L Zigon Sehpa Modelleri

Alıcıların beğenisine sunulan l zigon sehpa modelleri birçok farklı tasarıma ve özelliğe sahiptir. Kataloglarda ürün seçeneklerini görselleri ile birlikte incelemek mümkündür. Zigon sehpa modelleri seçenekleri oldukça fazladır. Her tarza ve her renge uygun zigon sehpa modelini rahatlıkla bulabilirsiniz. 

L Zigon Sehpa Modelleril zigon sehpa modelleri

Zigon Sehpa Modellerinde Takımlar ve Satın Alma Seçenekleri

Tekli satılan l zigon sehpa modelleri dışında çoklu takımlar da bulunmaktadır. İkiden başlayan sayıları beşe kadar uzanmaktadır. Fiyat farklılıkları göz önünde bulundurularak bu ürünlerin siparişi tamamlanabilir. Her evde kullanılan bu modellerin garanti süreleri de değişkenlik göstermektedir.

Genel olarak özel lake boyalar kullanılarak çok daha sağlam hale getirilen ürünlerdir. Evlerin salonlarında, yemek odalarında ve mutfaklarında kullanılabilir. Bunun dışında ofislerin mutfaklarında ve otellerin lobilerinde de kamusal ihtiyaçlara cevap veren modellerdir. Bu ürünler hem kredi kartı ile hem de kapıda ödeme imkanı ile birlikte satın alınmaktadır. Her beğeniye uygun ve her ihtiyaca cevap veren çeşitleri de kataloglardan incelenebilir.

Tepsi Şeklinde Olan Zigon Sehpalartepsi şekilli l zigon sehpa modelleri siyah

Bu ürünler ilk seçeneklerde yer alıp en çok satılanlar kategorisinde bulunuyor. Orta kısımları sehpa şeklinde olan bu ürünler servis için de kullanılmaya açıktır. Her iki yanında da tutup taşınmayı kolaylaştıran özel bölümleri bulunmaktadır. Genellikle alıcılar tarafından hem işlevsel hem de estetik olarak nitelendirilir.

Ceviz ağacından yapılmış olan modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak buna ek olarak kullanımında kayın ağacının tercih edildiği modeller de tercih edilebilir. Ahşabın rengini yansıtan yapısıyla özel misafirler için servis amacıyla kullanılabilir.

Ahşap Görünümlü Zigon Sehpalarahşap  l zigon sehpa

Avangart ya da Rustik beğeni ile dekore edilmiş evler için önerilen bir üründür. Dört tarafı gerçek ahşap malzemeler ile desteklenmiştir. Orta kısmında yer alan kısmı parlak bir yapıdadır. Genellikle dekorasyon amacı ile kullanılan, son derece özgün ürünler olarak nitelendirilmektedir. Sarı, yeşil ve mavi gibi canlı renkler arasından bir tercih yapılabilir.

Suntalam olan bu sehpaların garanti süresi 3 yıla kadar uzanmaktadır. Çevre şartlarına ve çizilmelere karşı ekstra koruma içermektedir. Leke tutmaz ve göstermez. Ahşap görünümü sayesinde sağlıklı kullanımlar için de tavsiye edilmektedir.

Retro Tarzı Zigon Sehpalar2019 l zigon sehpa modelleri

Diğer sehpa modellerine oranla çok daha sportif ve ergonomik olan çeşitlerdir. Farklı renkleri ile birlikte kataloglarda seçilebilir. Gök kuşağı kreasyonu kapsamında yirmiden fazla rengin tonları da mevcuttur. Genellikle yuvarlak ya da kare şeklinde üretilmektedir. Barlarda, otellerde ve misafir ağırlanan çeşitli işletmelerde de tercih edilebilir. Son derece hafif bir yapıya sahip olan bu sehpaların bir yerden bir yere taşınması çok kolaydır. Pembe ve fuşya gibi parlak renklerde de kullanılabilir.

Çini Süslemeleri ile Düzenlenmiş Sehpalarçini süslemeli l zigon sehpa modelleri

L Zigon sehpa modelleri arasında bir diğer seçeneği bu ürünler oluşturmaktadır. Genellikle üçlü ve dörtlü setler halinde satılır. Dış kasnak kısmı abs plastik ile yapılmıştır. Bu nedenle hem ucuz hem de dayanıklı bir sehpa olarak değerlendirilebilir. Ayak kısımları vernik ile desteklenmiştir.

[haber id=”14691″]

Çini hatları ile beraber oldukça dekoratif ve orijinal bir sehpa olarak değerlendirilmektedir. Diğer sehpalar gibi bu ürünler de demonte olarak gönderilmektedir. Kullanım talimatlarına bakarak dakikalar içerisinde montaj işlemi gerçekleştirilebilir. Tüm vidaları ile birlikte verilen adreslere teslim edilmektedir.

Cam Zigon Sehpalarcam piriç l zigon sehpa modelleri.

Bir diğer seçenek ise cam malzemesi kullanılarak imal edilmiş sehpalardır. Cam kalitesini tamamen yansıtır. Ayak kısımlarında ise sağlamlığı arttırmak için paslanmaz kromlar ve metal aksamlar kullanılmıştır. Yüzeyinde yer alan cam kısmın temizliği de son derece pratiktir.

Günlük olarak bir bez ve temizleyici jel ile pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu ürünlerde de ikili, üçlü ve dörtlü olarak çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Renk seçenekleri içerisinde hardal ve fuşya da yer almaktadır.

[galeri]