Mavi Koltuklara Uygun Perde

Mavi renk koltuklar ile uyumlu birden farklı perde seçeneği bulunur. Her biri ile klasik ya da modern bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Tabii ki evinizde bulunan diğer eşyaların tarzı ve renkleri de bu noktada dikkat edilmesi gereken ayrıntıları oluşturur. Mavi koltuklara uygun perde seçiminde; açık ve koyu renklerin farklı tonlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Önemli olan genelde nasıl bir hava yaratmak istediğinizdir. Klasik ya da modern bir ambiyans mı oluşturmak istiyorsunuz, buna karar verebilirsiniz.

2020 Mavi Koltuğa Uygun Perde

Aynı şekilde ferah ya da şık bir dekorasyon gibi farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Genel olarak mavi koltuklar ile kullanılan renkler; beyaz, vizon, krem, gri, bej, açık kahve tonlarıdır. Bu renkler klasik şekilde risk almadan kullanabileceğiniz renkler arasında yer alır. İlgili renkleri koyu ya da açık koltuk takımlarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mavi koltuklara uygun perde seçiminde, farklı tarz arayanlar için, daha stil sahibi bir ortam yaratmak önem taşır. Bu noktada klasik çizgiden biraz öteye çıkmanız gerekir. Renk tercihlerinde daha rahat hareket etmelisiniz. Siyah beyaz desenli perdeler, mavinin farklı tonları, çikolata kahve, koyu gri tonları, bronz ve mor gibi hoş tonlar ile tamamen farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz. Aynı şekilde bal rengi, turuncu, hardal sarısı, kiremit rengi, pembe yeşil tonlarına sahip desenli perdeler, gibi daha sayısız seçeneği değerlendirebilirsiniz.

2020 Mavi Koltuğa Uygun Perdeler

Fuşya, altın sarısı, metalik tonlarını da ortamın ambiyansına göre tercih edebilirsiniz.

Mavi Koltuklara Uygun Perde Kombinleri

Mavi koltuk takımınızla, birden farklı perde modellerini kombin yapabilirsiniz. Ev dekorasyonu da tabii bu noktada önem taşır. Evinizin dekorunu oluşturan her bir eşya genel çizgiyi belirler. Halı, perde, mobilya ve aksesuarlar, klasik ve modern ev dekorunu belirlemektedir. Bu nedenle her bir noktaya gereken önemi vererek, tercih etmenizi tavsiye edebiliriz. Mavi koltuklara uygun perde seçiminde, öncelikle nasıl bir ambiyans oluşturmak istediğinizi karar verebilirsiniz.

2020 Mavi Koltuklara Uygun Perde Rengi

Klasik ve sıradan bir çizgi için, genellikle kullanılan renklere yönelebilirsiniz. Krem, beyaz, vizon, gri, bej ya da açık kahve tonları herkes tarafından tercih edilen perde renkleri diyebiliriz. Farklı bir tarz arayanlar için, özellikle zıt ve mat tonları bir arada kullanmalarını tavsiye edebiliriz. Örneğin; mavi tonlardaki koltuk takımınızla hoş ve mat tonlarındaki bir mor ile stil sahibi bir ambiyansa sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde; siyah-beyaz desenli, bronz, koyu gri tonları, fuşya, yeşil tonları, metalik tonları gibi farklı renk ton nüansları ile de kombin yapabilirsiniz.

Mavi Koltuk Vizon Perde Kombini

Mavi renginin farklı renk nüansları bulunur. Tabii herkesin evinde bulunan mavi koltuk takımı bu nedenle aynı renge sahip olmayabilir. Perde seçiminizde de bu noktayı göz önüne almanızı önerebiliriz. Mavi koltuklara uygun perde seçiminde, klasik bir tarz yaratmak istiyorsanız, vizon rengini tercih edebilirsiniz. Genellikle her renk tonu ile uyum sağlayacağı için, risk almadan dekorasyon yapabilirsiniz. Farklı renk halı ve tekstil ürünlerinizle de kolaylıkla uyum sağlayacaktır.

2020 Mavi Koltuklara Uygun Perde Renkleri

Mavi Koltuk Mor Perde

Klasik çizgiden uzaklaşmak ve farklı bir ev dekorasyonu yaratmak isteyenler için, mavi koltuklara uygun perde seçimlerinde mor tonlarını denemelerini önerebiliriz. Mavi ve mor öncelikle size hoş bir uyum sağlamayacak gibi gelebilir. Ama doğru renk tonlarını bir arada kullandığınız zaman, farklı ve stil sahibi bir ortama sahip olacağınızı söyleyebiliriz. Ama tabii ki morun mat ve hoş tonlarını tercih etmenizi öneriyoruz.

2020 Mavi Koltuklara Uygun Perde

Mor fon perdenizle daha açık tonlarda bir tülü kombin yapabilirsiniz. Böylece farklı renk geçişleri ile boyut da kazandırmış olursunuz.

[haber id=”22887″]