Kusursuz Arnica Temizliği ile Tanışın!

Elektrikli küçük ev aletleri üreten Arnica, evinizin her türlü ihtiyacı için farklı ürünler tasarlıyor. Toz torbasız ve sulu süpürgeler, halı yıkama makineleri, mutfak aletleri ve daha birçok ürün, Arnica’nın ürün gamında yer alıyor. Arnica elektrikli süpürgesi, üstün yerli teknoloji ile üretiliyor. Pratik ve kullanışlı fonksiyonlara sahip süpürge modelleri, ev ve ofis gibi alanlarda, güçlü çekiş özellikleri sayesinde temizlik işlerinizi kolaylaştırıyor.

Tozları Hapseden Üstün Tasarım

Arnica toz torbasız elektrikli süpürge, 3 litrelik geniş toz haznesiyle gözle görülemeyecek kadar küçük toz ve partikülleri bile topluyor. Kilitli kapak özelliği sayesinde haznesine topladığı toz ve akarları, motor gücüyle yeniden dışarı atılmayacak biçimde hapsediyor. Toz haznesini boşalttıktan sonra süpürge üzerine yerleştirmeniz ve çalıştırmanız halinde hazne otomatik olarak kilitleniyor. Arnica toz torbasız elektrik süpürgesi modelleri arasında bulunan uzaktan kumandalı ürünler ile fiziksel olarak daha az efor sarf ederek temizliği kolayca tamamlayabilirsiniz.

Torbasız süpürge modellerinde genel olarak Hepa 13 toz filtresi kullanılıyor. Alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebilen; toz, bakteri, parazit ve akarlar, Hepa filtreler yardımıyla etkisiz hale getiriliyor. Kolaylıkla temizlenebilen filtreler, havayla birlikte ürünün içerisine giren zararlı parçacıkları, toz haznesine etkili biçimde hapsediyor. Toz torbasız süpürgeler, Arnica’nın üstün teknoloji ve mühendislik kalitesiyle evinizin her köşesini temizleyebileceğiniz ek aparatlar ile tasarlanıyor. Perdeleri ve koltukları temizlemeniz için uygun başlık, süpürgenin hafif çekiş gücüyle bile yüksek miktarda tozu toplamasını sağlıyor. Kalorifer petekleri ve dolap arkaları gibi ulaşılması zor bölgeler için tasarlanmış süpürge başlıkları, bu alanlara kolayca ulaşmanıza ve dar bölgelerdeki tozları temizlemenize imkan veriyor.

Ergonomik Tasarım, Maksimum Performans

Her türlü zeminde başarılı bir performans sergileyen Arnica toz torbasız süpürge çeşitleri; seramik, parke, granit gibi birçok malzeme üzerinde etkili bir temizlik sunuyor. Boyunuza göre ayarlanabilen teleskobik boru, tek bir dokunuşla kapatabileceğiniz pratik özelliği, kısa zamanda temizlik işlerini bitirmeniz için kolaylık sağlıyor. Elektrikli süpürgenin sahip olduğu kauçuk tekerlek tasarımı, ürünün hareket ederken dengede kalmasına ve hızlı manevra kabiliyeti kazanmasına katkıda bulunuyor.

Teleskobik borunun ucunda bulunan tutma sapı, ergonomik bir tasarıma sahip. Bu özelliği ile elinize rahatça oturan ve hareket esnasında elinizi yormayan rahat bir kullanım özelliği taşıyor. Bazı toz torbasız Arnica süpürge modellerinin uzaktan kumanda ile tasarlanmış olması ürüne ayrıcalıklı bir konfor kazandırıyor. Süpürge üzerinde bulunan ışıklı LED gösterge, hangi güç seviyesinde ve çalışma modunda kullandığınızı izlemeye yardımcı oluyor. Ürüne şık ve estetik bir görsellik de kazandıran LED panel, süpürgenin toz haznesinin doluluğunu takip etmeniz için de fayda sağlıyor.

Sessiz ve Derinden Temizlik

A sınıfı enerji performansıyla çalışan Arnica toz torbasız elektrik süpürgesi, güçlü çekiş gücüne rağmen oldukça az enerji tüketimiyle dikkat çekiyor. Enerji verimi ile aile ve ülke ekonomisine katkı sağlayan Arnica elektrik süpürgesi, tüketilebilir enerji kaynaklarını tasarruflu kullanarak dünyanın geleceğine de yatırım yapıyor. 70 dBA ses seviyesinde çalışan toz torbasız süpürge modelleri, özellikle bebek ve küçük çocuk olan evlerde, sessiz ve rahat bir kullanım sağlıyor.

Kusursuz ebatları ile saklama kolaylığı ve hafif ağırlığı ile elde rahatça taşınma avantajı sağlayan Arnica toz torbasız süpürge, kablosunu kendi içine toplayarak da kullanım kolaylığı sunuyor. Ortalama 8 metre uzunluğundaki elektrik kablosu, priz konumunu değiştirmeden evin en uzak köşesine ulaşabilmeyi sağlıyor. Çek-bırak sistemiyle hareket eden elektrik kablosu, işinizi bitirdiğinizde otomatik olarak süpürge içine alınıyor. Şık renkleri ve mükemmel görsel tasarımı ile Arnica elektrik süpürgesi, dayanıklı ve sağlam yapısıyla uzun yıllar ilk günkü formunu korumayı sürdürüyor.