Sanatın sıcaklığını evinize taşıyın!

Evinizi sanat galerisine dönüştürmenin ipuçlarını keşfedin…

Günümüzü keyifli kılan ve ruhumuzu besleyen sanat, zamanımızın çoğunun geçtiği yaşam alanlarına taşınıyor. Ulaşılmaz bulduğunuz ve adeta müzeden çıkmışçasına etkileyici tablo ve baskılarla evinizin duvarlarını zenginleştirmek hipicon.com ile çok kolay.

Özellikle de çok sevdiğiniz ve özenle dekore ettiğiniz evinizde yine de bir eksiklik olduğunu hissediyorsanız, bir parça sanat bu boşluğu doldurabilir.

Keyfinizce seçtiğiniz parçalarla soğuk ve cansız duvarlarınıza kendinizi yansıtabilir, evinize yaşanmışlık hissi katabilirsiniz. Hatta dilerseniz odanızın bir duvarını farklı boyut, renk ve tarzda birçok resim ve posterle süsleyerek bir galeri duvarı oluşturabilirsiniz.

Paper Street Co.:

İki kız kardeşin kağıt projesi olarak yola çıkan Paper Street Co. samimi ve sıra dışı illüstrasyonlarla evinize başka bir boyut, size başka bir bakış açısı kazandırıyor.

Kaynak İçin Tıklayınız

 

 

Serkan Akyol:

Çizimlerine günlük hayattan izlenimlerini yansıtan sanatçı tasarımlarıyla gün içinde sürekli iletişim halinde olunmasını amaçlıyor.

Kaynak İçin Tıklayınız

 

Ekin Akis:

Hem gerçek hayattan hem de hayal dünyasından esinlenerek oluşan The Tiplers Family karakter serisi ve daha fazlası bir çok farklı duyguya hitap ediyor.

 

 

Kaynak İçin Tıklayınız

 

Hipicon.com’un sizin için seçtiği bu eserlerden ilham alarak evinizi kişiselleştirip canlandırabilirsiniz.