Kedili Ev İçin Halı Modelleri

Alıcılara sunulan kedili ev için halı modelleri bu kategorinin en dikkat çekici ürünleri arasında yer alıyor. Evde yaşayan kedilerin ve çocukların güvenliğini sağlayan oldukça donanımlı halı modelleri de mevcut. Buna ek olarak çeşitli özelliklerle hem dekoratif hem de kullanışlı halı modelleri arasında seçim yapmak da mümkün.

Kedili Ev İçin Halı Modelleri Detayları

Kaymaz Tabana Sahip Halı Modelleri

Evin içinde beslenen kediler oldukça hareketli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle sık sık halıların yerleri ve düzeni değişebilmektedir. Bunun önüne geçmek için ilk önerilen halı modeli kaymaz tabana sahip olan modellerdir. Bu sayede kediler halının üstünde ne kadar hareket ederse etsin halıların dağılımında ve konumunda herhangi bir farklılık gerçekleşmez.Kaymaz Tabana Sahip Halı

 Özel yapıları sayesinde halılar her zaman için konuldukları noktada ve şekilde dururlar. Özellikle evlerinde birden fazla kedi besleyen ev sahipleri için ideal bir üründür.

Yapışkanlı Merdiven Halısı Seçenekleri ve Özellikleri

Özel yapışkanları ile birlikte imal edilen halılar bir başka seçeneği oluşturuyor. Özellikle dubleks evlerde kullanıma açık olan bu ürünler kedilerin güvenliğini sağlamada da profesyonel bir vizyon sunmaktadır.Tüylenme Yapmayan Özel yapışkanlı Halılar

 Kedilerin hareketli yapılarına karşı merdivenlerden düşmelerini engeller. Halıların arka kısmındaki dört kenarında yapışkan bulunur. Bu yapışkanların bantları çıkarıldıktan sonra pratik bir şekilde uygulanabilir. Merdiven sayısının ölçümleri yapıldıktan sonra metrelik hesabıyla sipariş edilebilir.

[haber id=”14109″]

 Kullanım kılavuzuna bakılarak çok rahat bir şekilde istenilen her yere serilebilir. Üç yerinden yapışkanlı olan versiyonları da kataloglarda mevcuttur. Bu yapışkanların en büyük özelliği ise iz bırakmamasıdır. Bu sayede temizliği de en az serilmesi kadar pratik ölçülere bırakılmıştır.

Tüylenme Yapmayan Özel Halılar

Alıcılar biraz daha fazla ücret ödeyerek kedili evlerini tam da istedikleri gibi dekore edilebilirler. Kediler özellikle belli başlı dönemlerde çok fazla tüy dökmektedir. Tüylenme yapan halılar ile birlikte estetik dışı görüntülerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.Tüylenme Yapmayan Özel Halılar

 Bunun önüne geçmek için tüylenme yapmayan özel halılar tercih edilebilir. Bu sayede kedilerin döktüğü tüyler günlük olarak halıların üstünden alınabilir. Bu sayede hem ev dekorasyonu hem de genel temizlik için gerekli adımlar atılmaktadır. Tüylenme yapmayan halılar uygun fiyatlarının yanı sıra taksitle ve peşin fiyatına ödeme gibi ayrıcalıklarla sunulmaktadır.

Kedi Desenli Halı Seçenekleri

Evlerinde tek kedi besleyen kişiler kedi desenli halı modelleri arasından bir seçim yapabilirler. Bu halılarda yer alan kedi motifleri evlerdeki kedilerin oyun sahasını da oluşturmaktadır. Çocuk ve genç odalarında kullanılabilecek son derece renkli ve sevimli modeller de satışa çıkarılmaktadır.Tüylenme YapmayanHalılar,

Erkek genç odaları için hem arabalı hem de kedili motiflere ev sahipliği yapan halılar da mevcut. Kız genç odaları için ise hem prenses desenli hem de kedi resimli halılar farklı bir seçenek oluşturmaktadır. Salonlar için de son derece karakteristik ve modaya uygun ürünler yer alıyor. Kahverengi ve sarı renklerinin birbirleriyle uyumlu bir şekilde resmedildiği bu modellerde de kaymaz taban özellikleri bulunmaktadır.

[haber id=”15461″]

Anti- Alerjik Halılar ve Kullanım Avantajları

Hem çocuklu hem de kedili aileler için önerilen bir diğer halı modeli anti-alerjik özellikler taşıyor. Kendi kendini temizleme özelliğine sahip olan bu halılar kedilerin döktüğü tüylere karşı da ekstra bir koruma içeriyor. Bu ürünün sahibi olan ev sahipleri estetik olduğu kadar güvenli bir kullanım modeline de kavuşmaktadır.Kaymaz Tabana Sahip Halı

Anti- alerjik olmasının yanı sıra dokuma olan bu halılar Kedili Ev İçin Halı Modelleri olarak evlerin her odasında kullanılabilir. Mutfak ve yemek odalarında da tercihe bağlı olarak serilebilir. Yumuşak bir dokunuşa sahip olan ürünler soft halı adı ile lanse edilmekte ve satışa çıkarılmaktadır.

Yapışkanlı Merdiven Halısı

Evlerde ve iş yerlerinde yaşanan en büyük sorunlardan bir tanesi olan halı kaymaları, otellerin de aralarında bulunduğu büyük bir alanda genel yapıyı doğrudan etkilemektedir. Her basamakta demir çubuklarla sabitlenmiş modeller kullanılması gerekmemektedir. Bu modellerde bir basamaktaki çubuğun yerinden çıkması halinde, 90 derecelik açı bir anda değişecek ve dümdüz bir zemin ortaya çıkacaktır.

Yapışkanlı Merdiven Halısı

Zemin halıları için, doğal olarak böyle bir zeminde ayakta durmak mümkün olmadığı için, son derece ciddi yaralanmalara sebebiyet verebiliyor. Özellikle kırmızı, mavi, yeşil ve klasik renk olarak da bordu renklerindeki merdiven halıları, her bir basamak için yapışkanlı şekilde kullanılabiliyor.

[galeri]