Öne Çıkan English Home Yatak Örtüsü Modelleri

Sadece klasik İngiliz detaylarının yer almadığı English Home firmasının tekstil ürünlerinde aynı zamanda country detaylarla da desteklenen geniş bir ürün gamı mevcuttur. English home yatak örtüsü de bu tekstil ürünleri içerisinde yatak odanızın dekorasyon özelliklerini etkileyen önemli bir yere sahiptir.

[haber id=”1339″]

English Home Yatak Örtüsü Özellikleri

English home yatak örtüsü size temelde çok amaçlı örtü ve yatak örtüsü takımı olarak iki farklı seçenek sunmaktadır. Çok amaçlı örtü pratik kullanımı ve günlük kullanımındaki rahatlığı ile tercih edilmektedir. Çok amaçlı yatak örtüsü genellikle çift taraflı olarak kullanılmaktadır. Bu kullanım sayesinde düzünü ve tersini arama zahmetinden kurtulmuş olursunuz.

Yatak Örtüsü = English Home

English Home Yatak Örtüsü
English Home Yatak Örtüsü

English home yatak örtüsü serisinde yer alan çok amaçlı yatak örtüsünün tek kişilik ve tek kişilik olmak üzere iki farklı seçeneği vardır. Bu seçeneklerden ebat olan size uygun olanı günlük kullanım ve dekorasyon için harika bir tercih olacaktır. Tek kişilik çok amaçlı yatak örtüleri 160×220 cm‘lik ebatlara sahiptir. Bu ebatlar genellikle 150×200’lük yataklar için ideal boyutlara sahiptir. Çift kişilik çok amaçlı örtüler ise iki ebat tercihi ile sunulmaktadır. Bu ebatlardan biri 160×220 cm’dir. Bu ebat genellikle 150×200 ebatlarındaki çift kişilik yataklar için tercih edilmektedir. Daha büyük bir yatak ölçüsüne sahipseniz English home yatak örtüsü serisinin 200×220 cm’lik ürününü tercih etmelisiniz.

[haber id=”4197″]

English home çok amaçlı yatak örtüsü kumaşlarının mikro fiber kumaşa sahip olduğunu belirtmek isteriz. Bu kumaş, yazlık ve kışlık olarak güvenle kullanacağınız bir kumaş çeşididir. Gülkurusundan mor renge, somondan lilaya kadar birçok renk alternatifinizin olduğu bu yatak örtüleri için seçiminizde mobilyalarınızın rengi ve şekilleri de önemli bir yere sahiptir.

Yatak odanız geniş ve aydınlık bir mekânsa sizin için canlı renklere sahip yatak örtüsü tercihinde bulunmak daha doğru olacaktır. Canlı renkler sayesinde enerjisi yüksek bir oda dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Küçük ve dar yatak odaları için daha çok açık renkli yatak örtüsü tercihinde bulunmak mekânı geniş gösterip ferahlık hissini uyandırma açısından doğru tercih olacaktır.

Neden English Home Yatak Örtüsü

English home yatak örtüsü ürün gamı içerisinde yer alan yatak örtüsü takımları da tek ve çift kişilik takımlar olmak üzere temelde iki farklı ölçüye sahiptir. Tek kişilik yatak örtüsü takımları da 160×240 ve 240×260 cm’lik ölçülere sahip olarak üretilmektedir. Bunun dışında 160×250 ve 240×250 ebatları tercih etme şansınız da vardır. Ürün ürün değişen ebatlar bulunmaktadır. Siz, yatak ölçülerinize uygun tercihte bulunabilirsiniz.

English home yatak örtüsü takımları farklı kumaş cinsleri ile üretilmiştir. Böylece mevsime uygun cinsteki kumaşları seçebilirsiniz. Polyester, pamuk ve bunların farklı orandaki karışımları ile üretilmiş olan yatak örtüsü takımları sayesinde yatak odanızın havası oldukça değişecektir. Ayrıca English home yatak örtüsü takımlarında çok fazla desen alternatifinin de olduğunu belirtmek isteriz. Farklı sezonlardaki tasarımlarla dikkat çeken yatak örtüsü modelleri sayesinde yatak odanızın dekorasyonunu farklı tarzlarda oluşturabilirsiniz. Örme, tay tüyü, cover kalitelerine sahip farklı kumaş seçenekleri de English home yatak örtüsü takımlarını seçmenizdeki bir başka nedendir.

[haber id=”3514″]

Yatak örtüsü kalitesini belirleyen üç temel faktör vardır. Bunlar dokuma sıklığı, kullanılan malzeme ve işçiliktir. Bu üç parametredeki dengesizlikler yatak örtüsünün kullanım ömrünü ve kalitesini doğrudan etkilemektedir. English home yatak örtüsü üretimi belirli standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Tekstil konusunda önemli bir firma olan English home’un kurumsal kimliği sayesinde ortaya koyduğu ürünlerin kaliteli malzeme ve işçilik ile üretildiğini söylemek isteriz. Satın aldığınız ürünlerde üretim aşamasında meydana gelebilecek ve kalite kontrolün gözünden kaçmış hataların da genellikle müşteri temsilcileri tarafından giderildiğini gözlemlemekteyiz.

[galeri]