2020 Taç Nevresim Takımları

2020 Taç Nevresim Takımları yatak odası tekstili malzemesi evlerin vazgeçilmez dekorasyon zenginliğidir. Rahat ve huzurlu uyku için nevresim takımında doğru seçim önemlidir. Ayrıca nevresim takımları odanın da daha ferah ve şık olması konusunda büyük katkı sağlamaktadır.

Birbirinden canlı modellerle ve renklerle 2020 Taç Nevresim Takımları dikkatleri üzerine çekiyor. Canlı renkleri ve kaliteli tasarımlarıyla göz dolduran nevresim takımları, yatak odası dekorasyonunun vazgeçilmez parçaları haline gelecektir. Üstelik kumaşları kaliteli ve uzun ömürlüdür. Yıkamaya karşı oldukça dayanıklıdır. Şık tasarımlarıyla en gözde taç nevresim takımları nelerdir?

2020 Taç Nevresim Takımları

  1. Çiçekli Ferah Modeller

Yıllardan beri trend olan Taç marka çiçekli nevresim takımları hala tercih edilenler sırasında yer alıyor. Rengarenk çiçeklerle süslenmiş olan takımlar, odanıza şık ve ferah bir atmosfer katıyor. Kumaşlar pamuklu ve mikrofiber özellikler taşıyor.

[haber id=” 5280 “]

Özellikle yatak odanız küçük ise  2020 Taç Nevresim Takımları arasından canlı renklere sahip çiçekli modeller tercih edilmelidir. Özellikle bebe mavisi, pudra pembesi, kırık beyaz gibi açık renkler ise bu modellerde etkili dekorasyon sunumları oluşturuyor.

  1. Üç Boyutlu Modeller

Son dönemlerin modası haline gelen üç boyutlu nevresim takımları odaya egzotik bir atmosfer katıyor. Üstelik dilediğiniz desenlerde üç boyutlu modeller tercih edilebilir. Daha soluk ve sonbahar renklerinden oluşan modeller kullanılabileceği gibi capcanlı renklerle de dekoratif zenginlik sağlanabilir.

Üç boyutlu nevresim takımlarında hayvan desenli modeller son dönemlerin modası haline geldi. Kedi, köpek, papağan gibi hayvan resimleri üç boyutlu modellerle birleşince oldukça etkili ve şık sunumlar yaratmak mümkündür.

  1. Nevresimde Tek Renk Zenginliği

Birbirinden canlı desenlerden oluşan nevresimler oldukça fazla tercih ediliyor. Ancak tek renk modeller son dönemlerin modası haline geldi. Odasında sadeliği modern çizgilerle birleştirmek isteyenler için de muhteşem bir tercih olabilir. Renk çeşitliliği ise oldukça fazladır. Pudra pembesi, bebe mavisi, hardal sarısı, gri, beyaz hatta siyah gibi renkler dekoratif zenginliğin kaynağı haline geldi.

Özellikle geniş ve dekoratif olarak zengin bir yatak odasına sahip olanlar, siyahın asil gücünden faydalanabilirler. Yatak odanız dar ve sabahları az güneş alıyorsa pudra ve beyaz gibi açık renkler harika bir atmosfer yaratabilir.

  1. Aşk Desenli Takımlar

Özellikle yeni evlenenler için çeyiz önerileri arasında yer alan aşk desenli nevresim takımları oldukça sık tercih ediliyor. Özellikle siyahın ve kırmızının hakim gücü ile oluşturulan takımlar, odaya üstün bir dekoratif zenginlik sunuyor. Bu takımlarda genellikle kırmızı hakimdir. Daha çok aşk yazıları ve kalp desenleriyle ön plana çıkarlar. Bu modellerin üç boyutlu modellerle birleşimi ise oldukça şık bir dekoratif zenginlik sağlamaktadır.

  1. Geometrik Desenli Takımlar

Geometrik desenli takımlar oldukça zengin çeşitliliğe sahiptir. Ayrıca odaya ciddi bir atmosfer kazandırmaktadır. Renk ve desen çeşitliliği ise fazladır.

Küçük geometrik desenler tercih edilebilir. 2020 Taç Nevresim Takımları, kış sezonu ile birlikte net çizgiler ile ayrılmış renklerden oluşan takımlar dikkatleri üzerine çekiyor. Bir rengin birkaç tonunun birlikte kullanıldığı takımlar görünüm olarak da oldukça şıktır.

  1. Geyik Desenli Takım Modası

2020 Taç Nevresim Takımları son dönemlerin modası haline gelen geyik desen, dikkatleri üzerine çekiyor. Her modele ve her renge eklenebilen geyik desenleri bu sezon özellikle kırmızı renkte hakimiyet sağlıyor.

Odanıza modern ve şık bir atmosfer katmak isteyenlerden iseniz geyik desenli bir nevresim takımına sahip olmak oldukça etkili bir seçim olacaktır. Taç kalitesinin modern çizgilerle birleştiği bu modeller şık yatak odası dekorasyonları için tercih edilebilir. Özgün tasarıma ve şıklığa sahip olan model sade bir yatak odası atmosferinin etkili bir parçası olacaktır.

Üç Boyutlu Nevresim Takımı Taç

Taç kalitesi ile satın alabileceğiniz 3 boyutlu nevresim takımları ile odanızda farklı bir dekorasyon yakalayabilirsiniz. Birçok farklı desende ve renkte bulunan 3 boyutlu nevresim takımları arasından odanızın dekorasyonuna uygun, farklı ve renkli olanlarını seçebilirsiniz. Aynı zamanda Üç boyutlu nevresim takımı Taç kalitesi ile internet üzerinden ya da mağazalarda satılmaktadır.

Üç Boyutlu Nevresim Takımı Taç

Her bütçeye uygun nevresim takımları bulunan Taç markası aynı zamanda internet üzerinde de satılan nevresim takımlarına sahip. Taç’ın internet üzerindeki 2 boyutlu nevresim takımı fiyatları ise 100 TL’den başlayan fiyatlar ile satılıyor. Renk renk, desen desen nevresim takımlarını internet üzerinden bir tık ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

[galeri]