Tekli Avize Modelleri

Günümüzde modern ve klasik çizgilere sahip sayısız tasarım avize modelleri bulunur. Her zevke ve tarza hitap eden ayrıcalıklara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Her avize modelinin, tekli avize modellerimevcuttur.

Camlı tek kollu avize modeli, sarkıt tekli avize modeli, halatlı ahşap tekli avize modeli, su damlası tekli avize modeli, metal tekli avize modeli, top şeklinde tekli avize modeli, siyah renk metal tekli avize modeli, boncuk tekli avize modeli, Osmanlı tekli avize modeli, sedef avize tekli modeli, tekli eskitme avize modeli, sarkıt eskitme modeli, baston tekli avize modeli gibi daha sayısız modele ve özelliğe sahip tekli avize tasarımları mevcuttur.

Ev için Tekli Avize Modelleri

Markalara ve çizgilerine göre modelleri değişkenlik gösterir. Tekli avize modellerine, diğer avizelere göre daha uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Dilerseniz internet üzerinden inceleyebilir ve eviniz için en doğru kararı verebilirsiniz.

Şık Tekli Avize Modelleri

Tekli avize modelleri de kendi içinde farklı özellikleri taşıyan tasarımlara sahiptir. Modern ya da klasik çizgilere sahip evinizde hoş bir aydınlatma ile daha da şık bir hale getirebilirsiniz. Her ne kadar yoğun şekilde gösterişli olmasa da tekli avize tasarımları da modern evinize şık bir dokunuş katacaktır.

2020 Ev için Tekli Avize Modeli

Ayrıca modern dokusunu da bozmaz. Evinizin hemen her köşesinde tercih edebilirsiniz. Salonunuz içinde, birden fazla tekli avizeler ile farklı bir görsellik oluşturabilirsiniz. Ayrıca mutfak ve yatak odalarında da şık bir güzellik katacaktır. Cam tekli avizeler, sarkıt avizeler, metal avize modelleri gibi değişik özelliklere sahip modellerini, evinizin farklı alanlarında değerlendirebilirsiniz.

Sarkıt ve cam avizeleri, dilerseniz salonunuzda kullanabilirsiniz. Metal tekli avizeleri ise özellikle mutfak gibi alanlarda kullanılabilir. Tabii zevkinize göre salonlarda da tercih edilebilir. Sarkıt camlı sade avizeleri yatak odaları içinde önerebiliriz. Tekli avize modellerievinizin her bir köşesi için sizlere farklı tasarım seçenekleri sunar.

Spor Tekli Avize Modelleri

Tekli avizeler, genel olarak spor çizgileri ile modern bir görünüme sahiptir. Tabii ki ışıltılı modelleri ile şık bir ambiyans da sunar. Bu nedenle spor ya da klasik tercihinizi bu yönde doğru belirleyebilirsiniz. Spor tekli avize modelleriiçin özellikle, sarkıt ve metal avize modellerini önerebiliriz.

Ev için Tekli Avize Modeli 2020

Renkli ve metal tekli avizeleri mutfak gibi alanlarda tercih edebilir ve hoş bir aydınlatma yapabilirsiniz. Aynı şekilde salonlarınızın genel ambiyansına göre, tekli ve spor avize modellerini de değerlendirebilirsiniz.

Gri ve siyah renk metal avizeler salon gibi alanlarda da hoş bir görsellik sunabilir. Ama salonunuzdaki eşyalarınızın modern çizgisi ve rengi önem taşır. Genel olarak modern eşyalar e aksesuarlar ile döşenmiş evinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Tekli Avize Modelleri ve Fiyatları

Piyasada sayısız aydınlatma markası ve modelleri vardır. Markalara göre kalite ve tasarım farkı olduğu için, fiyat seçenekleri de bu yönde değişkenlik gösterecektir. Her markanın her zevke ve ekonomik bütçeye hitap eden modelleri bulunur.

Ev için Tekli Avize Modeli

Bu nedenle bütçeniz kapsamında uygun fiyatlar ile avize modellerini temin edebilirsiniz. Piyasada tekli avizeler, 60 TL başlayan fiyatlara sahiptir. Tabii ki gösterişli bir avize fiyatı 400 TL ile başlayan ve üstü seçenekleri ile karşımıza çıkar. Ama demonte ev eşyaları satan mağazalardan uygun fiyatlara şık tekli avize modelleritemin edebilirsiniz.

Koçtaş ve İKEA mağazaları bu yönden müşterilerine, uygun fiyat seçenekleri ile farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır. Sizlerde ilgili mağazalardan uygun fiyatlara avize modellerini satın alabilirsiniz. Böylece evinizi daha ekonomik bir şekilde aydınlatabilir ve şık bir ambiyansa sahip olabilirsiniz.

[haber id=”21633″]