Koltuk Şalları ve Yastıklar ile Dekorasyon Fikirleri

Havaların giderek soğumaya başladığı bu dönemde evinizde basit dokunuşlar ile rahat ve sıcak bir dekorasyon tarzı elde edebilirsiniz, nasıl mı? Malum soğuk havalar etkisini arttırmış durumda, artık kenarda saklı duran sıcak battaniyelerin ve şalların tam çıkma zamanı. Koltuk şalı ve yastık dekorasyonu oturma odalarına şık bir dokunuş anlamına gelmektedir. Bu sıcak parçaları dekorasyona dahil ettiğinizde sizi ısıtan battaniyeler, koltuk şalları ve örtüler iç mekan dekorasyonuna renk ve hareket kazandıracak aynı zamanda. Sonbahar kış etkisini evinize yansıtmanın sıcak ve basit yolları arasında rengarenk örgü battaniyeler, modern ve klasik çizgileri ile oldukça popüler koltuk şalları oturma odanıza sıcak ve rahat bir etki yaratmak için kullanabileceğiniz dekoratif parçalar.

Koltuk Şalları ve Dekorasyon

Koltuk şalları ve örtüleri ile yapılacak olan dekorasyon özellikle de soğuk kış günlerinde şık görünüm sağlar. Ayrıca güzel bir görüntü vermesinin yanı sıra aynı zamanda evinizde sıcacık bir hava oluşmasını da sağlar. Her zevke uygun ve her tarzda salona gidecek renklerde bulunabilen koltuk şalları ayrıca koltuğunuza ayrı bir hava da katabilir. Televizyon karşısında bir fincan çay ile film keyfi yaparken koltuk şalının da sıcacık etkisi ile oldukça keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Koltuk şalı ve yastık dekorasyonu

Evinizde bulunan renkli battaniyelerinizden koltuğunuzla ve salonunuzla  uyumlu renklerde ve desenlerde olanını dekoratif bir şekilde koltuk üzerinde kullanabilir ve salonunuzda bir anda farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Koltuk şalı ve yastık dekorasyonu oturma odalarının son derece uyumlu bir görünüme kavuşmalarını mümkün kılmaktadır.

Koltuklar İçin Yastık Detayları

Ufak detaylar büyük farklılık yaratır, özellikle evinizde  sonbahar kış aylarının soğukluğunu kırmak için sıcak, renkli ve rahat parçaları dekorasyona dahil edebilirsiniz.. Renkli parçalar diyoruz çünkü sıcak bir dekorasyon tarzı için rengarenk dekoratif yastıkları bol bol kullanacağınız..

Koltuklarınızda kullanacağınız rengarenk yastıklar salonunuz renklendiren önemli ayrıntılardır. Seçtiğiniz yastık kılıfı modeli ile koltuklarınızı renklendirebilir ve salonunuza istediğiniz tarzı verebilirsiniz. Şık işlemeleri ile koltuklarınızın üzerine koyacağınız dekoratif yastıklar ile evinizde modern bir hava yakalayabilir ya da rengarenk desenlere sahip kırlentler ile salonunuzda sıcacık bir ortam oluşturabilirsiniz. Koltuk şalı ve yastık dekorasyonu söz konusu olduğunda detaylara dikkat edilmesi şarttır.

Koltuk şalları ve dekoratif yastıklar bir evde ne kadar küçük bir ayrıntı gibi görünse de salonunuzda oluşturduğun tarzın bir parçası olarak renk katmaktadır. Koltuklara hem şık hem de sıcak bir hava katan bu dekoratif eşyalar aynı zamanda uygun fiyatlarda da bulunabilmektedir.

Koltuk şalı ve yastık dekorasyonu

Dışarıda hava ne kadar soğuk olursa olsun, yaşam alanlarınızda sıcak ve şık bir etki bırakmak için koltuk takımlarınızda rengarenk battaniyeleri, örgü koltuk şallarını ve büyüklü küçüklü dekoratif renkli yastıkları kesinlikle dekorasyona dahil edin..

Galerimizde sizler için seçtiğimiz Koltuk Şalları ve Yastıklar ile Dekorasyon Fikirleri size bu konuda ilham verecek bir çok stil önerisi sunacaktır. Küçük parçaların dekorasyonda nedenli sıcak ve rahat bir etki yarattığına tanıklık edeceğiniz en güzel yumuşak dokulara sahip sıcak dekorasyon fikirleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Koltuk Şalı Nasıl Kullanılır?

Şalların koltukların ve sandalyelerin üzerinde kullanımı, dikkat çekici ve görüntüyü doğrudan değiştiren yapıları nedeniyle, son dönemde sıkça tercih edilmektedir. Kontrast oluşturmak veya koltuğun renginin ortaya çıkmasını istemek için, koltuk renginden farklı şalların, tam anlamıyla buruşuk bir görüntü oluşturmadan, koltuk üzerine bırakılması yeterlidir.

Koltuk Şalı Nasıl Kullanılır

Koltuğa nizami bir şekilde yayılmış fakat bir alanında buruşma olan koltuk şalı, görünüm itibariyle son derece itici olacaktır. Bunun yerine, siyah koltuk üzerinde beyaz, koltukta boylu boyunca uzanan, özenle yerleştirilmemiş şal çok daha şık bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Hem daha samimi hem de yapısı itibariyle ilgi gören bir malzeme olmasından ötürü, dekorasyon amaçlı olarak da kullanılabilecektir.

[galeri]