Salon Dekorasyonunda Öne Çıkan Mobilya Markaları

Gerek evlilik aşamasında olan çiftler gerekse evini yenilemek, yeni bir dekorasyon ile hayatına enerji katmak isteyenler için salon dekorasyonunda öne çıkan mobilya markaları önemli bir araştırma konusudur. Bu yazımızda sizlere salon dekorasyonu denilince dikkate almamız gereken önemli mobilya markalarından bahsedeceğiz ve bu markaların salon dekorasyonu örnekleriyle ilgili bilgilendirme yapacağız. Sizler için yaptığımız araştırma neticesinde ev dekorasyonunda tercih edebileceğiniz en iyi mobilya markalarının bir listesini hazırladık, umarız beğenirsiniz.

En iyi mobilya markaları listesi

Salon dekorasyonu denilince aklımıza sadece oturma grupları ya da salon takımları gelmemeli her ne kadar ana mobilyalar salonunuzun dekorasyon özelliklerinin temel çizgilerini belirlemiş olsa da tamamlayıcı birçok aksesuar da salon tasarımınız için önemlidir. Salon dekorasyonu için Casa mobilya ve aksesuar ürünlerinin dikkat çeken salon uygulamalarının olduğunu görmekteyiz. Klasik ve modern çizgilere sahip aksesuarları bir arada bulacağınız Casa mobilyada orta sehpadan berjere, puftan sehpa çeşitlerine kadar birçok salon dekorasyonunda öne çıkan mobilya çeşitlerini bulmanız mümkündür.

Tepehome salon dekorasyonu ürünleri ile farklı çeşit ve modele sahip birçok ürünü bir arada bulmanız mümkündür. Farklı renk ve modellerdeki berjer çeşitlerini salon dekorasyonu tamamlayıcısı olarak değerlendirmemiz mümkün. Farklı desen ve kalite özellikleri ile ikili ve üçlü koltukları dilerseniz tekli halde dilerseniz takım oluşturacak şekilde kombinleyebilirsiniz. Sandalyeler, köşe sehpaları, konsollar, orta sehpalar, ayna çeşitleri, gümüşlük ve büfe modelleri ile Tepehome salon dekorasyon ürünleri tercih edilebilecek niteliklerde ve çeşitlerde ürünler sunmaktadır.

Enzahome salon dekorasyonu için tercih edilebilecek ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetini hedefleyen kurumsal bir kalite anlayışına sahiptir. Koltuk takımları ve köşe takımları ile salon dekorasyonu ana omurgasını oluşturabileceğiniz ürünleri sunan Enzahome mobilya, sehpalar, tv üniteleri, tv koltukları, aydınlatmalar, tablolar ve halılar ile de tamamlayıcı salon dekorasyonu hizmeti vermektedir. Gerek salon dekorasyonunda gerekse koridor tasarımlarında sıkça kullanılan tablolar Enzahome mobilyada üç kategori ile karşımıza çıkıyor: Modern tablolar, soyut tablolar, temalı tablolar. Salonunuzda kullandığınız ana renklerle ve tarzınızla uyumlu olan tablolar sayesinde salonunuzun görünümünün daha şık olacağı muhakkak.

Aydınlatma ürünleri salon dekorasyonunun önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Bu ürünlerin teknik içeriklere sahip tasarım uygulamalarının yanı sıra dekoratif özellikleri ile de tarzınızı yansıtan niteliklere sahip olması gerekir. Enzahome’da ahşap, metal, krom, beton, kumaş gibi materyallerin kullanıldığı aydınlatmalarda özellikle sarkıt, abajur ve lambader çeşitleri ile çeşitli dönemlerde uyguladığı net indirimler ürünleri daha cazip kılmaktadır.

Farklı Markaların Salon Dekorasyonu Ürünleri

Klasik mobilya sevenler için salon dekorasyon ürünlerinde Luxury Line mobilya önemli bir yere sahiptir. Özellikle klasik işlemelere sahip ayna ve puf takımları salonunuzun ferah bir görünüm kazanmasında önemli bir katkı sunacaktır. Ahşap kapı dekorasyonunun klasik örnekleri, Bon salon dekorasyonu, Artur salon dekorasyonu ile klasik mobilya dekorasyon uygulamalarını sevenler için Luxury mobilya kaçırılmaz fırsatlar sunmaktadır.

Bünyesinde İtalyan, Türk ve Amerikalı başta olmak üzere birçok milletten tasarımcıların çalıştığı Lazzoni mobilya dekorasyon firması da farklı salon dekorasyonu çizgileri ile müşterilerinin beğenisini kazanmayı arzulamaktadır. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’ndeki mağazaları ile global pazara adım atan firmanın salon tasarımları için de birbirinden şık uygulamaları vardır. Televizyon ünitesi, zigon, yan sehpalar, dresuar, ayna, berjer, puf, minder ve kırlent modelleri ile iddialı salon dekorasyonu örnekleri sunan Lazzoni mobilyayı da mutlaka listenize almanızı öneriyoruz.

Doğtaş mobilya, mobilya sektöründeki her alanda olduğu gibi salon dekorasyonunda öne çıkan mobilya markaları arasında da önemli bir yere sahiptir. Doğtaş salon tasarımları için dilerseniz salon takımları satın alarak firmanın size sunduğu dekorasyonları kullanabilirsiniz. Dilerseniz de ikili, üçlü, koltuklar, berjerler, sehpalar, puflar, dresuarlar, Tv üniteleri ve farklı aksesuarlar ile kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.