Tekzen Avize Çeşitleri ve Fiyatları 2019

Aydınlatma seçiminde kullanıcılar hem mekan tarzlarına uyan hem de işlev açısından ihtiyaçlarını karşılayan aydınlatma ürünlerine ulaşmak ister.

Biz de ziyaretçilerimize fikir verebilmesi açısından aydınlatma markaları arasında farklı ürün seçenekleri ile Tekzen Avize Çeşitleri ve Fiyatları 2019 yılı trendleri hakkında bir araştırma yapmak istedik. Size alternatif fikir olabilmesi açısından Vivense Aydınlatma Modelleri hakkında yaptığımız araştırmayı da incelemeniz öneririm. 

Aydınlatmanın seçileceği mekan ne tarzda olursa olsun kolaylıkla şık ve işlevsel aydınlatmalar bulunabilir. Her mekana uyumlu bir aydınlatma ürünü temin etmek artık günümüzde mümkün.

Modelight 35Lik Kumaş Sarkıt Tria Gül Kurusu Fiyatı : 54,90 TL indirimde 29,99 TL
Modelight Kumaş Sarkıt Tria Gül Kurusu Fiyatı : 54,90 TL indirimde 29,99 TL

 

Dekorasyonda en çok ihmal edilen ya da uygun ürün bulma konusunda zorlayan detay aydınlatma olarak kabul edilirdi. Günümüzde Tekzen markası hem işlev hem de görsellik açısından aydınlatma konusunda bir hayli ürün sunduğunu görmekteyiz. 

Yazımızın devamını okuyarak siz de doğru aydınlatma seçimi hakkında bilgi sahibi olabilir ve  aydınlatma ürünlerinde en doğru seçimleri yapabilirsiniz. Bir mekanın tasarımına isterseniz aydınlatmalar ile başlayabilir, isterseniz de en son aydınlatma seçerek vurgulu bir tamamlayış gerçekleştirebilirsiniz.

2019 aydınlatma modası içerisinde çok farklı ürün seçeneklerine ulaşmak mümkün. Sarkıtmalı ve ip detaylı aydınlatmalar ev ile birlikte cafe, kütüphane ve restoran gibi mekanlarda da sıklıkla tercih ediliyor.

Zemine direkt monte edilen aydınlatmalar da her sezonda olduğu gibi bu sezonda da trend olarak kabul ediliyor.

Taş ve farklı dekoratif ürünler ile işlenen ve oldukça dikkat çekici hale getirilen avize modelleri de klasik mekanların vazgeçilmezlerini oluşturmaktadır.

Farklı ürün seçenekleri arasında istenen aydınlatma ürününü bulmak daha kolaydır. Kullanıcıların hem beğenilerine hitap eden hem de mekanın yeterli şekilde aydınlanmasını sağlayan ürünleri bir arada bulmak artık imkansız değil. .

Aydınlatma Seçimleri Nasıl Yapılmalı ?

Aydınlatma ürünlerinin dekorasyonu tamamlayan şık ürünler olduğundan bahsettik, şimdi ise doğru ürünü doğru yerde kullanmak için nelere dikkat edilmeli bundan bahsedeceğiz.

Evin tüm bölümlerinde ihtiyaç duyulan temel aydınlatmalar bahsettiğimiz gibi tavan aydınlatma modelleri, bu tasarımları seçerken önceliğimiz hangi alanda kullanacağımız olmalı, salon mu yoksa mutfak mı , antre yada yatak odası mı ?

Şimdi ise bize gereken geniş ürün yelpazesi sunan ve aydınlatma kategorisinde dekorasyon sevenlerin ilk olarak göz gezdirdikleri adreslere bakmak olacak kısacası hiç vakit kaybetmeden 2019 Tekzen Avize Çeşitleri için en yakın Tekzen mağazalarını ziyaret edip ürünleri incelemeye başlamak.

