İstikbal Yemek Odası İncelemeleri

Yemek odası dekorasyonlarında yemek masası, yemek masası sandalyeleri, yemek masası konsolu, kullanacağınız aksesuarlar, seçeceğiniz renk kombinasyonları, duvar kağıdı ya da duvar boyanızın her birinin birleştiğinde aynı uyumu yakalaması gerekmektedir.

Yemek Odası Dekorasyonu İçin Kullanılan Tarzlar

Yemek odası dekorasyonu da evin diğer bölümleri gibi farklı tarzlarda dekore edilebilir. Örneğin cıvıl cıvıl hareketli bir tarzı da yakalamak isteyebilir bunun için ise canlı renklerden yardım alabilirsiniz. Tam tersi daha klasik bir hava yakalamak istiyorsanız klasik ya da ağır olan avangart yemek odası mobilyalarını tercih edebilir yine ağır renkler kullanarak istediğiniz klasik tarzı yakalayabilirsiniz.

Baron Yemek Odası Takımı

Yemek Odası Dekorasyonu İçin Modern ve Klasik Tarz

Yemek odası dekorasyonunda sıklıkla karşımıza çıkan iki farklı tarz vardır. Bunlardan biri, istediğiniz farklı tarzları da bir araya getirerek daha özgür ve şık bir tarz yakalamak isteyenler için modern dekorasyon. Diğeri ise, ağır, şık ve zengin bir görüntüsü olan klasik tarzdaki dekorasyon. Modern dekorasyonda farklı renkleri aynı uyum içerisinde bir araya getirebilirsiniz.

Genellikle lacivert gibi mavi tonlar ya da antrasit gibi gri tonların hakim olduğu modern dekorasyonda kullanacağınız aksesuarları canlı renklerden yana tercih edebilirsiniz. Klasik dekorasyonda ise genellikle zıt renkler ve ağır renkler tercih edilmektedir.

Canyon Yemek Odası Takımı

Örneğin, kahverengi ve bej gibi ya da siyah ve beyaz gibi renkler zıt renklerin beraber kullanılarak uyumu yakalamasını göstermektedir.

İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları

İstikbal mobilya evinizin dekorasyonunu ve sizin tarzınızı düşünerek birbirinden farklı çeşitte ve modelde yemek odası takımı üretmektedir. Her yeni sezon ürünlerine yenilerini de ekleyerek devam eden İstikbal mobilya modanın trendlerini de yakından takip ederek evlerinizdeki yerini almaktadır.

Diego Yemek Odası Takımı

İstikbal mobilyanın yeni çıkardığı yemek odası takımı olan Luxe yemek odası takımı vitrin, büfe, büfe aynası, gümüşlük, kitabeli yemek masası, normal yemek masası ve iki farklı sandalye seçeneği ile üretilmiştir. Yemek odası takımında aydınlatma sistemi bulunmaktadır.

Bunun yanında kullanım rahatlığı düşünülerek çatal bıçak bölmesi de takım içerisinde eklenmiştir. Yemek odası takımı üretiminde kullanılan malzeme kalitesi E1 standartlarına göre üretilerek insan sağlığı düşünülmüş olup kanserojen madde içermemektedir.

Takım üretilir iken kullanım ömrünü uzatmak amacı ile kapak stoplama sistemi de ürün özelliklerine eklenmiştir. Yine kırılmaya dayanıklı olması düşünülerek ve düşme anında zararı en aza indirmek amacı ile temperli cam sistemi kullanılmıştır.

Elite Yemek Odası Takımı

İstikbal mobilyanın birbirinden farklı tarzda ürettiği yemek odası takımları içerisinde bulunan ve yeni çıkan bir diğer yemek odası takımı ise Diego yemek odası takımıdır. Yemek odası takımında yoğunluklu olarak ceviz renk tonu kullanılmak ile beraber altın rengine sahip özel kulpları bulunmaktadır. Yine takım içerisinde bulunan mobilyalar temizliği rahatlatmak amacı ile yüksek ayaklı olarak üretilerek altın rengi detaylara sahiptir.

Takım içerisinde vitrin, büfe, büfe aynası, gümüşlük, kitabeli yemek masası, normal yemek masası ve mini masa bulunmaktadır. Aydınlatma sistemi bulunan yemek odası takımında kullanım rahatlığı düşünülerek çatal bıçak bölmesine de yer verilmiştir. Yine İstikbal mobilya diğer mobilya takımlarında olduğu gibi Diego yemek odası takımında da ürettiği malzeme kalitesinde insan sağlığını riske atmayarak kanserojen madde içermeyen E1 standartlarındaki kaliteli malzeme ile üretim yapmıştır.

Elizya Yemek Odası Takımı

Ve yine diğer mobilya takımlarında olduğu gibi takımın kullanım ömrünü uzatmak ve kalitesini arttırmak amacı ile kapak stoplama sistemini eklemiştir. Camlarda da temperli cam sistemi kullanılmıştır. Modern ve şık bir tasarıma sahip olan yemek odası takımında ceviz rengin ve altın detayların renk kombinasyonundaki uyumuna dikkat çekilmiştir.