İstikbal Sürgülü Gardırop Modelleri

Yatak odalarını dekore etmek kullanana sınırsız özgürlük sağlar. Yatak odaları evin en özel ve kişinin özelinde olan alanları olduğu için ev sahibi olarak kendi stilinizi yansıtırken özgürce istediğiniz dekoratif parçaları kullanabilir istediğiniz tarzları kendinize ilham alabilirsiniz.

İstikbal Sürgülü Gardırop Modelleri 2020

Yatak odası tarzınıza uygun mobilyaları istediğiniz her yerden bulabileceğiniz gibi İstikbal mobilyanın hemen hemen her ilde olan mağazalarından ya da internet sitesinden yatak odanıza en uygun mobilyaları satın alabilirsiniz. Yatak odası mobilyası alırken ise dikkat etmeniz gereken konu yatak odasının büyüklüğü ya da küçüklüğüdür. Yatak odanızın ihtiyacına en uygun mobilyayı satın almak için öncelikle yatak odasını ölçmeniz ve alınacak mobilyanın ölçülerine bu şekilde karar vermeniz gerekmektedir.

İstikbal Sürgü Kapaklı Yatak Odası Takımları

İstikbal mobilyanın birbirinden farklı çeşit, model, tarz ve ölçülerindeki yatak odası mobilyalarını dilediğiniz gibi satın alabilir ya da kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Her geçen gün tarzına bir yenisini ekleyerek devam eden İstikbal mobilyada istediğiniz tarzı bulabilmeniz mümkündür.

İstikbal Sürgülü Gardırop Modelleri

İstikbal mobilyanın yeni yatak odası takımları arasında bulunan Luxe yatak odası takımı üç farklı seçenekteki gardırop modeli ile üretilmiştir. İster beş kapaklı ister altı kapaklı isterseniz de sürgü kapaklı modellerinden birini yatak odası boyutunuza ve kullanma amacınıza göre satın alabilirsiniz. Takım içerisinde ise yatak karyolası, tuvalet masası, tuvalet aynası, şifonyer, komodin ve yatak karyola başlığı bulunmaktadır. Ayrıca yerli üretim olan bu yatak odası takımı içerisinde fazladan aydınlatma ve çekmece stoplama sistemi bulunarak ürünün kullanım ömrünü uzatmaktadır.

2020 İstikbal Sürgülü Gardırop Modeli

Yatak odası takımında üretilen malzeme kalitesi E1 standartlarında üretilerek insan sağlığı da riske atılmamıştır. Ayrıca tüm mobilya parçaları temizlik rahatlığı düşünülerek yerden yüksek ayak olarak tasarlanmıştır. Gardırop özelliklerinde ise gardırop dış kısmında çekmeceli bölmeler ve yine gardırop iç kısmında da çekmeceli bölmeler yapılmıştır. Ayrıca hem kapaklı hem de sürgülü gardıroplarda yine çekmecelerde olduğu gibi kapaklarda stoplama sistemi kurulmuştur. Açık renklerde üretilen bu yatak odası takımı içerisinde bulunan detaylarda ise gold renkler kullanılmıştır.

İstikbal mobilyanın ürettiği yeni takım odası takımlarından bir diğeri ise İndigo yatak odasıdır. Ahşap renginde üretilen bu yatak odası takımında antrasit renkteki detaylara da yer verilmiştir.  E1 standartlarında malzeme kullanımı yapılan yatak odası takımında insan sağlığı düşünülerek kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

İstikbal Sürgülü Gardırop Modeli 2020

Ayrıca küçük ev kazaları düşünülerek malzeme kalitesinde çizilme, sürtünme ve yanma gibi olaylara karşı dayanıklı malzeme ile üretim yapılmıştır. Yine günlük ev temizliği düşünülerek temizlenmesi kolay malzeme kullanılmıştır. Yatak odası takımının kullanım ömrünü uzatmak ve kalitesini arttırmak amaçlı ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmıştır. Modern tarzın izlerini taşıyan İndigo yatak odası takımında meşe ve antrasit rengin uyumuna dikkat çekilmek istenmiştir.

Sadelikten yana olanların tercih edeceği bu yatak odası takımı için üretilen gardıroplarda hem iç kısımda hem de dış kısımda çekmecelere yer verilmiştir. Üç gardırop seçeneği ile üretilen yatak odası takımında beş kapaklı gardırop, altı kapaklı gardırop ve sürgü kapaklı gardırop bulunmaktadır. Ayrıca yine takım içerisinde tuvalet masası, şifonyer, komodin, tuvalet aynası ve yatak karyolası bulunmaktadır.

İstikbal Sürgülü Gardırop Modeli

İstikbal mobilyanın bir diğer yatak odası takımı ise Diego yatak odası takımıdır. Ceviz renginde üretilen bu yatak odası takımı da sade bir çizgiye sahiptir. Modern tasarımda üretilen yatak odasında ceviz renk hakim olup altın rengi detaylı kulplara yer verilmiştir. Yine insan sağlığı düşünülerek E1 standartlarında malzeme ile üretil yapılmış olup kanserojen madde içermemektedir.