Kelebek Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımları oldukça çok çeşitte ve tarzda alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Yemek odası takımı üreticileri arasında bulunan Kelebek mobilya da müşterilerine farklı tarzlarda ve farklı stillerde yemek odası takımları üreterek her kesime hitap etmeye çalışmaktadır. Ayrıca farklı fiyat etiketleri ile de her bütçeye uygun olmayı amaçlamaktadır. Yılın belirli dönemlerindeki dönem sonu indirimleri ve kampanyalı ürünleri ile de ekstra bir alım gücünü hedeflemektedir.

Yemek odanız için alacağınız mobilyaları kelebek mobilyaların mağazalarından ya da internet sitesinden kolayca inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Kelebek mobilya internet sitesinde alıcılarına iki yeni yemek odası takımı ve toplamda on üç yemek odası takımı ile müşterilerine inceleme şansı sunmaktadır.

Camilia Yemek Odası Takımı 2020

Kelebek mobilyanın iki yeni yemek odası takımı olan Levena Yemek Odası Takımı ve Vanensi Yemek Odası Takımı internet sitesinde indirimli fiyatları ile yayınlanmaktadır.

Levena Yemek Odası Takımı, günümüzde oldukça yaygınlaşan post modern anlayışa hitap etmektedir. Bu yemek odası takımında istediğiniz parçaları siz kendiniz seçerek kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Sunduğu takım içerisinde konsol, sabit masa mermer, 160×95 cm açılır masa, 150×95 cm açılır masa, Levana konsol aynası, Levana masa sandalyeleri bulunmaktadır.

Kelebek mobilyanın bir diğer yeni yemek odası takımı olan Vanensi yemek odası takımı da konsol, sabit mermer masa, 160×90 cm açılır masa, 65 cm konsol aynası, 45 cm konsol aynası ve yemek masası sandalyelerinden oluşmaktadır. Yine aynı şekilde dilediğiniz parçaları alarak kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Kelebek mobilya, Vanensi yemek odası takımını iddialı çizgilerle tasarlayarak yemek odanıza şıklık vermeyi amaçlamaktadır.

Cara Yemek Odası Takımı 2020

Kenarları yumuşatılmış ceviz çerçeve ve parlak mermer yüzeyin birleşimi ile dizayn edilmiştir. Ayrıca Kelebek mobilya bu yemek odası takımında sarmal yapıdaki kapitone sandalyeleri kullanmıştır. Takımın ürün özellikleri arasında yemek odasının darlığı ve genişliği düşünülerek hem açılır masa hem de sabit masayı alıcısının ihtiyacına yönelik olarak seçmesi için üretmiştir.

Kelebek mobilyanın ürettiği bir diğer yemek odası takımı olan Redoro yemek odası takımında kullanılan malzeme E1 standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Ayrıca ürün özellikleri arasında kapak stoplama sistemi ile ürünün kullanım ömrünü uzatmak amaçlanmıştır. Yine aynı şekilde çekmecelerde de stoplama sitemi kullanılmıştır. Yine kullananın günlük ev işleri için temizliği kolaylaştırmak adına yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Redoro yemek odası takımı sade ve şıklıktan yana olan tarzlar için üretilmiştir. Ürün renklerinde meşenin doğal rengi ve metalik efektli kahve tonuna yer verilmiştir. Takım içerisinde morpho sandalye, konsol, 220×100 cm ebatlarında sabit masa, 180×100 cm ebatlarında sabit masa, 160×90 cm ebatlarında açılır masa, 75×75 cm ebatlarında açılır masa, vitrin, dresuar, dresuar aynası ve yemek masası sandalyesi bulunmakla beraber bu mobilyalar arasından dilediğiniz parçaları birleştirerek kendi ihtiyacınıza yöenlik takımınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Cara Yemek Odası Takımı

Queen yemek odası takımı, Kelebek mobilyanın Retro sever müşterileri için tasarladığı yemek odası takımları arasındadır. Kapaklarında alternatif iki renk mevcuttur. Bunlar koyu renk ve ceviz renkleridir. Takım içerisinden istediğiniz parçaları satın alarak kendi yemek odanızı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Söz konusu takım içerisinde ise tropic ceviz renginde konsol, antrasit renkte konsol, 170×100 cm ebatlarında sabit masa, 170×100 cm ebatlarında açılır masa, tropic ceviz renginde vitrin, antrasit renkte vitrin ve yemek masası sandalyesi bulunmaktadır.

Queen yemek odası takımında, Kelebek mobilyanın diğer ürün gruplarıyla aynı olarak malzemede sağlık düşünülerek malzemeler E1 standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Ayrıca kullanım ömrü düşünülerek çekmece ve kapaklarda kapak stoplama sistemi kullanılmış ve temizliğin kolay olması için yüksek ayaklarla üretilmiştir.

[haber id=”23481″]