Pastane için Masa Sandalye Modelleri

İmal edilmekte olan pastane için masa sandalye modelleri çeşitli özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Piyasa içerisinde her renkte ve farklı biçimlerde sandalye ve masa ürünlerini satın almak mümkün. Masa ve sandalye ürünleri tek tek ya da paket halinde sipariş edilebilir.

Pastane için Masa Sandalye Modelleri

Ahşap Masa Sandalye Modelleri

Daha çok butik pastaneler ve kafe tarzı yerler için ahşap modeller tercih edilebilir. 1. sınıf malzemeden imal edilmiştir. El işçiliğinin gün yüzüne çıktığı son derece nadide modeller olarak tanımlanmaktadır. Lake boya ile beraber uzun süreli kullanımlara açıktır.Pastane için Masa Sandalyeleri

Özellikle pastane içerisinde organik ürünler satan işletmecilere tavsiye edilmektedir. Çünkü bu ürünlerin imalatında kullanılan malzemelerin tamamı da organiktir. 4 sandalye ve 1 masa ile beraber adrese teslim olarak gönderilir.

 Demonte olarak gönderilen bu modellerin kurulumu son derece pratiktir. Kullanım talimatları içerisindeki görsellere bakılarak rahatlıkla kurulabilir. Bu ürünler sağlıklı kullanımlar ve doğal görünümler için de tavsiye edilmektedir. Yüzeyinde vernik ya da endüstriyel boya bulunmamaktadır. Sıklıkla vegan ürünler satan pastanelerde de kullanılmaktadır. Sağlam tutkal malzemesi ile birlikte parçaları birleştirilmektedir.

Tel Ayaklı Masa Sandalye Modelleri

Pastanelerini rustik bir şekilde dekore etmek isteyenler için bir başka seçenek daha kataloglarda yer almaktadır. Tel ayaklı masa sandalye modelleri diğer paketlere oranla çok daha ekonomiktir. Siyah, kahve gibi koyu tonları bulunmaktadır. Diğer renk seçenekleri arasında beyaz, krem ve gri gibi açık renkler de bulunur.Pastane için tek ayaklı Masa Sandalye

 Hafif bir yapıya sahip olduğu için kolayca taşınabilir. Temizlikleri de son derece kolay olduğu için pastane ve benzeri işletmelerde sıklıkla kullanılan bir ürün çeşididir.

Masif Ahşaptan Yapılma Masa ve Sandalyeler

Klasik ahşap ürünlerine alternatif olarak getirilen masif ahşap ürünleri son yılların en popüler ürünleri arasında gösteriliyor. Bu ürünlerde el işçiliği söz konusu olduğu için ufak çaplı değişiklikler üründen ürüne kendini gösterebilir. Yerli ve orijinal olan ürünlerde yüzde elliye varan indirimler de yapılmaktadır.Pastane Masa ve Sandalye modelleri

Tercihe bağlı olarak ikili, dörtlü ve altılı olarak satılan hazır paketleri mevcuttur. Kolay kolay leke tutmaz ve var olan lekeyi göstermez. Ana malzeme olarak ceviz ve kayın ağacı kullanılmaktadır. Ek olarak doğal köknar ağacından yapılmış olan versiyonları da bulunmaktadır.

Pastanelerin çehresini tamamen değiştirdiği ve dekoratif bir bütünlük sağladığı için tercih edilmektedir. Söz konusu adreslere aynı hafta içerisinde gönderim yapılmaktadır. Toptan satın almalarda kargo ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Dikdörtgen ve Yuvarlak Masa- Sandalye Seçenekleri

Pastaneler için özel üretim olan masa ve sandalyeler çeşitli geometrik desenlere de ev sahipliği yapmaktadır. Masaların şekil alternatifleri içerisinde kare ve dikdörtgen olanlar sıklıkla sipariş edilmektedir.Pastane için Masa Sandalye modellleri

 Dileyenler hem kare hem de yuvarlak masalar sipariş ederek dükkanları içerisinde farklı bir dekorasyon atmosferi yaratabilir. Ek olarak kare ve üçgen biçimli, yeni nesil masalar da sandalyeleri ile birlikte sipariş edilebilir.

Ladin Masa ve Sandalye Çeşitleri

Pastanelerinde ilgi çekici masa ve sandalye modellerini kullanmak için ladin ahşap türünde olan ürünler farklı bir alternatif sunmaktadır. Ladin kalınlıkları iki farklı ölçüde ve farklı fiyatlarla arz edilmektedir. Daha ince tercihler için 30 mm’lik modeller mevcuttur.Pastane için Masa Sandalye modeliYeni üretilmeye başlanan Pastane için Masa Sandalye Modelleri arasında olan 50 mm’lik masa ve sandalye çeşitleri ise çok daha estetik ve dayanıklı olarak kabul edilmektedir. Hazır olarak kurulu bir şekilde gönderilen bu ürünlerin kurulum derdi bulunmamaktadır.

[haber id=”14984″]

Ceviz ağacından yapılma olan bu modellerin garanti süreleri 2 yıl ile 4 yıl arasında değişmektedir. Ağaç tablaların üzerindeki ladinler fırınlanmıştır. Metal renginde olan bu ürünler pastaneler için ideal bir vizyon oluşturmaktadır.

Tek Ayaklı Masa

Hayatımızda olmazsa olmaz masaları; yemek yerken, çalışırken, aksesuarlarımız için sürekli kullanır ve ihtiyaç duyarız. Bu da masaların birbirinden farklı ihtiyaçlara ve tarzlara uygun üretilmesine yol açmıştır. Hayatımızı kolaylaştıran masaları hemen her yerde farklı modelleri ile görmek mümkün. Katlanabilen masalar, yuvarlak ya da asimetrik masalar, desenli ya da ahşap masalar, camlı masalar gibi çeşitleri oldukça fazladır.

Tek Ayaklı Masa

Tek ayaklı masalar kullanım olarak en rahat masalardır. Otururken ya da köşelerinden geçerken ayağınızın takılma ihtimali yoktur. Ayrıca kullanım olarak da rahattır. Tek ayaklı masaları hemen her tarz ve stilde görmeniz mümkündür. Eski yaşamı çağrıştıran bu masaların en fazla kullanım alanı ise rustik tarzdadır. Ahşap ve camlı modelleri olduğu gibi modern bir görüntüsü olan ayakları metal ve alüminyumdan yapılmış modellerine rastlamanız da mümkündür.

[galeri]