Patchwork Fayanslar İle Gösterişli Banyolar

Banyonun tarzını ve şıklığını belirleyen en önemli parçalar fayans modelleri hiç şüphesiz, ister büyük ister küçük bir banyoya sahip olun doğru renk ve desenleri tercih ettiğinizde ortaya çıkacak görsel kesinlikle tatmin edici olacaktır. Banyonun soğuk atmosferini kıracak düzenlemeler ile daha çekici ve enerjik bir tarz elde edebilirsiniz, bunun için en doğru adım dekoratif banyo fayansları arasından tarzınıza ve zevkinize uygun renk ve desenleri kullanmanız olacaktır.

Geçtiğimiz yıllarda bildiğiniz gibi moda sektörü dahil olmak üzere bir çok sektörde patchwork desenler oldukça popülerdi, trend olan bu desenleri dekorasyona yansıtmak için üretilen birbirinden şık dekoratif ürünler dekorasyona renk ve hareket kazandırdılar. Bu yılda patchwork desenler sadece tekstil ürünlerinde değil, duvar ve zemin malzemelerinde karşımıza çıkacaklar. Yazımızda yer verdiğimiz banyo dekorasyonları sizinde kolayca fark edebileceğiniz gibi enerjik ve çekici bir stile sahipler, bu çekiciliğin sırrı ise gösterişli patchwork fayanslar !

Şık olduğu kadar ortama dinamik bir hava kazandıran patchwork banyo fayansları mutfak ve banyolarda bu yıl sıkça karşımıza çıkacaklar. Bu dekoratif fayansların hem modern hemde klasik tarzlara uyum sağlayabilmesi ise avantajlarından sadece bir tanesi.

Patchwork fayans modelleri retro, vintage, iskandinav, rustik, modern ve minimal dekorasyonlara son derece yakışan ve enerji veren tasarımlar diyebiliriz. Banyoda zemine ve duvarlara hareket kazandırmak adına tercih edebileceğiniz patchwork banyo fayansları yüzlerce farklı desen ve renk seçeneğine sahip.

Bunları Kaçırmayın ! Stil Sahibi Mutfaklar İçin Patchwork Fayanslar  &  Her Tarz Dekorasyon İçin Patchwork Halılar

Evinizin tarzına ve renklerine uygun dekoratif desenli fayanslar ile dekorasyona dengeli şekilde tarzınızı ve zevkinizi yansıtabilirsiniz. Galerimizde sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz, birbirlerinden farklı tarzlara ve modellere sahip banyolarda tercih edilen 2019 patchwork fayans modelleri seçtik. Banyonuz için ilham alabileceğiniz bu dekoratif modellere benzer bir çok tasarımı ufak bir araştırma ile rahatça bir çok üretici markada bulabilirsiniz.

[galeri]