Osmanlı Gergi Tavan Modelleri

Osmanlı dönemini evinize ya da işyerinize yansıtmak istiyorsanız, Osmanlı gergi tavan modelleri tam sizlere göre diyebiliriz. Özellikle Osmanlı dönemine karşı ilginiz varsa ya da evinizin mimarisine uygunsa deneyebilirsiniz. Ya da otel vb. alanlarda, Osmanlı dekorasyonuna uyumlu alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Gergi tavan modelleriyle istediğiniz her ambiyansı sağlamanız mümkündür.

2020 Osmanlı Gergi Tavan Çeşit

Teknolojik gelişmenin günümüze sunduğu hoş dekorasyonlardan biri olan gergi tavanlar bu konuda oldukça pratiktir. Kolay uygulanabilir yapısı ve özel üretim kumaşı ile uzun ömürlüdür. Evinizde, işyerlerinizde vb. her alanda uygulanabilir. İster tavanlarda isterseniz duvar gibi alanlarda da uygulayabilirsiniz. Osmanlı dönemi için, Arapça yazıları veya Osmanlı dönemine özgü desenleri gergi tavanlar ile 3D resim baskı özelliğiyle değerlendirebilirsiniz. 3D resim baskılı özelliğini, ışıklı gergi tavanla bir arada kullanarak, daha hoş bir Osmanlı dönemine sahip olabilirsiniz.

2020 Osmanlı Gergi Tavan Çeşitleri

Osmanlı dönemini, evinize ya da benzeri alanlara hoş bir şekilde yansıtmak için, ışıklı gergi tavanları önerebiliriz. Işıklı gergi tavanlar, aydınlatma seçeneği ile sizlere daha hoş bir seçenek sunar. Böylece hem aydınlatma sağlar hem de görseli daha etkili kılar. Sizlerde Osmanlı gergi tavan modelleri kapsamında, ışıklı ve 3D gergi tavan modellerini bir arada kullanabilirsiniz. Salonlara, koridora, odalara vb. her alana uygulanabilmektedir.

Osmanlı Desenli Gergi Tavan Modelleri

Osmanlı dönemine özgü, sayısız desen ve Arapça yazılı tasarımlar mevcuttur. Özellikle Osmanlı dönemine özgü alanlarda ve Osmanlı dönemine ilgi duyanlar için, Osmanlı gergi tavan modelleri hoş bir tercih olabilir. Gergi tavan seçeneği ile salonunuza ya da odanıza veya koridorunuza, o dönemi istediğiniz şekilde yansıtabilirsiniz. Sevdiğiniz bir desenini ışıklı bir gergi tavan modeliyle yansıtabilir ve hoş bir ambiyansa sağlayabilirsiniz.

2020 Osmanlı Gergi Tavan Modeli

Osmanlı dönemini yansıtan, hoş desenleri renkli şekilde ve aydınlatmanın kattığı güzellikle gergi tavan modelleriyle yansıtmanız oldukça basittir. Kolay uygulanabilir yapısıyla gergi tavanlar, suya ve yangına karşı dayanıklı kumaşları sayesinde uzun ömürlüdür. Ayrıca ışıklı modellerine yerleştirilen ledlerin kullanışlı yapısıyla da uzun süre aydınlatma sağlayabilirsiniz.

Osmanlı 3D Gergi Tavan Modelleri

Sevdiğiniz bir Osmanlı desenini, 3D resim baskılı modeliyle herhangi bir alana uygulayabilirsiniz. Ya da seçtiğiniz markanın sizlere bu yönde bir tavsiye vermesini de rica edebilirsiniz. Bu yönde hazır ve uygulanmış sayısız örnek mevcuttur. İnternet üzerinden detaylı bir şekilde görselleri inceleyebilir ve kesin kararınızı verebilirsiniz.

2020 Osmanlı Gergi Tavan Modelleri

Osmanlı gergi tavan modelleri; renkli desenleri ve Arapça yazılarıyla birbirinden farklı hoş tasarımları içerir. Osmanlı dönemine duyduğunuz ilgiyi evinize ya da işyerinize yansıtmanız, gergi tavanla oldukça kolaydır. Aynı şekilde ışıklı gergi tavan modelleri kapsamında, aydınlatma ile daha hoş bir ambiyansa ulaşabilirsiniz. Osmanlı desenleri aydınlatma ile daha güzel bir görselle sahip olacaktır.

Gergi Tavan Modelleri

Modern dokunuşun bir dekorasyon tercihi olan, gergi tavanlar günümüzde oldukça farklı alanlarda karşımıza çıkabilir. Sosyal alanlarda ya da evlerde farklı atmosfer elde etmek için tercih edilebilir. Gergi tavan modelleri, ışıklı modelleri ve 3D resim baskılı seçenekleriyle, birden farklı özelliği sizlere sunar.

2020 Osmanlı Gergi Tavan

İstediğiniz bir resmi aydınlatma seçeneği ile hoş bir şekilde ortama yansıtabilir ve kendinizi farklı bir ambiyansın içinde bulabilirsiniz. Kullanışlı kumaş yapısı ve yangına, suya vb. şeylere dayanıklı yapısıyla uzun ömürlüdür. Ayrıca kullanılan ledler ile de uzun süre aydınlatma sağlar. Işıklı gergi tavan modellerini ve 3D gergi tavan modellerini bir arada kullanabilmeniz mümkündür. İkisi bir arada daha hoş bir görsellik sunar. Tabii ki ışıksız modellerini de tercih edebilirsiniz.

[haber id=”24584″]