Modern Renkli Zigon Sehpa Modelleri 2019

Zigon sehpalar geçmişten günümüze farklı tarzlara sahip evlerin vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alıyor, sık sık misafir ağırlayan evlerin şüphesiz kurtarıcı rolünü üstleniyor. Zigon sehpa modelleri alıştığımız klasik iç içe geçen tasarımlar ancak son yıllarda gelişen üretim teknolojileri ile oldukça marjinal formlar ile karşımıza çıkmaya başladılar. Farklılık yaratan modelleri kadar canlı renkleri ve desenleri ile dikkat çeken 2019 zigon sehpa modelleri ikili, üçlü yada dörtlü olarak çeşitler ile satışa sunuluyor. Zigon tasarımlarda son yıllarda karşımıza çıkan modellerin daha estetik ve kullanıldıkları mekanda odak noktası haline geldiklerini rahatça söyleyebiliriz. Yuvarlatılmış kıvrımları ile daha estetik ve stil sahibi bir görünme sahip olan zigon sehpalar aynı  zamanda ahşabın sıcaklığını ve samimiyetini yaşam alanlarına başarılı şekilde yansıtabiliyorlar. Televizyon karşısında çay, kahve, meyve tabağı gibi şeyler atıştırmak istiyorsanız, ilk almanız gereken ürünler zigon sehpalardır.

Zigon Sehpa Modelleri

Hiçbir zaman modası geçmeyecek olan bu dekoratif tasarımlar bir çok farklı materyal ile tasarlanabiliyor ve bu sebeple yüzlerce farklı model seçeneğine sahipler. Zigon sehpa seçimi yapmak bu anlamda bir hayli zor ancak eviniz için seçim yapmadan göz önünde bulundurmanız gereken önemli noktalar var, bunlarda en önemlisi tasarım ve renk. Sehpa seçimlerinde mekanın dekorasyon tarzına uyumlu bir tarza ve renge sahip olması oldukça önemli, dekorasyon tarzı ister modern ister klasik çizgilere sahip olsun, sehpa seçerken diğer mobilyaların öne çıkan hatlarına ve renklerine uyum sağlamalıdır. Bir çok farklı dekorasyon tarzına uyumlu olarak ahşap zigon sehpaları gösterebiliriz, ahşap tasarımlar hem klasik hemde modern dekorasyonlara hem sıcak hemde şık bir hava kazandırabilir.

Yıllardır görmeye alışık olduğumuz iç içe geçen zigon sehpalar artık yerlerini daha yenilikçi ve renkli tasarımlara bıraktılar. örnek olarak bu aralar çok moda olan üst üste dizilmiş tepsi zigon sehpalar başarılı şekilde görevini yerine getirirken aynı zamanda mekana modern ve estetik bir hava katıyorlar. İç içe geçen sehpalar küçük alanlarda daha fazla tercih edilir ve pratik bir görünme sahiptir ancak yeni sezon 2019 zigon sehpa modelleri arasında yer alan yuvarlak, kare, üçgen gibi geometrik şekillere sahip yanyana dekoratif bir görünüm sunan özel tasarımlar ile yaşam alanlarına renk ve tarz kazandırabilirsiniz.

Modern bir yaşam alanı için geometrik şekillere sahip renkli zigon sehpalar ideal seçimlerdir ancak klasikten vazgeçmem diyorsanız alıştığımız klasik kesim, krem, bej yada kahverengi tonlarına sahip zigon sehpaları inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda altın varaklı yada el oyması klasik zigon sehpalar ile dekorasyonu daha özel ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

Koçtaş Zigon Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Ev mobilyası konusunda ilk aklımıza gelen ürünlere sahip markalardan birisi Koçtaş. Biz de sizler için Koçtaş Zigon Sehpa Modelleri ve Fiyatlarını Paylaştık. Fiyatları ortalama 140 TL ile 250 TL arası pek çok modele sahip ürünler için firmanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Görsel kaynağı: Koctas.com.tr

İstikbal Zigon Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Ev mobilyalarının öncü firmalarından biri olan İstikbal’de 2019 yılında birbirinden güzel zigon sehpa modelleri mevcut. İşte istikbal zigon sehpa modelleri ve fiyatları. Fiyatları sürekli değişebileceğinden belirtmedik. Firmanın resmi web sitesini ziyaret ederek İstikbal Zigon Sehpa fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Görsel kaynağı: İstikbal.com.tr

Eğer zigon sehpa yerine farklı bir arayış içindeyseniz göz atabilirsiniz: Akıllı Sehpalar ile Evde Pratik ve Estetik Çözümler

Zigon sehpalar genelde salonlarda koltuk kenarlarında yada duvara dayalı şekilde tercih edilir, ancak konumuz olan 2019 renkli modern zigonlar artık orta sehpa şeklinde rahatlıkla kullanılabiliyorlar. Klasik boylar haricinde büyük ebatlara sahip renkli zigonları salonun ortasında kullanarak bu dekoratif parçaları göz önüne taşıyabilir ve görselliği arttırabilirsiniz. Galerimizde sizler için seçtiğimiz birbirinden şık ve stil sahibi 2019 Modern Renkli Zigon Sehpa Modelleri size ilham verecektir. Beğendiğiniz modeller ve diğer tüm sorularınız için konu altından bize rahatça ulaşabilirsiniz.

[galeri]