Sütlü Kahve Koltuk Takımına Perde

Açık tonlarda, sütlü kahve koltuk takımına perde renkleri, yeşil ve mavi tonları olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle mavi ve yeşilin mat tonları hoş bir geçiş sağlayacaktır. Son dönemlerin mint yeşili tonları da ideal diyebiliriz. Fon perde olarak koyu tonlar tercih edebilir ve tüllerinizi krem rengi tercih edebilirsiniz. Böylece salonunuza farklı renk geçişleri ile hoş bir boyut kazandırabilirsiniz. Tabii ki halınızın rengi ve aksesuar seçimini de bu renklere göre tercih edebilir ve farklı tonlara da yönelebilirsiniz.

2020 Sütlü Kahve Koltuk Takımına Perde Çeşitleri

Aynı zamanda; bordo, sarı, kahve gibi tonları da tercih edebilirsiniz. Ama sütlü kahve bir koltukla, kahve perde seçimi ile klasik bir tarzı yansıtırsınız. Bu nedenle evinizin dekoru ve mobilyanız modern ise daha renkli geçişlere yönelebilirsiniz. Fakat klasik bir dekorasyon istiyorsanız, daha sade tonlara yönelmenizi tavsiye edebiliriz.

Sütlü Kahve Koltuk ve Perde Kombinleri

Öncelikle klasik ya da modern bir ev dekorasyonu mu istiyorsunuz, buna karar verebilirsiniz. Tabii mobilyanızın klasik ya da modern tasarımı da önem taşır. Klasik bir ev dekorasyonu için, daha klasik renk uyumuna yönelebilirsiniz. Örneğin; sütlü kahve koltuk takımına perde tercihinizi, aynı rengin koyu tonlarında tercih edebilirsiniz. Ya da daha ağır renklerde bir fon perde tercih edilebilir. Ama modern mobilyalar ve ev dekorasyonu için, dilediğiniz gibi farklı tarzları deneyebilir ve renkleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

2020 Sütlü Kahve Koltuk Takımına Perde Rengi

Sütlü kahve ile mavi ve yeşil mat tonlarını tercih edebileceğiniz gibi; bordo ve mor gibi farklı tonları da bir arada kullanabilirsiniz. Tabii ki bordo ile klasik bir tarzı da yansıtabilirsiniz. Klasik ve modern çizgileri belirleyen etken, renklerin uyumlu ahenkleri ve eşyaların tarzıdır.

Sütlü Kahve Koltuk Yeşil Perde

Sütlü kahve koltuklar ile yeşil uyumu oldukça şık duracaktır. Özellikle mat tonlardaki yeşil, mint yeşili şık ve tarz bir dokunuş sunar. Halınızın rengini de dikkate almanızı öneriyoruz. Halı, perde ve mobilya renkleri ile hoş bir ahengi yakalamanız önemlidir. Sütlü kahve koltuk takımına perde seçiminizde, aksesuar gibi ayrıntılar ile de perdenin rengini öne çıkarabilirsiniz. Renkli perde seçiminizle ve aksesuarlar ile koltuklarınızın şeffaf geçişini daha hoş bir çizgiye taşımış olursunuz.

2020 Sütlü Kahve Koltuk Takımına Perde Renk

Aynı şekilde kırlent gibi tekstil ürünlerinde de çiçek desenli, perde ve halının tonları olan kumaşları tercih edebilirsiniz. Böylelikle geneli etkileyen renk düzenini sağlayabilirsiniz. Zevkinize göre; sütlü kahve tonları ile yeşilin hoş uyumunu değerlendirmenizi öneriyoruz.

Sütlü Kahve Koltuk Mavi Perde

Sütlü kahve tonları ile mavi rengin uyumu da şık bir güzelliğe sahiptir. Evinizin dekorunda modern bir hava ve şıklık yaratmak için, sütlü kahve koltuklarınızı mavi perdeler ile kombin yapabilirsiniz. Sütlü kahve koltuk takımına perde seçiminde; yeşil ve sarı tonları gibi mavi tonları da tarz bir görünüşe sahiptir. Tabii ki genel dekorasyon aşamasında, halı ve diğer aksesuar ve tekstil ürünlerinizi de göz önüne almanızı öneriyoruz.

2020 Sütlü Kahve Koltuk Takımına Perde

Koltuklarınızı, kırlent takımının rengini ve halı, perde ahengi renkleri dengeli bir geçişi oluşturmalıdır. Halınız çok karışık desenli ve renkli ise perde tercihinde, daha sade renkleri tercih edebilirsiniz. Aksi halde halınızın desenli karışıklığı ile perdenizin koyu ve yoğun renkleri ortama boğucu bir ambiyans sunar. Bu da genel dekorasyonu olumsuz yönde etkiler. Bu gibi ayrıntıları göz önüne alarak, geneli etkileyen renk çizgisine ve tarzınıza dikkate ederek, bir dekorasyon yapabilirsiniz. Böylece hoş ve tarz bir ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Sütlü kahve koltuk takımına perde ve diğer seçeneklerde; klasik ve modern çizginizi renk ve eşyalarınızla belirleyebilirsiniz.

[haber id=”22887″]