Mobilya İncelemeleri

Ev dekorasyonunda oldukça önemli hale gelen mobilyalar üretici firmalar tarafından farklı tarz ve tasarımlara sahip olarak alıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Bir çok firma mobilya üretmek ile beraber aralarından en bilinir olanların bazıları hakkında sizin için incelemeler yaptık. Mobilyalar farklı tasarım ve tarzlara sahip olmak ile beraber işlevsel ve fonksiyonel özellikleri ve malzeme kalitesi olarak da birbirlerinde ayrılmaktadırlar.

İstikbal Mobilya İncelemeleri

Oturma odası dekorasyonu hem keyifli hem de dikkat edilmesi gereken bir dekorasyondur. Evin içerisinde yaşayan aile bireylerinin en çok vakit geçirdiği ve sohbet edip birbirlerini gördükleri yer olması bakımından oturma odası dekorasyonuna da dikkat edilmesi gerekmektedir. Oturma odası dekorasyonu aile bireylerinin zevkine ve tarzına yönelik olmalıdır. Bu şekilde oturma odasında geçirecekleri vaktin kalitesi de hem artar hem de daha keyifli hale gelir. İstikbal mobilya sadece oturma odası dekorasyonu için mobilya üretmeyerek evinizin bütün mobilya ihtiyaçlarını da oldukça geniş ürün yelpazesi ile karşılamaktadır.

İstikbal Yemek Odası

Bellona Mobilya İncelemeleri

1957 yılında Kayseri’de çalışma hayatına merhaba diyen Erciyes Anadolu Holding günümüzde bir çok sektörle beraber mobilya sektörünün de öncülerinden olmuştur. Marka içerisinde yatak odası, yemek odası, genç odası, bebek odası, kanepe koltuk takımı ve sandalye üretimi yapmaktadır.

Bellona Yatak Odası

Erciyes Anadolu Holding içerisinde büyümeye devam eden Bellona 1995 yılında sektöre hızlı bir giriş yapmış ve 1996 yılında üretimine başlamıştır. Mobilya sektörünün içerisinde mevcut üretim kapasitesi ile emsallerini geride bırakarak sektörün devi haline gelmiştir.

Mondi Mobilya İncelemeleri

Ev dekorasyonu evin her odası için ayrı tasarlanabilmek ile beraber evin tamamı düşünüldüğü zaman bir bütünü ve tarzınızı yansıtmalıdır. Evin ruhu ve karakterini oluştururken evin her alanı ve her ayrıntı fazlasıyla önemlidir. Ev dekorasyonunda kullanılacak mobilyaların da bu konuda üzerinde düşünülmesi gereken bir alandır. Ev mobilyaları aile bireylerini bir araya getirmesi düşünüldüğünde ferah ve keyifli bir tarz anlayışı ile dekore edilmelidir. Mondi mobilyanın rahat ve konforlu mobilyalarını kendiniz ve aileniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Mondi Kanepe Takımı

Modalife Mobilya İncelemeleri

Modalife mobilyada evinizin tüm ihtiyaçlarına bir cevap bulabilmeniz mümkündür. geniş ürün yelpezesi ile birlikte her bütçeye ve her ev tipine hitap edebilen ürünleri ile evlerinizdeki yerini almayı amaçlayan Modalife mobilya özellik ile küçük evler için işlevsel ve fonksiyone ürünler üretmektedir. Öerneğin, bir diğer adı ile L koltuk takımı modelleri Modalife’ta oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile bulunmaktadır. Dar ve küçük evlerin tercihi olan köşe koltukların ister klasik isterseniz de modern çizgideki şık tasarımlarına Modalife’ta inceleyerek sahip olabilirsiniz

Modalife Yemek Odası Takımı

Enza Home Mobilya İncelemeleri

Enza Home, yaşam alanında hem şıklığı hem de rahatlığı amaç edinerek oturma gruplarını tasarlıyor. Birbirinden şık modelleri tarzınıza en uygun seçenekleri ile bulmanız çok kolay. Ayrıca farklı fiyatlarıyla da her kesime hitap eden Enza Home, koltuk takımlarını herkesin beğenisine sunuyor. Oldukça işlevsek-l ve fonksiyonel mobilyalar üreten Enza Home evinizin büyüklüğü ya da küçüklüğüne göre de farklı ürün grupları ile ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor.

Çetmen Mobilya İncelemeleri

Günümüzde artarak devam eden dekorasyon ilgisi yeni tarzlara kapı aralarken modanın da çok çabuk değişmesine neden olmaktadır. Ev eşyaları da bu değişen moda serüveninde ilgisini kaybederek tarz olarak eskimeye başlıyor. Ev mobilyalarında satın alırken sürekli değişen moda ve tarzlar düşünülerek her tarza uyum sağlayan mobilyalar alınması gerekiyor. Bunun için belirli bir tarzı yansıtmayan, kullanılan aksesuarlarla bütünleşerek tarz yaratan koltuklar almak hem ekonominiz açısından hem de iç mekan görünümü açısından daha yararlı olacaktır. Çetmen mobilyanın her modaya uygun olarak tasarladığı ve farklı tarzlar ile de uyum sağlayarak bütünleşebildiği mobilyalar mevcuttur. Çetmen mağazalarından sizin ve evinizin ihtiyacına gör bir mobilya alabilirsiniz.

