Söz Masası Süslemeleri

Söz Masası Süslemeleri ile en özel ve en mutlu gününüzde istediğiniz gibi bir kutlama dekorasyonu stili oluşturabilirsiniz. Söz masası hazırlamak için öncelikli olarak belirli bir konsept belirlemelisiniz. Bu konsept içerisindeki renk ve aksesuarlar ile dilediğiniz gibi bir stil oluşturabilirsiniz.

Söz Masası Süslemesi İçin Neler Gerekir?

Söz masası süslemesi dışında masada olması gerekenlerin eksiksiz bir şekilde bulunması gerekmektedir. Özellikle söz yüzüklerinin yer aldığı söz tepsisi bunlardan biridir. Ayrıca söz masası süslemesi için konsept hazırlarken söz töreninin evde mi yoksa dışarıda mı yapılacağı da oldukça önemlidir.

Söz masası örtüsü ve ikramlıklar ile içecekler de masanın üzerinde hazır olarak bulunmalıdır. Süsleme için tamamen kişisel zevklerinizi ön planda tutabilirsiniz. Ancak her zaman romantik bir stil oluşturmak daha şık ve estetik bir görünüm için uygun olacaktır.

Kurutulmuş çiçekler ile masanın üzerini dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Şamdan ve mumlar da yine daha romantik bir görünüm hazırlamak için kesinlikle yer açmanız gereken aksesuarlardandır.

Hazırladığınız konsept ile uyumlu olan küçük biblolar ve aksesuarlar da yine masanın üzerinde kullanabileceğiniz süslerdendir. Eğer küçük bir masa hazırlayacaksanız çok abartıya kaçmamak kaydı ile sadece mum ve çiçekleri kullanarak masa dizaynını yapabilirsiniz. Ancak büyük bir masa için renkli balonlar ve minik figürler de yine söz masası süslemeleri için yer vereceğiniz ürünlerdendir.

Söz pastası ve ikramlıklar için farklı bir masayı da alternatif olarak değerlendirebilirsiniz. Ancak aynı masanın üzerinde de tabaklara ve bardaklar ile kadehlere de yer açarak daha şık bir söz masası hazırlayabilirsiniz.

Söz masası için tercih edeceğiniz örtünün soft ve pastel tonlarda olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede üzerindeki tüm çiçekleri ve süslemeleri daha çok ön plana çıkartabilirsiniz.