Sonbahar Modası Ev Aksesuarları 2020

Sonbaharın gelmesi ile birlikte evlerde enerjik renklerin giderek solmaya başladığını söyleyebiliriz, mevsim modasını takip edenler için galerimizde hazırladığımız sonbahar modası ev aksesuar modelleri birbirinden güzel sonbahar renkleri ile sizlere ilham verecek. Daha çok canlı renkleri ile dikkat çeken aksesuarlar ile evinizin dekorasyonu da bambaşka bir havaya bürünecek.

Sonbaharın Renklerini Keşfedin

Evinizde sonbahara uygun bir dekorasyon yapmak istiyorsanız ve nereden başlayacağınıza henüz karar veremediyseniz size önerimiz ufak detaylar ile işe başlayın. Sonbahar renklerini evinize taşıyacak olan dekoratif ev aksesuarları ile yaşam alanlarına sakin ve huzurlu bir tarz katabilirsiniz.  Sonbahar dekorasyonu söz konusu ise kahve tonları vazgeçilmezler renklerdir. Yine araya canlı renkler katmak isteyenler için diğer renklerle bir bütün sağlayacak sarı ve turuncu renkleri tercih edebilirsiniz. Böylece evinizde hem sonbahar havası estirebilir hem de sonbaharın canlı renklerini de dahil ederek içinizi ferahlatabilirsiniz. Bu sayede en yeni ev aksesuar modelleri ve renklerini yaşam alanlarında bulundurabilirsiniz.

 ev aksesuar modelleri

Sonbahar Modası Ev Aksesuarları 2020

Sonbahar temasına uygun bin bir şekilde evinizi dekore etmek için öncelikle hemen etrafınızdaki yazdan kalma rengarenk aksesuarlardan kurtulun. Ufak detaylar dekorasyonun kalitesini ve tarzını belirler, bir tarzı uygulamak için öncelikle ev aksesuarlarını bu tarza uygun olarak seçmek gerekir. Eğer evde yaşanmak istenilen tarz sonbahar dekorasyonu ise seçeceğiniz küçük aksesuarların renklerinide sonbahara uygun ve bu sezonun trend sonbahar renkleri arasından seçmelisiniz.

 ev aksesuar modelleri

Her yaşam alanı için farklı aksesuarlar seçerek daha özel ve kişisel bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Tabi ki yapmış olduğunuz aksesuarlarında evin diğer eşyaları ile uyumlu olması çok önemli bir husustur. Şayet renk skalalarına bakarak hem uyumlu renklerle bir bütün hem de zıt renklerle evinize farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Örneğin, evinizin genel renkleri kahve tonlarında ise, krem rengi ve turuncu ile canlılığı yakalayabilir ve ağırlığını koruyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Sonbahar İçin 2016 Duvar Dekorasyon Önerileri

İşte Sonbahar İçin 2020 Duvar Dekorasyon Önerileri

Sonbahar renklerine sahip küçük aksesuarlar evinizin bir anda havasını değiştirecektir. Birbirinden güzel romantik çerçeveler, dekoratif biblolar ve sonbahar çiçeklerinden oluşan harika köşeler ile evinizde sonbaharın yarattığı sakin ve huzurlu havayı elde edebilirsiniz. Galerimizde sizler için bu sonbahar evinizde yer verebileceğiniz dekoratif ev aksesuarları seçtik. Bu sonbaharın trend renklerine ve modellerine sahip olan dekoratif ev aksesuarları arasından beğendiğiniz modeller hakkında bize yazabilirsiniz.

 ev aksesuar modelleri

Sonbahar aylarını anlatan ağaç dalları 2020 yılında da ev dekorasyonuna dahil oluyor. Yalnızca dışarıdan toplayabileceğiniz ağaç dalları ile muhteşem mumluklar, kenar süsleri, masa süsleri ve çerçeveler yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra hobi dünyalarından satın alabileceğiniz ağaç kovukları ile de sonbaharı evinizin içerisine de taşıyabilirsiniz. Birkaç detay ekleyerek ister masa olarak ister tepsi olarak ister saksı olsun pek çok farklı eşya yerine kullanabilirsiniz. Yine dışarıdan elde edeceğiniz taşlarla da evinizin girişine paspas, sonbaharı anımsatacak ufacık bir şömine hatta çiçeklerinizi koyabileceğiniz bir vazo dahi yapabilirsiniz. Bizde sizlere fikir konusunda yardımcı olabilmek adına seçtiğimiz sonbahar aksesuarlarını galeri haline getirdik. Böylece ev aksesuar modelleri ve renklerine dair yeni bilgiler edindik.

Moda Ev Aksesuarları

Eğer ev ve modayı aynı cümlede kullandıysanız moda ve ev aksesuarları ile ilgili birkaç fısıltı duymak iyi olacaktır. Belirli markaların sade ve şık tasarımları ile birlikte; borudan lamba, lastikten sehpa, kavanozdan ampül yapma devrini geride bıraktık.  Şimdilerde büyük mumlar, pastel renkte biblolar, sıcak tonlarda tablolar, cansız ve kuru çiçeklerle  dekorasyonlarınızı tamamlaya bilirsiniz. Bununla birlikte hem modaya hem de şıklığa açık bir yaşam alanına merhaba diyebilirsiniz. Ahşabın yetkisine  de sığınırsanız dekorasyonda ki yansımasıyla kuru  dallar, ahşap mumluklar ,oyma aksesuarlarla farklı bir tarzda modanın içinde olabilirsiniz.

Moda Ev Aksesuarları

Eskimeyen güçleriyle mumlar ve tablolar her dönemde sizi yakalayabilecek aksesuarlardır. Aynalarda  bütün ya da parçalar  halinde sizinle modanın her yaşına uyum sağlayacaktır.

[galeri]