Mutfağınıza Renk Katacak 8 Eğlenceli Kahvaltı Takımı

Mutfağınıza renk katacak eğlenceli temaları ile içinizi ısıtacak birbirinden güzel sevimli yemek ve kahvaltı takımları seçtik sizin için.. Masanıza mutluluk katacak birbirinden güzel , parlak renkleri ve sevimli figür ve desenleri ile cıvıl cıvıl kahvaltı takımlarına bayılacaksınız. Kırmızı ve beyazın eşsiz uyumunu yansıtan , sevimli aşk temaları ile yüzünüzde gülümseme yaratacak eğlenceli kahvaltı takımları 2019 sezonuna özel olarak tasarlanmış özel takımlar arasında yer alıyorlar.

eğlenceli kahvaltı takımları

Üstelik fiyat olarak oldukça uygunlar , mutfağınızda mutlaka bulunması gereken dekoratif ve sevimli takımlar ile yemek saatleriniz daha renkli ve eğlenceli geçecek.

Galerimizde sizler için hazırladığımız mutfağınıza renk katacak 8 eğlenceli kahvaltı takımı ile ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Beğendiğiniz ürünler için bilgi almak isterseniz konu altından bize yazabilir yada galerimizde yer verdiğimiz 2019 eğlenceli kahvaltı takımları özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Not: Ürün görselleri tamamen tasarımcı firmaya ait olup yazımıza tanıtım amaçlı eklenmiştir. Tasarımların markasını ve fiyatlarını merak eden takipçilerimiz bize ulaştığında detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

eğlenceli kahvaltı takımları

Pembenin Şirinliğiyle Gelen Eğlence

Pembe insanlarda bir sevimlilik oluşturur. Pembe olan her şey sevilir. Kahvaltı takımlarında kullanılan pembe renk kesinlikle kahvaltınızı eğlenceli kılacaktır. Çocukluk günlerimizi hatırlatan bisiklet üzerindeki iki çocuk bir yetişkinleri eski günlere taşırken çocukların yüzünde bir tebessüm oluşturacaktır. Bir de bisikletin sepetinde pembe çiçekler varsa o zaman kahvaltı sofranız uzun süre kalkmayacak demektir.

Eğlenceli Şekilli Takımlar

Eskiden kahvaltılık veya yemek takımları sadece yuvarlak olurdu. Yuvarlak takımlar desenlerle veya kenarlarına konulan tırtıklarla hareketlendirilirdi. Günümüzde ise kalp şeklinden ovale kadar çok çeşitli tabak şekilleri vardır. Bazen çocuklara kahvaltı yaptırmak çok zor olur. Size tavsiyemiz eğlenceli şekilleri olan takımlardan alın.

eğlenceli kahvaltı takımları

Çocuğunuz tabağın sevimliliği ile kahvaltısını bir çırpıda yapıverecektir. Kalp şeklindeki tabaklar çok dikkatlerini çekmese de gülen yüzlü, komik suratlı emoji tabaklar, hayvan figürlü takımlar tam çocuğunuza göre olacaktır. Okuma yazma bilen çocuklar için üzerinde orijinal eğlenceli sözler yazan takımları düşünebilirsiniz.  Bu noktada eğlenceli kahvaltı takımları çocukların da ilgilisini çekmektedir.

Peri Masalı Takımı

Yeni ve modern tasarımlar sunan markalar farklı modelleri ile kahvaltı severlerin gönüllerini fethetmektedir. Markalar takımlarına peri masalı, aşk kapıyı çalınca gibi orijinal adlar verince insan merak etmiyor değil. Gerçekten bazı markaların takımları çok farklı ve orijinal bir çizgide yer alıyor. Eğlenceli, modern, orijinal tasarımları yakalayabilmek için örnekleri inceleyebilirsiniz.

Kahvaltı Takımı Tavsiyeleri

Kahvaltı yaptıktan öncesinde ve sonrasında mutfak işlerimizi kısa sürede bitirebilmek için zaman kazandıran alternatifler ararız. Bunlardan biriside seçtiğimiz kahvaltı takımlarıdır. Yaklaşık son 10 yıldır küçük boyutlu kahvaltı takımları çok revaçtadır. Küçük boyutlu kahvaltı takımları sayesinde:

Yiyecek israfını önleyebiliriz:

Bu takımlar sayesinde kahvaltılıklarınızı ihtiyaç oldukça yenileyebilirsiniz. Böylece hem olabildiğince taze kahvaltılık tüketirsiniz hemde yiyeceklerin arta kalmasını önleyerek çöpe gitmesinden kurtarabilirsiniz.

Kahvaltı Takımı Tavsiyeleri

Masayı ve Buzdolabı’nı sıkışıklıktan kurtarabiliriz:

Küçük boyutlu kahvaltı takımlarını masaya dizdiğiniz zaman masaya tabaklar, yumurta tavası vb. diğer eşyaları da sıkışık olmak zorunda kalmadan yerleştirme şansınız olur. Ayrıca buzdolabında da istiflemesi kolay olacağından buzdolabında yer tasarrufu elde edebilirsiniz.

sevimli pembe kahvaltı seti 2016
sevimli pembe kahvaltı seti 2016