Modalife Mobilya İncelemeleri

Uzun yıllardır sektördeki varlığını koruyarak devam ettiren Modalife hem internet sitesinden hem de mağazalarından müşterilerine ürünlerini tanıtarak hizmet vermektedir. Salon takımı, oturma grubu, köşe koltuk takımları, yatak odası mobilyaları, yemek odası ve genç odası gibi bir evin içerisinde ihtiyacınız olabilecek nerede ise tüm mobilyaları farklı tarz, model, renk ve çeşit alternatifleri ile Modalife mobilyada bulmanız mümkündür.

Yeni Modalife Koltuk Takımları

Modalife mobilya görsel olarak mobilyaların kullanıldığı iç mekanlara şıklık ve modern bir görüntü katmak ile beraber konforlu ve rahat olan aynı zamanda farklı işlevsel fonksiyonlara da sahip ürünleri ile kullanıcılara kullanım rahatlığı da sunmaktadır.

Modalife Köşe Takımı Mobilyaları

Modalife’ın ürettiği köşe koltuklar arasında bulunan Bianco köşe koltuk renk alternatifleri ile birlikte alıcıları ile buluşmaktadır. Gül rengi, yeşil, bej ve mavi renk alternatiflerine sahip olan Bianco köşe koltuğu için istediğiniz renk seçeneği tercih etmeniz mümkündür. işlevsel ve fonksiyonel özelliklere sahip olan köşe koltuğunun hem fazladan depolama alanı yaratarak sandık fonksiyonu hem de yatak olabilme özelliği bulunmaktadır.

2020 Modalife Koltuk Takımları

Küçük ve dar alanların en büyük problemlerinden bir tanesi olan ölü alan dediğimiz hiçbir işe yaramayan boşluklar en çok koltuk ve duvar arasındaki bölümde oluşmaktadır. Bianco köşe koltuğunun ise duvara sıfır mekanizması sayesinde ölü alan kalmamaktadır. Temizliği kolaylaştırmak amacı ile yerden yüksek ayak ile üretilen köşe koltuğunun ayak yüksekliği ise 10 cm’dir. Aynı zamanda kasa bölümüne sağ ve soldan bağlantılı kolu bulunmaktadır.

Dokusu oldukça yumuşak olan tuşeli kumaş ile üretimi yapılmıştır. Koltuk döşemesinde kullanılan kumaş özelliği yine temizliği kolaylaştırmak adına kolay temizlenebilen kumaştır. Ürünün garanti süresi ise 24 aydır.

Modalife Koltuk Takımları 2020

Modalife küçük ve dar evler için daha minimal ve modern çizgide köşe koltuklar da üretmektedir. Bunlardan bir tanesi de Avrupa köşe takımıdır. Ürün için dört farklı renk alternatifi bulunmaktadır. Renk alternatifi olarak ise bordo, yeşil, krem rengi ve gri renkler arasından dilediğinizi seçmeniz mümkündür. yüksek işçiliği bulunan Avrupa köşe takımında takıma özgü asimetrik dikiş detaylarına yer verilmiştir.

Modalife Koltuk Takımları

Dikişin sağlamlığı için yüksek teknolojide dikiş makinaları kullanılmış ve vardola ip uygulaması yapılmıştır. Sade ve yalın bir tasarıma sahip olan Avrupa köşe koltuğunu farklı renkler ile de bir araya getirmeniz mümkündür. Avrupa köşe koltuk takımı temizliği kolaylaştırmak adına yüksek ayak ile üretilmiş olup aynı zamanda kullanım ömrü de uzatılmak istenilerek gizli ayakları sayesinde ağır yüklere karşı da önlem alınmıştır.

Modalife Kanepe Takımı Modelleri

Yine kullanım ömrü uzatılmak istenilerek malzeme kalitesinde koltuk iskeletinin tüm destek noktaları kontrplaktan, ağırlık noktaları ise metal kutu profilden yapılmıştır. Ürünün kesim işlemleri ise CNC makinalarda yapılmıştır. Avrupa köşe koltuk takımının üçlü bölümündeki yaslanma alanında 320 gr/ m2 kalitesinde yumuşak kumaş tuşeli bronzing teknolojisi ile üretilen ithal nubuk efekti kumaşlar uygulanmıştır.

Modalife Düğün Paketi Mobilyaları

Modalife yeni evlenen bir çok kişiye kampanyalı düğün paketleri ile büyük bir fırsat sağlamaktadır. Modalife mobilyanın yeni evlenen çiftler için düğün paketlerinden biri olan Avrupa düğün paketi içerisşnde koltuk takımı, yatak odası takımı ve yemek odası takımı bulunmaktadır. Koltuk takımında bulunan modüller 3+ 3+ 1 şeklindedir. Yemek odası takımında ise yemek masası ve 6 adet sandalye bulunmaktadır. Yatak odası takımının içeriğinde de gardırop, şifonyer, yatak başlığı ve iki adet komodin bulunmaktadır. Düğün paketi içerisinde bulunan tün ürünler çizilme ve sürtünmeye karşı dayanıklı olup, temizlik rahatlığı açısından da kolay silinebilir özelliktedir.