Koçtaş Mobilya İncelemeleri

Koçtaş sadece ev mobilyası üretmek ile kalmayıp bahçe mobilyası, iş yeri ve ofis mobilyası ile ev mobilyasında aradığınız ve ihtiyacınız olan pek çok mobilyaları farklı fiyat alternatifleri ile beraber farklı malzeme kalitesi, işlevsel ve fonksiyonel özellikler, farklı renk yelpazesi ve farklı tarz ve modelde mobilyalarını üretmektedir.

Koçtaş Bilgisayar Masası Modelleri

Koçtaş’ın ev içerisinde ihtiyaç duyulan mobilyalar düşünüldüğünde de çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Yatak odaları için ürettiği yatak odası takımlarının yanında ayrıca satın alabileceğiniz gardırop, karyola, karyola başlığı, şifonyerler, takı ve aksesuar dolapları ile baza ve yatakları da bulunmaktadır. Yine oturma odası için ise koltuk ve kanepeler, televizyon ünitesi ve sehpaları, kitaplıklar, mutfak masaları ve sandalyeler, dekoratif özellikte aksesuarlarınızı koyabileceğiniz farklı ve yaratıcı tarzdaki rafları bulunmaktadır. Ev bölümü içerisinde düşünüldüğünde Koçtaş antre alanı için de farklı tarzda mobilyalar üretmektedir. Portmanto ve dekoratif askılıklar, ayakkabılık modelleri, çok amaçlı dolaplar ile beraber mobilya aksesuarları da üretmektedir. Genç ve çocuk odalarını da düşünen Koçtaş gençlere ve çocuklara yönelik de oldukça işlevsel ve eğlenceli mobilyalar üremektedir. Gençler için genç odası takımları üreterek bebekler için ise bebek beşikleri üretmektedir. Farklı tarz ve modelde bulabileceğiniz bu ürünleri aynı zamanda farklı fiyat alternatifleri ile de size uygun olan mobilyayı alabilirsiniz. Yine genç ve çocuklar için genç odası takımı ve bebek beşiklerinin yanında komodin, bilgisayar ve çalışma masası, ofis koltuğu ve sandalyeleri , oyuncu koltukları üretmektedir.

2020 Koçtaş Bilgisayar Masası

Koçtaş mobilya üretiminin yanında ev, iş yeri, ofis ya da bahçe olarak ihtiyaç duyulan tüm ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Aydınlatma, hırdavat, aksesuar, beyaz eşya, elektrikli el aletleri gibi ürünleri de Koçtaş internet sitesi ve mağazalarında bulabilirsiniz.

Bu Senenin Moda Mobilya Renkleri

Her sezon farklı renkleri bir arada görmeye alıştığımız koltuk renklerinde modası hiç geçmeyen sabit renklerin yanında renkli ya da desenli berjerli koltuk takımları oldukça moda haline gelmiştir.

Koçtaş Bilgisayar Masası 2020

Bu senenin moda koltuk takımı renkleri arasında görmeye alışkın olduğumuz mavi ve tonları yine sıklıkla kullanılmıştır. Süet koltuk kumaşının mavi ve gri renklerle birleşmesi koltuk takımının zengin bir görüntüye sahip olmasına olanak sağlamıştır. Ayrıca gri tonlarının bir arada kullanıldığını görmek de mümkündür. Yine gösterişli salonlarda görmeye alışık olduğumuz mürdüm rengi de bu yıl oldukça moda renkler arasında bulunmaktadır. Gerek modern tarzda ahşap ile kullanımı gerek de klasik tarzda gold renkler ile kullanımı siyahın zarafeti ve gösterişi bu yıl da geçerliliğini korumaktadır.

Koçtaş Bilgisayar Masası

Büyük oturma odaları için üçlü renk kombinasyonları da bu yıl oldukça moda. Örneğin bej, haki ve hardal uyumu tamamlayıcı kırlentler sayesinde oturma odasına canlılık ve heyecan katmaktadır. Köşe takımlarında da görmeye alışık olduğumuz tek renk kombini eskimeye yüz tutarken desenli kumaşlar ya da farklı ve canlı renklerdeki berjer ile kombinlenmesi moda haline gelmektedir.

Romantik tarzın yansıması olan pembe ve tonlarını da bu yıl koltuk takımlarında görmek mümkündür. Bej, krem rengi ya da beyaz ile kombinlenebilen pembe renkler özellikle yeni evli çiftlerin sıklıkla tercih ettiği renk kombinleri arasında bulunmaktadır. İddialı renk arayanlar için ise kırmızı ve tonlarında üretilen koltuk takımlarına bej rengini de ekleyerek kombinleyebilirsiniz.

Koçtaş Kanepeler

Oturma grubunuzda farklı renkleri bir araya getirmek isterseniz antrasit rengi sarı ya da mor ile de kombinleyebilirsiniz. Oldukça çarpıcı bir görüntüye sahip olan bu iki rengin bir arada kullanımı aksesuarlar ile tamamlandığında modern tarzı fazlası ile yakalamış olursunuz.