Mondi Yatak Odası Mobilya Modelleri

Evinizin değiştirmek ve yepyeni bir yatak odasına sahip olmak istiyorsanız yılların deneyimi Mondi kalitesi ile tanışabilirsiniz. Popüler mobilya markaları arasında yer alan ve ürünlerinin hemen hemen tümü tasarım ödüllerine sahip olan Mondi Mobilya yepyeni ürünleri ile gücüne güç katarak sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor.

Elegance Yatak Odası 2020

Şık tasarımlar, fonksiyonel yapılar ve daha pek çok farklı özellik ile hazırlanan yepyeni tasarımları sizlere tek tek tanıtmak istiyoruz.

Mondi Sofia Yatak Odası Takımı

Şık renkleri ve kolay kullanılabilir fonksiyonel özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran en yeni takımların başında Sofia geliyor. Yeni teknolojiler ile üretilen ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunmakta olan Sofia yatak odası takımı sizlerinde yatak odasına ferahlık katacak. Ahşabın doğal rengi ve mürdümün harika uyumu ile standart renklere sahip olan ve talebiniz doğrultusunda farklı kombinasyonlar ile de tercih edebileceğiniz Sofia yatak odası takımı aynı zamanda fonksiyonel özellikleri ile de göz alıyor.

Elegance Yatak Odası

Yüksek ayaklara sahip olması ile birlikte rahat temizlik imkanı veren Sofia yatak odası takımı bununla birlikte geniş dolap bölmeleri, çekmeceler ve yatak altı kullanım alanları ile işlevsellik sunuyor.

Mondi Armada Yatak Odası Takımı

Mermer desen uygulamasına sahip olan ve ceviz ile siyah rengin harika uyumu ile mağazalardaki yerini alan Armada yatak odası takımı en trend mobilyalar arasında yer alıyor. Ayak uygulamaları ve kulp uygulamaları ile ince ayrıntılarda mükemmel bir detay sunmakta olan Armada yatak odası takımı modern bir görünümün adı oluyor.

Ferra Yatak Odası 2020

Yatak odanızın havasını tamamen değiştirmek için tercih edebileceğiniz mükemmel bir avangard tasarım sunmakta olan Armada yatak odası takımı içerisindeki özellikleri ile de sizlere farklı kolaylıklar sunuyor.

Mondi Lavan Yatak Odası Takımı

Mondi mağazalarında yerini alan ve gri ile beyazın harika renk uyumu ile evinizin yatak odasına ferahlık katacak Lavan yatak odası takımı Mondi’nin en yeni ürünlerinden biri oluyor. Klapa ve iki farklı modelde kulp uygulamasına yer verilen Lavan yatak odası takımı aynı zamanda şık çizgilere sahip olan yatak başlığı ile göz alıyor.

Ferra Yatak Odası

Köşeli yüksek ayaklar ile hazırlanan yatak odanıza ferahlık ve huzur getirecek olan Lavan yatak odası takımı E1 standartlarına göre hazırlanmış ve son derece güvenilir bir mobilya takımıdır. Sağlığa zarar vermeyen sünger, çekmece ve dolap kapaklarında yer alan stop sistemi, temizliği kolaylaştıran yüzey ve ayaklar gibi pek çok özelliğe de sahip.

Mondi Yatak Odası Takımları En Popüler

Mondi mobilya tarafından hazırlanan en yeni ve en popüler 3 yatak odası takımı yukarıdaki gibi olur iken diğer ürünlerde bir o kadar güzel ve tercih edilebilecek kalitedeler.

Lorenz Yatak Odası 2020
  • Prada Yatak Odası Takımı
  • Helen Yatak Odası Takımı
  • Castello Yatak Odası Takımı
  • Merlin Yatak Odası Takımı
  • Lorenz Yatak Odası Takımı
  • Ferra Yatak Odası Takımı
  • Elegance Yatak Odası Takımı
  • Carina Yatak Odası Takımı
  • Vienna Yatak Odası Takımı
  • Mabel Yatak Odası Takımı

[haber id=”21208″]