2020 Salon Aydınlatma Modelleri

2020 Salon Aydınlatma Modelleri bünyesinde birçok farklı modele ayrılan ve alternatifler halinde sunulan aydınlatma modelleri mevcut. Genelde salon için özel üretim olan bu iddialı ve gösterişli modeller, seyyar ve portatif bir yapıda olduğu için farklı odalarda da tercihe bağlı olarak kullanılabilir.

 Uygun fiyatları ve taksitli ödeme imkanları ile birlikte herkesin bütçesine uygun olan salon aydınlatma modelleri son derece renkli ve cazip fırsatlara da ev sahipliği yapıyor.

2020 Salon Aydınlatma Modelleri2019 Salon Aydınlatma Modelleri

Halat Şeklindeki Aydınlatma Modelleri

Evlerinin salonlarını daha önce görülmemiş bir şekilde aydınlatmak isteyen ev sahipleri ilk seçenekte yer alan halat biçimli aydınlatma modellerini inceleyebilir ve vakit kaybetmeden sipariş edilebilir. Yukarıdan aşağı doğru sağlam ve dayanıklı iplerle salınan bu lambalar tamamen özgün bir yapıya sahip.

2020 Salon Aydınlatma Modelleri arasında camlı görünüme sahip diğer salon aksesuarları ile uyum içerisinde kullanılan seçeneklerde mevcut. Salonun tam ortasında kullanılabilir ve halatlı aydınlatma sistemi ile her yere eşit derecede ışık verebilir. Önce kendilerini sonra gelen misafirlerini dekorasyon tercihleri ile şaşırtmak isteyen kişiler için uygun standartlara sahiptir.

Otantik Tercihler için Sepet Biçimli Aydınlatmalarsepet aydınlatmalar

Genelde Rustik bir beğeni ile düzenlenmiş olan salonlar için otantik bir lamba ürünü ilgili kategorilerde bulunuyor. Sepet ve hasır olması hem sağlıklı hem de ergonomik kullanımlar için idealdir. İkili ve üçlü olan modelleri salonun büyüklüğüne göre seçilebilir.

Yüksekliğinin manuel olarak ayarlanabiliyor olması da dekorasyona eklenecek etkili vurgular için son derece uygundur. Tasarruflu olan bu ürünler dekorasyon kadar ekonomisine de önem gösteren ailelerin ilk tercihi.

Şamdan Tasarımlı Salon Avizeleri salon aydınlatma modelleri

2020 Salon Aydınlatma Modelleri arasında gümüş yansımaları ile evlerin salonlarını gösterişli bir toplanma alanına çeviren şamdan tasarımlı salon avizeleri oldukça iddialı bir görünüme sahip. Camlı ve camsız olmak üzere iki farklı çeşidi de kataloglarda sunuluyor.

[haber id=”14344″]

 Zincirleri ile birlikte değerlendirildiğinde salonların çehresini baştan aşağıya değiştirmeyi de başarıyor. Bu ürünler tekli ya da ikili olarak sipariş edilebilir. Ancak daha büyük ve geniş salonlar için üçlü ve dörtlü olarak satılan paket avizeler de müşteri memnuniyetini büyük oranda sağlıyor.

Nostaljik Çağrışımlar için Eskitme Görünümlü Salon Avizelerisalon aydınlatma modelleri nasıl olmalı

2020 Salon Aydınlatma Modelleri koleksiyonlarında rustik ve Vintage tarzı dekoratif tercihleri bulunan ev sahipleri için eskitme görünümlü avizeler de fark yaratıyor. Varak görünümlü taşları ile birlikte eski ve yeniyi klasik ve modern çizgilerde bir araya getirmeyi başarıyor. Aynı zamanda yapraklar ile desteklenen bu ürünün üst yapısı görenleri önce hayrete sonra büyük bir beğeniye sevk ediyor.

Eskitme görünümlü bu avizeler dörtlü ve beşli olarak satılıyor. En popüler rengi ise kahve. Her daim parlak ve canlı görünümü ile salondaki mobilyaların çok daha gösterişli bir şekilde arzı endam etmesini de mümkün hale getiriyor. Montajının da son derece basit olması bir diğer artı özellik olarak kabul edilmektedir.

Lüks Avize Modellerinde bir İlk: Sarkıtmalı Avizelersalon avize modelleri

2020 Salon Aydınlatma Modelleri arasında salon dışında oturma ve yatak odalarında da tercih edilebilecek lüks avizeler bu kategorinin en çok satanları arasında bulunuyor. Eski usul olarak sarkıtma modelli olan bu aydınlatma gereçleri ikiden başlayıp sekiz adete kadar satın alınabilir.

[haber id=”14543″]

Gözleri yormayan ve loş bir ışığının olması da ek avantajları arasında gösteriliyor. Tıpkı eskitme görünümlü lambalarda olduğu gibi bu ürünlerde de çeşitli ayarlamalar el ile pratik bir şekilde yapılabilir.

Kırmızı ve Pembe Başlıklı Abajur SeçenekleriKırmızı ve Pembe Başlıklı Abajur Seçenekleri

Kırmızı ve pembe başlıklı abajur seçenekleri salonlardaki vitrinlerde ve masalarda kullanılacak kadar küçük ama etkili bir aksesuar seçeneği sunuyor. Etrafa yaydığı pembe ve kırmızı ışıklar ile birlikte bu ürünler de farklı dekorasyonlar için tercih edilebilir.

Salon Aydınlatma Modelleri

Her evin salonu aynı büyüklükte ve kare şeklinde olmadığı için bazen aydınlatmalar yetersiz kalabilmektedir. Aynı zamanda bazen salonun küçüklüğü  yüzünden aydınlatma fazla ve göz yorucu da olabilmektedir. Bu sebeple de alternatif salon aydınlatma modelleri ile salon aydınlatmasını tekrar düzenlemek son derece mantıklı bir çözüm yöntemi olacaktır.

Salon Aydınlatma Modelleri

Son dönemlerin en popüler aydınlatmalarından biri olan lambader kullanımı salon için son derece uygundur. Her türlü model ve rengi bulunan lambaderler arasından salonunuza en uygun olanını tercih ederek rahatlıkla salon aydınlatmanızı düzenleyebilirsiniz. Hem göz yormayan hem de iyi aydınlatma sağlayan lambaderlere intenet üzerinden hesaplı bir şekilde ulaşabilir ve yüzlerce çeşit arasından en uygun olanını sipariş edebilirsiniz.

[galeri]