Kelebek Köşe Takımı Modelleri

Kelebek mobilya farklı tarz çizgilerinde ürettiği köşe takımı mobilyaları ile gerek renk alternatifi gerek ise model alternatifi sunmaktadır. Bunun yanında farklı fiyat seçenekleri ile de hemen hemen her cebe ve bütçeye hitap edebilmektedir.

Kelebek Mobilya Köşe Takımı Modelleri Detay

Kelebek mobilyanın ürettiği Dia köşe takımı otuma odası içerisinde minimal bir şıklık isteyenlerin tercih etmesi gereken bir köşe takıdır. Köşe takımı içerisinde bulunan puf ile birlikte yatak olma özelliğine sahip olan Dia köşe takımı zengin kırlentleri ile birlikte oturma alanının enerjisini de yükseltmektedir. Köşe takımının ayakları ahşap görünümlü ceviz renk detayı olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda kullanım rahatlığı ve kullanım ömrü de düşünülerek dayanıklı ahşap ve metal profil iskelet kullanılmıştır.

Kelebek Mobilya Köşe Takımı Modelleri Yeni

Ayrıca oturum rahatlığı da düşünülerek 30 DNS yüksek konforlu sünger kullanılmıştır. Takım içerisinde Dia köşe koltuk, Dia puf ve Dia berjer bulunmaktadır. Takımın tamamını satın alabileceğiniz gibi ayrı parçalar olarak da istediğinizi satın almanız mümkündür. Takım yumuşak kumaş dokusuna sahip olurken aynı zamanda sünger olarak da sağlığa zarar vermeyen sünger kullanılmıştır. Bunun yanında temizliğin rahatlığı da düşünülerek kolay silinebilir kumaş ve ürünlerde de yüksek ayak kullanılmıştır.

2020 Kelebek Mobilya Köşe Takımı Modelleri

Kelebek mobilyanın bir diğer köşe takımı da Orion köşe takımıdır. Yine Dia köşe takımı gibi modern tarzda minimal çizgide bir köşe koltuk takımı tasarlanmıştır. İşlevsel fonksiyonlara sahip olan köşe takımında konfor ve rahatlık da düşünülmüştür.

Küçük boyutlardaki evler için oldukça ideal olan Orion köşe koltuk takımında kol kısmında ince ve zarif detaylara yer verilmiştir. Aynı zamanda sırt kısmında da çektirme detaylar bulunmaktadır. Oldukça modern ve şık bir görüntüye sahip olan Orion köşe koltuk takımında renkli kırlentlere yer verilmiştir.

Kelebek mobilyanın yeni çıkardığı köşe koltuk takımı ise Marino köşe koltuk takıdır. Mavi renklerin hakim olduğu koltuk takımında desenli kırlentler bulunmaktadır. Yine minimal çizgide tasarlanan köşe koltuk takımında modern tarz hakimdir.

Kelebek Mobilya Köşe Takımı Modelleri 2020

Sade bir dekorasyonu sevenler için oldukça ideal olan Marino köşe koltuk takımı hem fonksiyonel özelliklere sahiptir hem de son derece kullanışlı ve rahattır. Çift kişilik yatak olabilme özelliğine sahip olan Marino köşe koltuk takımında hareketli mekanizmalar bulunmaktadır. Aynı zamanda da geniş bir depolama alanı sunan Marino köşe koltuk takımında sandık fonksiyonu da bulunmaktadır.

Kelebek Büyük Köşe Takımları

Kelebek mobilyanın küçük mekanlar için minimal çizgide ve modern tarzda ürettiği köşe takımlarının yanı sıra büyük ve geniş mekanlar için ürettiği köşe takımları da bulunmaktadır.

Kelebek mobilyanın büyük mekanlar için ürettiği köşe takımlarından biri olan Minolia köşe takımı ister küçük mekanlar için kullanılabilir ister de büyük ve geniş mekanlar için kullanılabilir özelliktedir. Genişliğine ve uzunluğuna sizin karar verebildiğiniz Minolia köşe takımı oldukça fonksiyonel özelliktedir. Sonsuz modül özelliğinde olan Minolia köşe koltuk takımında U ve C formları ile beraber farklı kombinasyonlar oluşturmak da mümkündür.

Kelebek Mobilya Köşe Takımı Modelleri

Ayrıca yine oluşturabileceğiniz kombinasyonu ister sehpalı isterseniz de sehpasız olarak yapabilirsiniz. Extra soft 35 DNS sünger üzerine sarılmış 4 cm 24 DNS hyper sünger ile extra konfor puf modülünün hem ayak uzanma hem de köşenin devamı olma özelliği bulunmaktadır. Takım içerisinde seçebileceğiniz parçalar ise, Minolia ikili modül, Minolia sol kol, Minolia sehpasız Josephine sağ, Minolia sehpasız Josephine sol, Minolia tekli modül, Minolia köşe modül, Minolia sehpalı Josephine sağ, Minolia sehpalı Josephine sol, Minolia puf, Minolia kol parçalarıdır. İstediğiniz modül parçalarını istediğiniz sayıda seçerek köşe takımınızın uzunluğuna ve kombinasyonuna karar verebilirsiniz.