Meyve Kasaları İle Şaşırtıcı Fikirler

Diy projeleri arasında ahşap paletler ve meyve sebze kasalarından yapılan dekoratif eşyalar oldukça ilgi görüyor. Dekorasyonda kendin yap akımının popülerleşmesi  beraberinde bir çok yaratıcı dekorasyon fikirlerini açığa çıkartmış oldu. Ahşap meyve kasaları kendin yap projelerinde belkide en fazla örneğe sahip olan parçaları, evin neredeyse her alanı için ahşap kasalarla dekoratif ev eşyaları yapmak mümkün. Diy projelerde en çok kullanılan ürünlerden olan ahşap kasalar ile kolayca yapabileceğiniz pek çok seçenek olduğu gibi en çok tercih edilenleri yazımız içerisinde ele aldık. Meyve kasasından kitaplık yapımı, en popüler diy projeler arasında yer alıyor.

Meyve Kasasından Kitaplık Yapımı

En güzel yanı ise bu işin yapım aşaması hem eğlenceli, hemde dekorasyona az maliyetle orjinal bir stil kazandırabiliyor olması. Bugün yazımızda sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz meyve kasaları ile şaşırtıcı dekorasyon fikirleri hazırladık.

Geri dönüşüm projeleri son yıllarda büyük ilgi görüyor, amacı dışında dekorasyona dahil edilen ve son derece dekoratif bir hava yaratan bu fikirlerin baş rol oyuncuları ahşap kasalar. Sebze meyve kasaları ile evinizde ne gibi farklılıklar yaratabileceğini merak ediyorsanız galerimizde seçtiğimiz harika fikirler size bu konuda kesinlikle ilham verecekler. Günümüzde ahşap kasalar sadece ev dekorasyonu için tercih edilmiyor, ofis, mağaza  gibi alanlarda dekor amaçlı tercih edilen popüler araçlar haline geldiler.

Meyve Kasaları İle Şaşırtıcı Fikirler
Meyve Kasaları İle Şaşırtıcı Fikirler

Meyve kasalarını  ister duvarda ister zeminde bir çok farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. Duvar dekorasyonu olarak tercih edilecekse evin hemen her alanı bu fikir için müsait . Oturma odalarından tutunda çocuk odasına kadar rustik sıcak bir stil görünümü yaratan meyve kasaları canlı yada pastel renkler uygulandığında modern dekorasyon içinde farklılık yaratan tamamlayıcı bir parça görevi görebilir. Meyve kasalarının rengini değiştirmek isterseniz de bunu yapmak oldukça basit. Temin edeceğiniz bir sprey boya ile rahatlıkla kasaları istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Yine dilerseniz üzerine sprey vernik kullanabilir ve parlaklık sağlayabilirsiniz.

[haber id=”1034″]

Ücretsiz olarak da bulabileceğiniz bu ahşap kasaları dilerseniz çok uygun fiyatlara bir çok ev dekorasyon alışveriş sitesinden çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Farklı ebatlara sahip bir çok farklı model bulma şansınız var, ayrıca son dönemde ahşap kasaların dekorasyonda kullanımı artış gösterdiğinden dolayı hazır boyanmış ve cilalanmış şekilde satışa sunulmaya başladı. Sözü fazla uzatmadan sizleri  meyve kasaları ile birbirinden yaratıcı dekorasyon fikirleri ile baş başa bırakıyoruz.

[galeri]