Mondi Yemek Odası Takımları

Ev dekorasyonu evin her odası için ayrı tasarlanabilmek ile beraber evin tamamı düşünüldüğü zaman bir bütünü ve tarzınızı yansıtmalıdır. Evin ruhu ve karakterini oluştururken evin her alanı ve her ayrıntı fazlasıyla önemlidir. Ev dekorasyonunda yemek odası da bu konuda üzerinde düşünülmesi gereken bir alandır. Yemek odası aile bireylerini bir araya getirmesi düşünüldüğünde ferah ve keyifli bir tarz anlayışı ile dekore edilmelidir.

Yemek odası takımları arasında onlarca farklı model ve tarz bulunmaktadır. Bunlar arasında yemek odanıza ve tarzınıza uygun olanını bulmak oldukça zordur. Öncelikle yemek odanızın genişliği ve yüksekliğini göz önüne almalısınız. Geniş ve büyük mağazalarda gözünüze küçük gelen yemek odası takımını satın aldığınızda odanıza büyük gelme olasılığı oldukça fazladır. Bunun için oda ölçülerinizi göz nüne alarak yemek odanızı satın alırken ölçerek almalısınız. Ayrıca ev dekorasyonunuzun ruhuna uygun ve yemek odanızın duvarlarına uyum sağlayacak bir yemek odası takımı seçmelisiniz.

Mondi Alvina Yemek Odası

Yemek odası takımları arasında sıklıkla gördüğümüz modern ya da klasik çizgideki yemek odası takımları aksesuarlar ile zenginleştirilebilir. Ayrıca son zamanlarda fazlasıyla öne çıkan ahşap modeller de modern ve rustik çizginin izlerini taşımaktadır. Yemek odası üreticileri arasında modern ve trend olarak son zamanların modasına uyum sağlayan Mondi mobilyanın da mağazalarını ve internet sitesini ziyaret ederek fikir sahibi olabilirsiniz.

Mondi Armada Yemek Odası

Mondi yemek odası takımları aşağıdaki listede sıralanmıştır.

 • Alvina Yemek Odası Takımı (Yeni Ürün)
 • Festa Yemek Odası Takımı (Yeni Ürün)
 • Novita Yemek Odası Takımı (Yeni Ürün)
 • Sofia Yemek Odası Takımı
 • Armada Yemek Odası Takımı
 • Lavin Yemek Odası Takımı
 • Prada Yemek Odası Takımı
 • Helen Yemek Odası Takımı
 • Merlin Yemek Odası Takımı
 • Lorenz Yemek Odası Takımı
 • Ferra Yemek Odası Takımı
 • Elegance Yemek Odası Takımı
 • Mabel Yemek Odası Takımı
 • Carina Yemek Odası Takımı
 • Vienna Yemek Odası Takımı

Mondi mobilyanın yeni çıkardığı yemek odası takımlarından biri olan Alvina yemek odası takımı insan sağlığı dostu E1 standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler ile üretilmiştir. Ayrıca Alvina yemek odası takımı günlük temizliği kolaylaştırmak adına yüksek ayaklar ile üretilmiştir. Ürün işlevselliğini arttırmak adına çatal bıçak bölmesine yer verilmiştir. Ayrıca kullanım rahatlığı ve yemek odasının genişliği ve darlığı düşünülerek açılır masa özelliği bulunmaktadır.

Mondi Carina Yemek Odası

Yemek odası takımında bulunan ahşaplar ise sağlığa zarar vermeyen ahşap olma özelliğine sahiptir. Ev kazalarını en aza indirmek adına tamperli cam sistemi olarak camların dayanıklılığı arttırılmıştır. Takım içerisinde vitrin, gümüşlük, konsol, konsol aynası, 204×76,5 cm ebatlarında açılır masa, 206×90 cm ebatlarında açılır masa, 36,5x 92 cm ebatlarında yemek masası sandalyesi, 49×91,5 cm ebatlarında yemek masası sandalyesi ve markiz bulunmaktadır. Seçeceğiniz ürünler ile kendi takımınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Mondi Castello Yemek Odası

Mondi mobilyanın yeni çıkardığı bir diğer ürün olan Festa yemek odası takımı da Mondi mobilyanın diğer yemek odası takımları gibi insan sağlığı dostu E1 standartlarında malzeme ile üretilmiştir. Ayrıca yine yemek odanızın darlığı veya ngenişliğine göre farklı ebatlarda açılır kapanır yemek masası üretilmiştir. Mondi yemek odası takımlarında kullandığı ahşabın kalitesine oldukça dikkat ederek sağlığa zarar vermeyen ahşap malzeme kullanılmıştır.

Mondi Elegance Yemek Odası

Temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklar ile kullanana kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Tamperli cam sistemi ile de Mondi mobilya kullandığı camların dayanıklılığını arttırmaktadır. Mondi mobilya yeni çıkardığı Festa yemek odası takımın içerisinde 95×166 cm ebatlarında vitrin, 49×166 cm ebatlarında gümüşlük, 184,8×77 cm ebatlarında konsol, 80,8×70 cm ebatlarında konsol aynası, 204×76 cm ebatlarında açılır masa ve 41,5×94 cm ebatlarında sandalye bulunmaktadır.

[haber id=”23481″]