Tekzen Evon Halat Aplik 60,00 TL İndirimli Fiyatı 19,90 TL
Tekzen Evon Halat Aplik 60,00 TL İndirimli Fiyatı 19,90 TL

2019 Tekzen Avize Çeşitleri ve Fiyatları

Tekzen Avize Çeşitleri hakkında geniş bir yelpaze sunduğu aşikar, peki fiyatları ne durumda dersiniz?

Tekzen markasının kendi websitesinde fiyatları incelediğimizde fiyatlarının indirimli haliyle (Regolit Tavan Lambası) 6,90 TL ‘den başladığını görmekteyiz.  En pahalı avizenin ise (Avonni Ada Sarı Avize) 8.590,00 TL’den satışı yapılmaktadır. 

Avonni Ada Sarı Avize 8.590,00 TL

 

Regolit Tavan Lambası 6,90 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürünlerin fiyat aralıklarını incelediğimizde hemen hemen her keseye uygun avize modellerinin bulunduğunu görmekteyiz. Öğrenci evlerinden tutun, villa tipi evlere kadar her türlü konsepte ve keseye uygun avize modelleri bulunmaktadır. 

Tekzen Avize Çeşitlerinin Dekorasyonda Kullanım Alanları

Mevcut dekorasyonun atmosferini değiştiren ve mekanın mevcut tarzını tamamlayan en önemli etkenlerden birisi aydınlatma ürünlerinin seçimidir. Bir evin şıklığını daha dikkat çekici hale getirmek ve daha yaşanır bir ortam elde etmek adına doğru aydınlatma ürününün seçilmesi oldukça önemli.

Mobilya ve kullanılan dekoratif ürünler ile oluşturulan şık mekanları desteklemek için mutlaka mekanın dekorasyon tarzına uyum sağlayacak olan dekoratif aydınlatmalar tercih edilmelidir. Böylelikle istenilen modern ve şık atmosfer ev içerisinde sağlanabilir.

Peki bu kadar farklı ve çok sayıda aydınlatma ürünü  arasında dekorasyona uygun aydınlatma nasıl seçilmeli ve aydınlatma ürünleri seçerken nelere dikkat nasıl seçim yapılmalıdır? İşte bu konuda Tekzen Avize Çeşitleri çok daha şık mekanlar tasarlamak için yardımcı olacaktır.

Sade ve minimal mekanlarda daha dikkat çekici ve detayları olan aydınlatmalar mekanın vurgulanmasını sağlar. Aynı şekilde yoğun dekorasyona sahip mekanlarda da daha sade aydınlatma seçenekleri tercih edildiğinde dekorasyonda bir denge oluşturulabilir.

İlk olarak yukarıda bahsettiğimiz gibi aydınlatmayı kullanacağımız ortamın dekorasyon tarzını göz önünde bulunduracağız, yani klasik ise klasik, modern ise modern aydınlatma modellerini incelemeye başlıyoruz.

Tekzen aydınlatma modelleri arasında hem modern hemde klasik tarza sahip evler için oldukça geniş ürün seçeneği yer alıyor, bu açıdan bakarsak seçim yapmak yine bir hayli zor olacaktır, seçim yapmak için seçenekleri daraltmak gerekiyor.

Ortamın tarzına uygun bir tasarım seçerken aynı zamanda ortamın büyüklüğüne uygun tekzen tavan aydınlatmaları seçmemiz gerek, küçük bir ortamda büyük bir aydınlatma göz yorar aynı zamanda görselliği düşürür.

Mekanın Türüne Göre Aydınlatma Seçmek

Öncelikle hangi yaşam alanında kullanılacaksa ona göre aydınlatma seçmek ve bu alanın kullanım durumuna en uygun düşecek tasarımı sağlamak önemlidir. Oturma odaları için seçilecek bir aydınlatma ürünü ile banyo ya da mutfak için seçilecek aydınlatma ürünleri tasarım ve işlev açısından farklılık gösterecektir. Ev için aydınlatma ürünü seçimine göre karar verilecek olursa, tavan aydınlatma türleri ve seçimi iç mekan dekorasyonu için oldukça önemlidir.

