Saloni Mobilya Salon Takımı Modelleri

Salon takımları her ailenin üzerinde titizlikle durduğu mobilya dekorasyon grupları arasında yer almaktadır. Bunun nedeni salonların misafir ağırlamada kullanılmasıdır. Kültürümüze göre misafire verilen değerin yüksek olması salonların da konforlu, ferah ve sıcak bir atmosfere sahip dekorasyon ürünleri ile tasarlanmasını zorunlu kılmaktadır. Saloni mobilya salon takımı modelleri araştırmamızı bu gereksinimin giderilmesi için yapmaktayız. İşte birbirinden güzel saloni koltuk takımları..

Saloni Koltuk Takımları

Saloni mobilya salon takımı modelleri içerisinde koltuk takımlarının ana mobilya grubunu oluşturduğunu ifade edelim. Bu koltuk takımları ile salonunuza farklı bir hava katacağınızı şimdiden garanti edebiliriz.

Yaklaşık 25 çeşit koltuk dizaynı ile karşılaşan müşterilerin seçim yapması bir hayli zor olmaktadır. Biz, bu seçim konusunda size birtakım görüşler sunarak bazı koltuk modellerinin değerlendirmesini yapmak istiyoruz.

Floransa koltuk takımının avangart görünümü, misafirlerinizin de hoşuna gidecektir. Yumuşak bir yüzey ile rahat bir oturma performansı vadeden Saloni mobilya koltuk takımı ile üçlü ve ikili modüllerindeki pratik dokunuşlar sayesinde tek kişilik yatak opsiyonuna da kavuşabilirsiniz. Özellikle koltuklardaki sünger dansite oranı önem arz eder. Saloni Floransa koltuk takımı yüzeyinde vücut yapısına bürünen bir özelliğe sahip süner kullanımı sayesinde yüksek bir konfor düzeyi sunulmaktadır.

“Salonumda hem modern çizgilere sahip hem de minimalist bir anlayışın ürünü olan koltuk takımı görmek istiyorum.” Düşüncesine sahip olanlar için Saloni Cape Town koltuk takımı bu hayallerinizi gerçekleştirecek özelliklere sahiptir. Koltuk ayaklarının yüksek tutulması sayesinde hanımların temizlik kriterleri için de önemli bir artıya sahip Cape Town koltuk takımı için yüksek kalitede malzeme kullanımı gerçekleştirilmiştir. Özel sırt yüksekliğine sahip koltuk takımında bu tasarım ekstra rahatlık sağlamaktadır. Koltuk takımının dikkat çeken bir üretim uygulaması da tüm yüzeylerin 3 cm’lik sünger ve 90 gr. ’lık elyaf ile kaplanmış olmasıdır. Saloni koltuk takımı için tercih edilebilecek niteliklerden biri de hem oturum hem de sırt minderlerindeki fermuarlar sayesinde yıkanabilir kumaşa sahip olmasıdır.

[haber id=”8092″]

 Saloni Mobilya Salon Takımı Modelleri İle Şık Salonlar

Saloni mobilya salon takımı modelleri içinde fonksiyonelliği ile ön plana çıkan Almira Air koltuk takımı da çoğu müşteri tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. İsterseniz tek hareketle yatak olabilen üçlü ve ikili oturum modülleri dilediğinizde de derin oturuma sahip konuma geçebilen özel bir dizayn ile üretilmektedir. CNC kesim süngerlerin kullanılmış olması işçilik hatalarını sıfıra indiren bir sünger montajının da olmasını sağlamaktadır. Koltuk ayaklarının parkelerinizi çizmesinden muzdaripseniz Saloni koltuk takımı sayesinde bu dertten kurtulabilirsiniz. Normalde ahşap olarak üretilen ayakların üzerine giydirilen plastik patikler sayesinde parkeleriniz çizilmekten kurtulmuş olacaktır.

[haber id=”7620″]

New Sydney Saloni koltuk takımı sayesinde salonlarınız çok renkli ve canlı bir dekorasyona sahip olacak. Kırlent ve tekli koltukların aynı kumaşlarla üretilmesi koltuk takımına ahenk oluşturan bir hava katıyor. İkili ve üçlü modüllerde yer alan çiftli kırlentler sayesinde oturma ve konfor ayarı misafirleriniz tarafından da yapılabilmektedir. Farklı desenlerin ve renklerin kullanıldığı New Sydney koltuk takımı için kullanılan malzemeler diğer ürünlerde de gördüğümüz kaliteli malzeme ve yüksek kalitede işçilik anlayışını yansıtmaktadır.

Saloni Boston Air koltuk takımı moderniteyi klasik çizgilerle harmanlayan bir tasarımla üretilmektedir. Bu tasarımın ikili ve üçlü modüllerinde sabit sırt ve seyyar oturum minderleri kullanılmaktadır. Kullanılan yüksek ayaklar sayesinde koltukların alt kısmında kalan zeminin temizliği de kolaylıkla yapılmaktadır. Oturum minderleri için kullanılan dolgu malzemesinin 35 HR kuş tüyü özelliklerine sahip olması, konforun artmasını da sağlamaktadır. Ahşap ayaklarla üretilen diğer ürünlerde olduğu gibi Boston Air koltuk takımı için de plastik patik giydirmesi yapılmıştır. Bu sayede parkelerinizin çizilmesi önlenmiş olmaktadır.

[galeri]