Sonbahar İçin Duvar Dekorasyon Önerileri

Sonbahar denilince aklımıza sarı ile kırmızı arası neredeyse tüm renk tonları gelir. Her ne kadar bizde bir nebze hüzün uyandırsa da bu renk şöleni dekorasyonda oldukça etkili olmaktadır. Sonbaharın gelmesiyle beraber bu sezonun trend renklerini evinize uygulayarak mevsim modasını yakından takip edebilirsiniz. Sonbahar dekorasyonu için işe duvar dekorasyonundan başlayabilirsiniz, önünüzde bir çok farklı ve dekoratif seçenek duruyor. Biz de bu yazımızda sizler için sonbaharın renklerini dekorasyonunuza nasıl yansıtacağınızı, salon duvar dekorasyonu örnekleri ile ele aldık.

Sonbahar Duvar Dekorasyonu 2019

5 parça sonbahar temalı kanvas tablo modeli 2016
5 parça sonbahar temalı kanvas tablo modeli 2016

Sonbaharın gelmesi ile beraber evlerde bir çok değişimin yaşandığını görebiliyoruz. Mevsim trendlerini takip edenler için galerimizde birbirinden şık ve dekoratif, sonbahar ruhunu duvarlarınıza yansıtabileceğiniz farklı uygulamalardan bahsedeceğiz.

Bu sonbahar alıştığımız kahve tonlarının yanında bordolar, avcı yeşilleri, yoğun bejler ve griler öne çıkan etkileyici renk tonları. Bu şık sonbahar renkleri ile duvarlarınızı baştan dekore edebilir, evinizi sonbahara hazırlayabilirsiniz.

Sonbahar duvar dekorasyonu fikirleri 2019

dekoratif sonbahar temalı boy aynaları 2016
dekoratif sonbahar temalı boy aynaları 2016

1-) Sonbahar temalı kanvas tablolar 2019

Evinizi sonbaharın romantik ve huzurlu temasına hazırlamak için işe duvardan başlayabilirsiniz. İlk olarak sonbaharın eşsiz renklerini ve sakinliğini yansıtan dekoratif duvar tabloları ile ilk adımı atabilirsiniz. Sonbahar renklerini yansıtan dekoratif tablolar ile duvarlarınıza rahat ve sakin bir tarz kazandırabilirsiniz.

Farklı ebatlara sahip sonbahar tabloları ister tek , ister parçalı şekilde duvarınızda yer verebileceğiniz dekoratif tasarımlar arasındalar. Birbirinden güzel sonbahar kareleri, sararmış yapraklar ve sonbahar çiçeklerinin yer aldığı huzur verici sonbahar temalı kanvas tabloları galerimizde fiyatları ile detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

2-) Sonbahar duvar dekorasyonu : Dekoratif Sticker modelleri 

Duvarlarınızda baştan aşağı sonbaharın huzur veren etkisini yaşamak ister misiniz ? O halde sonbahar temalı dekoratif duvar sticker modelleri tam aradığınız parçalar. Birbirinden güzel manzara ve ağaç temaları ile sonbaharı duvarlarınıza taşıyabileceğiniz dekoratif uygulamalar.

Üstelik yüzlerce farklı modele sahip sonbahar duvar stickerları arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız. Dikkat çekici bir duvar dekorasyonu için büyük paralara ihtiyacınız yok, çok uygun fiyatlar ile satışa sunulan dekoratif sticker ile mevsimin trend renklerini duvarlarınıza kolayca yansıtabilirsiniz.

3-) Sonbahar manzaralı 3 boyutlu duvar kağıtları 2017

Eğer sonbahar renklerini tümüyle evinize taşımak istiyorsanız kesinlikle 3 boyutlu duvar kağıtları ile evinizde aradığınız farklılığı yakalayabilirsiniz. Sonbahar ruhunu evinize taşıyan 3 boyutlu duvar kağıtlarını ister oturma odasında, ister yatak odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Duvarınıza huzur katacak birbirinden farklı yüzlerce alternatif sonbahar temalı 3 boyutlu duvar kağıdı hemen her yerde rahatça bulabilirsiniz.

4-) Sonbahar temalı dekoratif saatler 

Duvar dekorasyonu için küçük kurtarıcılardan yardım alabilirsiniz, son yıllarda oldukça popüler hale gelen kanvas duvar saatleri arasından seçeceğiniz sonbahar temalı tasarımları hemen yer yaşam alanınızda rahatça kullanabilirsiniz. Yüzlerce farklı modeli bulunan sonbahar temalı dekoratif duvar saatleri arasından mekanın tarzına uygun modern yada klasik tarza sahip tasarımlar ile sonbaharın tadını evinizde çıkarabilirsiniz.

5-) Puzzle Tablolar ile duvarda sonbahar renkleri 

Duvarlarınıza farklı bir hava katacak olan son dönemin büyük ilgi çeken puzzle tablo modelleri ile duvarda farklılık yaratabilirsiniz. Puzzle tablolar mdf malzemeden üretiliyor ve yüksek çözünürlüğe sahip baskılara sahipler. Uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca duvarlarınıza zarar vermeyecek şekilde çift taraflı bantlar ile kolayca duvara yapıştırabilirsiniz.

6-) Dekoratif desenli boy aynaları 

Sonbahar renklerini duvarınıza yansıtmak için desenli dekoratif boy aynaları renkli bir alternatif olarak tercih edebileceğiniz parçalar. Sonbaharın eşsiz renklerine sahip canlı çerçevelere sahip boy aynalarını yatak odası, antre gibi alanlarda sergileyebilir ve evinizde sonbahar etkisini yaşayabilirsiniz.