Saloni Mobilya’dan Renkli Mobilya Modelleri 2017

Bir odayı veya bir evi rahatlatan, yatıştıran ve sakinleştiren şeyler nelerdir?  Renklerin insanlar üzerindeki psikolojik etkileri nelerdir? Dekorasyonda renkler nasıl kullanılmalıdır? Bu ve bunun gibi sorulara bir çok makalemizde yer verdik. Belki de bu ihtiyaca binaen bir çok mobilya markası da günden güne kataloglarına renkli mobilya modelleri eklemekte ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 

Saloni Renkli Mobilya Modelleri Öne Çıkanlar

Akıllı mobilya mantığı çerçevesinde üretimler yapan ve hizmetlerini genişleten Saloni Mobilya,  Colorium Art serisi altında bu yıl bir çok renkli mobilya modelleri çıkarmıştır.

Saloni Mobilya Renkli Mobilya Modelleri 2017
Saloni Mobilya Renkli Mobilya Modelleri 2017

Saloni, renkli mobilya modelleri tasarlarken gerek geleneksel motifler, gerekse pop art motiflerden yararlanmış, bunları birbiri ile harmanlamış ve cesur renk tercihlerinden kaçınmamıştır.  Sanki eskiden kalma mobilyalarınız kaplanarak günümüze uyarlanmış hali gibi yenilenmiş ve nostaljik esintiler oluşturulmuştur.

Saloni Mobilya renkli mobilya modellerinden daha çok akıllı mobilya teknolojileri ile ilgilenmesi bu alanda çok rekabetsiz olacağı hissi verse de, modeller incelendiğinde hiçte öyle olmadığı gözlerden kaçmayacaktır. Mobilyalar bir bütün olarak mükemmel bir şekilde uyarlanmış, her türlü dekorasyonun parçası olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu yönüyle mobilyalar toplumun her kesimine hitap edebilmektedir.

Saloni Mobilya renkli sandalyeler modelleri
Saloni Mobilya renkli sandalyeler modelleri

 Pop art sanatından esinlenilen renkli sandalye modelleri, avangard bir görünüme karşın adeta modern bir hava verilmiştir.  Bu motiflerin özellikle genç kızların büyük beğenisini çekeceği aşikardır.

[haber id=”5733″]

Saloni turkuaz orta sehpa
Saloni turkuaz orta sehpa

Renkli orta sehpaları hemen hemen herkes sever ve kullanır. Saloni’de renkli mobilya modelleri arasına orta sehpaları da eklemiş ve başarılı bir şekilde kombinler oluşturmuştur.

[haber id=”3681″]

Patchwork Konsol Modeli
Patchwork Konsol Modeli

Son dönemlerde bir çok dekorasyon alanında patchwork akımı başlamış durumda. Saloni Mobilya’da bu akıma kapılmış ve etkinliğini hissettirmeye başlamıştır. Her ne kadar çoğunlukla patchwork fayans ve patchwork halı  sektöründe bir hızlanma olsa da, Saloni mobilyalarına da bunu aşılamıştır ve uyarlamıştır.

[haber id=”5428″]

[haber id=”5762″]

[haber id=”2570″]

Saloni Mobilya, günden güne bünyesine renkli mobilya modelleri katmakta ve yeni fikirler geliştirmektedir. Sizce bu pop art ve geleneksel motiflerin harmanlanması doğru bir adım mıdır? Dekorasyonda farklılık yaratır mı? Yoksa iç gıcıklatan bir görüntü mü oluşturur? Fikirlerinizi yorumlarınızla belirtmeniz bizi memnun edecektir.

Saloni Renkli Mobilya Modelleri hakkında daha fazla detay ve fikir için aşağıdaki resim galerimizi incelebilirsiniz.

[galeri]