Modern Vestiyer Modelleri

Tekzen, İkea ve diğer mağazalar tarafından hazır olarak satışı yapılan modellerde olduğu gibi, antrenize uygun bir tasarımın üretilmesini de sağlayabilirsiniz. Tam olarak kapının üzerinden geçecek ve kapı üzeri ile yan bölümünde, kolon veya antre sonuna kadar uzanacak bir vestiyer bulunması mümkün olmaktadır.

2020 En Modern Vestiyer

Yeni modeller için beyaz, lacivert renklerinin dışında, bir evin doğrudan mobilya tasarımını etkileyecek şekilde sarı ve kırmızı renklerinden de yararlanılabilir. Böylelikle modern vestiyer çeşitleri de evinizin girişinden itibaren, salon ve oturma odasındaki mobilyalarınız da dahil olmak üzere her bir mobilyayı doğrudan daha etkileyici hale getirecektir.

Tekzen Modern Vestiyer

Yeni sezonun yoğun ilgi gösterilen kapaklı vestiyerlerinde, ön yüzün tamamen aynalı olduğu modeller yerine, iç bölümde kıyafetlerin dönmesini sağlayan mekanizmalara dikkat ediliyor.

Ürün seçiminizi yaparken, her bir modelde direkt olarak vestiyeri kırmızı ve mavi şeritler, desenler bulunacak türler için de gerçekleştirme olanağına sahip oluyorsunuz.

2020 En Modern Vestiyerler

Modern her bir vestiyerde ayna bulunması gerekmediği için, tüm modellerde kapak tasarımları, ceket ve mont asılması için özel kısımlarla birlikte ilgi görmeye devam etmektedir.

Sürgülü Vestiyer Modelleri

Kaliteli bir vestiyere sahip olmayan evlerde ve iş yerlerinde, girişteki ceket ve ayakkabı yerleştirilmesi için özel bölümün olmayışı, iç mimaride en etkili eksiklerden biridir. Ürün seçimlerinde özellikle kapıyla zıt bir renkte veya yakın tonlarda olması halinde, vestiyerin hem içeriden bakınca hem de dışarıdan bakınca etkileyici görünmesi sağlanıyor. Sürgülü vestiyerlerde dışarıya doğru kabarık bir şekilde duran mont yığını olmaması, ayakkabıların alt veya yan bölümde özel çekmeceleri olması da bu ürünlere olan talebi arttırmaktadır.

2020 Modern Vestiyer Çeşit

Modern Vestiyer Çeşitleri

Yeni sezonda çok büyük bir kitlenin ulaşımına sunulan, Türkiye genelinde satışı süren modellerde boyutlar genel olarak eşit olması nedeniyle, farklı antrelerde aynı şıklığa sahip olmayabiliyor. Bu nedenle doğrudan hazır bir şekilde satışı yapılan vestiyerler için model belirlenirken, kısa antrelerde çok daha şık bir görünüme sahip olacağının bilinmesi gerekmektedir.

2020 Modern Vestiyer Çeşitleri

Dört metre ve üzerinde antresi bulunan ve tavanı son derece yüksek olan evlerde ise ortalama boyuttan ziyade, biraz daha büyük vestiyerler oldukça etkileyici durmaktadır. Kahverengi ve siyah renklerinin bir arada kullanıldığı her bir portmanto, tasarımları itibariyle herkesin ilgi gösterebileceği modeller arasında bulunmaktadır.

Modern Aynalı Vestiyer Modelleri

Modern vestiyer çeşitleriyle birlikte mağaza bünyesinde özel olarak hizmet alınabilecek şekilde indirimler aracılığıyla yeni sezon modellerini satın alabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında beyaz ve siyah renklerin bir arada kullanıldığı, desenler için de kırmızı veya sarı gibi renklerden yararlanılan portmantolar dikkat çekmektedir.

Bu ürünlerde malzeme kullanımıyla ilgi görmeye devam eden her bir vestiyeri özellikle mağazada satış danışmanlarıyla iletişime geçerek öğrenme olanağına sahip oluyorsunuz. Modern aynalı ürünlerde yan kısımlar yerine orta bölüm ve yan alanlardaki ayakkabılık bölümlerinde dikey şekilde ayakkabılar yerleştirilebiliyor.

2020 Modern Vestiyer

Sadece üç bölümden oluşturulan modern aynalı portmanto türleri için değil, üst bölümden de tamamen takımın geneline uygun bir şekilde model bulunabiliyor. Kalitesiyle dikkat çeken, orta boyutlu olan tüm tasarımlar için aynalı tasarımlar, antrenin farklı bir ambiyansa sahip olmasını sağlıyor.

Aynalı ve aynasız modeller, ön bölümlerinde yer verilen kapaksız yapılarıyla birlikte tamamen farklı ve değişik bir görüntü ortaya çıkarıyor. Her bir model için doğrudan kampanyalar eşliğinde ürün türleri vestiyer çeşitleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Ayakkabı veya farklı malzemeleri yerleştirmek için direkt olarak modern seçenekler, Tekzen ile birlikte sipariş verilebilmektedir.

[haber id=”22663″]