Kelebek Mobilya İncelemeleri

Kelebek mobilya da müşterilerine farklı tarzlarda ve farklı stillerde mobilya takımları üreterek her kesime hitap etmeye çalışmaktadır. Ayrıca farklı fiyat etiketleri ile de her bütçeye uygun olmayı amaçlamaktadır. Yılın belirli dönemlerindeki dönem sonu indirimleri ve kampanyalı ürünleri ile de ekstra bir alım gücünü hedeflemektedir. Eviniz için alacağınız mobilyaları Kelebek mobilyaların mağazalarından ya da internet sitesinden kolayca inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Koçtaş Mobilya İncelemeleri

Eviniz için en önemli eşyalardan biri olan mobilyalar sizin zevkinize göre çeşitli modellerde üretildiği gibi yüzlerce rengini de bulmak mümkündür. Eviniz için en ideali ise diğer eşyalarınızla uyumu yakalayabileceğiniz renkte bir mobilya almanızdır. Eğer evin dekorasyonunu sık sık değiştiren biri iseniz sabit tonlarda mobilya seçimi yapmanız daha doğru olacaktır.

Koçtaş Kitaplık 2020

Son zamanlarda mobilyalarda en sık tercih edilen renkler ise, kullanım rahatlığı ve kolay temizliği nedeni ile koyu renklerdir. Ayrıca koyu renkler dekorasyon anlamında da kolaylıkla evinizde tercih edebileceğiniz, tarzınıza uyum sağlayan renklerdir. Örneğin antrasit, siyah renkler son dönemin modası modern dekorasyonda en çok tercih edilen renklerdir. Ya da bej ve gri tonlar tercih ederek koyu renk aksesuarlar ile uyum yakalayabilirsiniz. Modası hiç geçmeyecek ürünler üreten Koçtaş aynı zamanda dönemin modasını da yakından takip etmektedir. Koçtaş mağazalarında bahçeden, iş yeri ve ofise, ofisten eve aradığınız tüm mobilya ve aksesuarları bulmanız mümkündür. Ayrıca farklı fiyat etiketleri ve nerede ise sürekli kampanyada olabilen bir çok ürün yelpazesi ile de evlerinizdeki yerini almaya hazırdır.

Konfor Mobilya İncelemeleri

Her sezon farklı renkleri bir arada görmeye alıştığımız ev mobilyalarında modası hiç geçmeyen sabit renklerin yanında renkli ya da desenli ev mobilya takımları da oldukça moda haline gelmiştir.

Bu senenin moda ev mobilyası takımı renkleri arasında görmeye alışkın olduğumuz mavi ve tonları yine sıklıkla kullanılmıştır. Süet koltuk kumaşının mavi ve gri renklerle birleşmesi koltuk takımının zengin bir görüntüye sahip olmasına olanak sağlamıştır. Ayrıca gri tonlarının bir arada kullanıldığını görmek de mümkündür. Yine gösterişli salonlarda görmeye alışık olduğumuz mürdüm rengi de bu yıl oldukça moda renkler arasında bulunmaktadır. Gerek modern tarzda ahşap ile kullanımı gerek de klasik tarzda gold renkler ile kullanımı siyahın zarafeti ve gösterişi bu yıl da geçerliliğini korumaktadır. Modayı yakından takip eden ve oldukça şık tasarımları ile evlerimizde farklı ve gösterişli bir hava getiren Konfor mobilyanın ürünlerine de dilerseniz internet sitesinden dilerseniz de Konfor mağazalarından ürünleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca yılın belirli dönemlerdeki kampanya ve indirimlerinden de faydalanmak için Konfor mobilyayı takip edebilirsiniz.

Alfemo Mobilya İncelemeleri

Alfemo mobilya bebek, çocuk ve genç odası, oturma odası, salon ve yatak odası ve yemek odası modelleri ile ürettiği farklı tasarım ve tarzlara sahip mobilyaları ile beraber her eve girmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca ürünleri arasındaki fiyat farklılıkları ile de her cebe ve bütçeye uygun olmak ile beraber yılın belirli dönemlerinde kampanya ve indirimleri ile de müşterilerine avantaj sağlamaktadır. Modern, klasik, country, İskandinav gibi tarzlara uygun olarak ürettiği mobilyaları ile sade ya da renkli bir dekorasyon tarzı isteyenlere de hitap edebilmektedir.