[haber id=”2359″]

Mutfaklarda duvar aydınlatmaları yoğunlukla kullanılırken, salon ve yatak odalarında daha çok tavandan gelen aydınlatma tercih edilir. Kullanılan aydınlatmalar mekanı olduğundan daha geniş ve ferah göstermeye de yarayabilir. Aydınlatma konusunda oldukça farklı seçeneklere rastlamak mümkündür. Bu nedenle de karar vermek daha zor hale gelebilir.

[haber id=”8398″]

Ancak Tekzen ürünleri ile çok daha kolay ve doğru şekilde aydınlatma seçilebilir. Tekzen avize modelleri bu anlamda çok geniş bir ürün yelpazesi sunar. Alternatif konusunda zorluk yaşayan ve hep aynı aydınlatma modellerine maruz kalan bireyler modern tasarımlara göz atmalıdır.

Avonni Ada Serisi Siyah Avize 1.179,90 TL
Avonni Ada Serisi Siyah Avize 1.179,90 TL

Farklı tarzları bir arada görerek ürünler arasında karşılaştırma yapmak da en iyisidir. Böylelikle bir mekan için en doğru aydınlatma bulunabilir ve diğer modellerden ayırt edilebilir.

Aydınlatma Seçimlerinde Dikkat Edilecek Diğer Detaylar

Aydınlatma alternatiflerinin dekorasyonu tamamlamayı sağlayan en önemli ürünler olduğu bilinen bir gerçek. Ancak doğru ürünü doğru mekanda kullanmak çok daha önemlidir. Bu nedenle diğer dikkat edilmesi gereken detayları da bilerek hareket etmek gerekiyor.

Konutların tüm alanlarında gerekli görülen temel aydınlatmalar bahsedildiği gibi gibi tavan aydınlatma seçenekleri, duvar aydınlatmaları ve daha pek çok alternatifi ile üretilir. Farklı mekanlar için nasıl ve hangi ürününü kullanılabileceğini bizzat 2019 Tekzen Avize Çeşitleri göstermektedir.

Bu nedenle Tekzen mağazalarının ziyaret edilmesi ile bu ürünleri incelemek de mümkün. Mağaza içerisinde en yeni modeller ve en çok tercih edilenler daima bir arada sunulur.

Dekorasyonda trend olan fikir ve ürünlere göre tasarlanan aydınlatma ürünlerinden oluşturulan sezon ürünleri ile daha yeni mekan tasarımları mümkün olacak.

Genç Odası İçin Avize Modeli
Genç Odası İçin Avize Modeli

Genç odası için yukarıdaki görselde yer alan Balon avize modeli odaya farklı ve renkli bir bakış açısı sunacaktır.  

Aydınlatma ürünleri diğer mobilya ve dekoratif ürünler ile takım algısını oluşturacak şekilde uyumlu olarak da seçilebilir. Bununla birlikte tüm ürünlerden farklı bir tarzda kullanılarak daha fazla dikkat çekmesi de sağlanabilir. Tamamen kullanıcının beğenilerine kalan bir durumdur. Her fikre uyum sağlayacak aydınlatma seçenekleri Tekzen’de yer alır. Yeniliğe ve değişime açık olan fikir ve dekorasyonlar için en iyi aydınlatmalar bir arada bulunur. Tekzen mağazalarında sürekli olarak yenilenen ve alternatifleri üretilen aydınlatma seçenekleri ile şimdi mekanların dekorasyonlarını tamamlamak herkes için mümkün hale getirildi. Daha üst standartlarda üretilen aydınlatma modelleri, fonksiyonel özellikleri ile verimli bir ışık kullanımı sağlamaktadır. Ofisler için farklı evler için farklı aydınlatma seçenekleri yer alır. Her mekanda farklı aydınlatma ürünü kullanmak, çok daha yoğun bir dekorasyon görünümü sağlayacaktır. Çünkü her mekanın ihtiyaç duyduğu aydınlatma da farklılık göstermektedir. Aynı ürünleri aynı mekanlarda kullanmaya artık son.

