaklıdır. İkinci bölmesinde yarım olarak açık askılık alt tarafı iki kapaklı dolap şeklindedir.

2020 İstikbal Portmanto Tasarımı

Üçüncü bölme ise yine açık askılık şeklinde en altında da bir çekmecesi mevcuttur. Bu bölmelerin ölçüleri ise şu şekildedir.  Dolap ünite bölümü yani boydan aynalı kapaklı bölüm derinliği 45 cm, genişliği 50.4 cm, yüksekliği de 201.4 cm’dir. İkinci bölmesi yani portmanto bölmesi derinliği 45 cm, genişliği 85.1 cm, yüksekliği de 195.9 cm’dir. Üçüncü bölmesi ise askılık bölmesi derinliği 45 cm, genişliği 64.2 cm, yüksekliği de 195.9 cm’dir.

Perla portmanto modeli beyaz ağırlıklı, portmanto iskeleti görünümü olarak Lima portmanto modeline benzeyen bir üründür. Aynalı olan bu portmanto modelinde klasik çizgiler hakimdir. Boydan boya aynalı olan bölmesi raflı sistem olarak dizayn edilmiştir. Ölçüleri ise derinlik 48.8 cm, genişlik 51.6 cm, yüksekliği de 201.5 cm’dir.

2020 İstikbal Portmanto

İkinci bölmesi ise yarım askılık alt kısmı iki kapaklı dolap şeklidedir. Dolap içi de yine raflı sistemdir. Ölçüleri ise derinlik 46.4 cm, genişlik 85.1 cm, yüksekliği de 201.5 cm’dir. Üçüncü bölme de alt tarafı çekmece olarak askılık şeklindedir. Ölçüleri de derinlik 46.4 cm, genişlik 64.2 cm, yüksekliği de 201.5 cm şeklindedir.

[haber id=”23879″]