Kelebek Mobilya İncelemeleri

Kelebek mobilya farklı tarz çizgilerinde ürettiği mobilyaları ile gerek renk alternatifi gerek ise model alternatifi sunmaktadır. Bunun yanında farklı fiyat seçenekleri ile de hemen hemen her cebe ve bütçeye hitap edebilmektedir. Dekorasyona olan artan ilgi ile beraber farklı tarz ve çizgiler de moda haline gelmiştir. Kelebek mobilya da modanın tutkusu ile ürettiği ürünleriyle birlikte modası hiç geçmeyecek ve uzun yıllar kullanılabilecek farklı bir çok tarz ile uyumlu mobilya modelleri üretmektedir.

Kelebek Koltuk Takımları

Kelebek Oturma Grubu Mobilyaları

Kelebek mobilyanın ürettiği Dia köşe takımı otuma odası içerisinde minimal bir şıklık isteyenlerin tercih etmesi gereken bir köşe takıdır. Köşe takımı içerisinde bulunan puf ile birlikte yatak olma özelliğine sahip olan Dia köşe takımı zengin kırlentleri ile birlikte oturma alanının enerjisini de yükseltmektedir. Köşe takımının ayakları ahşap görünümlü ceviz renk detayı olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda kullanım rahatlığı ve kullanım ömrü de düşünülerek dayanıklı ahşap ve metal profil iskelet kullanılmıştır. Takım içerisinde Dia köşe koltuk, Dia puf ve Dia berjer bulunmaktadır. Takımın tamamını satın alabileceğiniz gibi ayrı parçalar olarak da istediğinizi satın almanız mümkündür. Takım yumuşak kumaş dokusuna sahip olurken aynı zamanda sünger olarak da sağlığa zarar vermeyen sünger kullanılmıştır.

2020 Kelebek Koltuk Takımı

Kelebek mobilyanın bir diğer köşe takımı da Orion köşe takımıdır. Yine Dia köşe takımı gibi modern tarzda minimal çizgide bir köşe koltuk takımı tasarlanmıştır. İşlevsel fonksiyonlara sahip olan köşe takımında konfor ve rahatlık da düşünülmüştür. Küçük boyutlardaki evler için oldukça ideal olan Orion köşe koltuk takımında kol kısmında ince ve zarif detaylara yer verilmiştir. Aynı zamanda sırt kısmında da çektirme detaylar bulunmaktadır. Oldukça modern ve şık bir görüntüye sahip olan Orion köşe koltuk takımında renkli kırlentlere yer verilmiştir.

Kelebek Koltuk Takımı 2020

Yemek odası takımları oldukça çok çeşitte ve tarzda alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Yemek odası takımı üreticileri arasında bulunan Kelebek mobilya da müşterilerine farklı tarzlarda ve farklı stillerde yemek odası takımları üreterek her kesime hitap etmeye çalışmaktadır. Ayrıca farklı fiyat etiketleri ile de her bütçeye uygun olmayı amaçlamaktadır. Yılın belirli dönemlerindeki dönem sonu indirimleri ve kampanyalı ürünleri ile de ekstra bir alım gücünü hedeflemektedir. Yemek odanız için alacağınız mobilyaları kelebek mobilyaların mağazalarından ya da internet sitesinden kolayca inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Kelebek mobilya internet sitesinde alıcılarına iki yeni yemek odası takımı ve toplamda on üç yemek odası takımı ile müşterilerine inceleme şansı sunmaktadır.

Kelebek Yemek Odası Takımı Mobilyaları

Kelebek mobilyanın iki yeni yemek odası takımı olan Levena Yemek Odası Takımı ve Vanensi Yemek Odası Takımı internet sitesinde indirimli fiyatları ile yayınlanmaktadır.

Kelebek Koltuk Takımı

Levena Yemek Odası Takımı, günümüzde oldukça yaygınlaşan post modern anlayışa hitap etmektedir. Bu yemek odası takımında istediğiniz parçaları siz kendiniz seçerek kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Sunduğu takım içerisinde konsol, sabit masa mermer, 160×95 cm açılır masa, 150×95 cm açılır masa, Levana konsol aynası, Levana masa sandalyeleri bulunmaktadır.

Kelebek Köşe Takımları

Kelebek mobilyanın bir diğer yeni yemek odası takımı olan Vanensi yemek odası takımı da konsol, sabit mermer masa, 160×90 cm açılır masa, 65 cm konsol aynası, 45 cm konsol aynası ve yemek masası sandalyelerinden oluşmaktadır. Yine aynı şekilde dilediğiniz parçaları alarak kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Kelebek mobilya, Vanensi yemek odası takımını iddialı çizgilerle tasarlayarak yemek odanıza şıklık vermeyi amaçlamaktadır. Kenarları yumuşatılmış ceviz çerçeve ve parlak mermer yüzeyin birleşimi ile dizayn edilmiştir.