Tekzen Avize Modelleri ve Modern Sarkıtlar

Sarkıt avize modelleri günümüzde özellikle modern anlayışla dizayn edilen dekorasyon tarzlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bu doğrultuda  2017 Tekzen avize modelleri ve sarkıtlar da ürünlerinde çeşitliliğe gittiğini görmekteyiz. 

Tekzen Halatlı Avize Evon Akıllı Halat Sarkıt 39,00 TL
Tekzen Halatlı Avize
Evon Akıllı Halat Sarkıt 39,00 TL

 

Halatlı Avizeler genellikle bütçeyi zorlamayan ve aynı zamanda da dekorasyona rahatlıkla uyum sağlayan aydınlatma türleri arasındadır diyebiliriz. Daha modern bir iç dekorasyon için uyumlu bir aydınlatma ürünü arayanlar mutlaka Tekzen sarkıt modellerini inceleyebilir.

[haber id=”5541″]

 

Birbirinden şık ve kullanışlı olan Tekzen salon avizeleri, dikkat çekici oturma alanlarını oluşturmak için en iyi seçimleri oluşturmaktadır. Kolay temizlenebilen, kir tutmayan, kolaylıkla monte ve demonte işlemleri sağlanan avize modelleri bulunmaktadır.

Tekzen İkili Halat Avize 46,90 TL
Tekzen İkili Halat Avize 46,90 TL

Sade ya da daha ihtişamlı modeller arasında her kullanıcı hem beğeni hem de ihtiyaçlarına göre kolaylıkla karar verebilir. Sarkıtmalı aydınlatmalar ya da duvara monte şeklinde kullanılan aydınlatmalar seçilebilir. Kullanım konusunda sağlanan ürün seçenekleri aynı zamanda görünümleri ile de fark yaratır.

[haber id=”7503″]

Hem estetik hem de işlevsel açıdan bu kadar çok alternatif sunulması, daha esnek bir aydınlatma kullanımı sağlar. Klasik ve sıradan hale gelmiş aydınlatma kullanımları, en şık dekorasyonları bile sıradan göstermeye neden olabilir. Ancak daha farklı tasarımlarda elde edilecek aydınlatma ürünleri ile, sıradan gibi görünen mekanlar anlam kazanacaktır. Bu nedenle Tekzen ürünlerine göz atmanızı kesinlikle öneriyoruz. Farklı ürün yelpazesi arasında mutlaka seçilecek mekana uygun bir aydınlatma türü bulunabilir. Aydınlatma konusunda verimliliğe önem verenler artık aradığına kolayca ulaşabilecek.

[galeri]

Editör Notu:

Kararsız kalınması durumunda en çok satılanlar kategorisine de göz atılabilir ve fikir sahibi olunabilir. Klasik – Modern – Sarkıtlar & Tekli olacak şekilde yer alan alt başlıklara ayrılmış olan kategoriler içerisinde herkese uygun bir ürün bulunabilir. Hem dikkat çekici hem de kullanışlı bir aydınlatma ürünü kullanmak isteyenler, aradığını Tekzen’de bulacaktır. Mekanlarında küçük ama etkili bir yenilik yapmak isteyenlerin ilk tercihi artık daima Tekzen olacak.

Modern alt başlığı kategorisinde de, 3’lü ya da daha fazla lambası olan, gümüş, altın ya da eskitme dokusu ile tasarlanan avize alternatiflerine ve aynı aydınlatmaların farklı renklerine ulaşmak da mümkün. Daha sade tasarımlı bir aydınlatma ürünü isteyen bireyler ise 2017 Tekzen Sarkıtlar & Tekli Avizeler başlığında yer alan istediği ürüne ulaşım sağlayabilir. İster daha gösterişli ister sade olsun, farklı tarzları ile en modern ürünler bir arada.

İlginizi Çekebilecek Diğer Detaylar

Estetik Endüstriyel Tarzı Masa Lambaları başlığı ile yayınlanan makale içerisinde de endüstriyel masa lambaları, endüstriyel aydınlatmalar ve loft ile ilgili bilgilere ulaşmak mümkün. Farklı her tarz mekana uygun lambalar bulunmaktadır. Estetik Endüstriyel Tarzı Masa Lambaları yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.