Vazgeçemeyeceğiniz Bir Klasik VitrA Seramik 

VitrA’nın alıştığınız ve güvendiğiniz tasarım çizgisi, zaman meydan okuyan stilini tamamlamaya devam ediyor. Cesur adımlarla farklı renk kombinasyonlarını kullandığı seramik koleksiyonu bu benzersiz tasarımlarda ön plana çıkıyor. Evinizdeki zarif silüetlerin size yol göstermesini sağlayan VitrA koleksiyonu, ince dokunuşlarla hayalinizdeki görünümleri gerçeğe dönüştürüyor. Size VitrA tarzıyla tasarlanmış yaşanabilir ortamlar hazırlamaya devam ediyor. 

Modern yaşamın hızını seven bireylere uygun bir anlayışla, estetik görünümden taviz vermeden kullanışlı olmayı da ilke edinen VitrA seramik karo koleksiyonu, VitrA Shield ve VitrA Clean teknolojileri ile kolay temizlenebilme özelliğine de sahip. Ayrıca banyo, mutfak seramikleri ve mutfak karosu için sorun haline gelen su lekeleri için VitrA koleksiyonu çözüm üretiyor. Angop teknolojisi sayesinde su izolasyon güvencesi sağlayan VitrA Block özellikli seramik modelleri her zaman tercih edilebilir özellikler sunmaya devam ediyor. 

Yepyeni Keşifler VitrA Seramik Koleksiyonunda 

Seramik döşeme için seçeceğiniz alan ister küçük isterseniz de büyük bir mekân olsun VitrA’nın size özel çözüm önerileri ile hayal ettiğiniz tasarımı hayata geçirmeniz oldukça kolay. Kullanıcılarına tasarım özgürlüğü için çeşitlilik sunan VitrA seramik ve granit koleksiyonları; ColorCode, CementMix, retromix, mode ve miniworx gibi serilerle kendi zevkinize ve kullanım amacınıza göre yapacağınız seçimlerle evinizde yaratıcılığınızın muhteşem sonuçlarını görebilirsiniz. 

Tekdüzelikten sıkıldıysanız, renklerin gücünden ve farklı kombinasyonların size değişik hisleri bir arada sunan atmosferinden yararlanmak istiyorsanız VitrA mode Koleksiyonu sizi yepyeni keşiflere davet ediyor. Beyazın hakimiyetini kıran renklerden ve rölyef dokulardan ilham almak isteyebilirsiniz. VitrA seramik mode Koleksiyonu içerisindeki tasarımlar size bunu sunuyor. Kontrast renkler, farklı ebatlarda alternatif görünümler, dinlendiren, huzur veren tasarımlar mode ile banyolarınıza geliyor. VitrA banyonuz için asil stilini koruyarak sıcak, dengeli aynı zamanda konforlu tasarımlara imza atıyor. 

Mutfak vitra miniworks seramik
Mutfak vitra miniworks seramik

VitrA, ColorCode Koleksiyonu ile yaşam alanlarınızda yeni bir heyecanı başlatıyor. Soğuk ve sıcak renkleri özgürce kullanacağınız mutfak tezgâh arası seramik seçiminizde tercih edebileceğiniz bu koleksiyonda kent insanının doğaya duyduğu özlemin izleri de var. Ahşap ve çakılın huzur veren dokusu ColorCode ile canlanıyor. Betonun güçlü duruşundan da ilham alan bu koleksiyonda tezgâh arası seramik dışında, evinizin zemin ve duvar döşemelerinde de aynı hissi yaşayabileceğiniz ürünler mevcut. 

Zamansız Tasarımlar VitrA Seramik Karo Koleksiyonunda 

Minimalist yaklaşımların sadelikten ve yalınlıktan ayrılmayan çizgileri VitrA seramik koleksiyonunda da hayat buluyor. Yeni, modern, genç çizgilerle VitrA miniworx Koleksiyonu, samimi dokusunu evlerinizin en sıcak ortamlarına taşıyor. Farklı formlar ve şekillerde tasarlanan miniworx, beyazın, siyahın düz ve temiz görünümünün yanı sıra size farklı kombinasyon seçenekleri de sunuyor. Çağdaş görünümlerin mutfak ve banyolarda canlanmasını sağlayan bu koleksiyon, yaşam alanlarınızda özgün sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. 

Eğer modern zamanlar içinde geleneksel dokulara özlem duyuyorsanız VitrA retromix geleneksel geometrik desenleri bugüne taşıyor. Etnik renklerin ikonik desenlerle buluştuğu bu koleksiyonda, kendinizi ödüllü bir filmin aklınızdan silinmeyen sahnesi içerisinde bulabilirsiniz. Evrenselliği kabul edilen bu tasarımlar, eviniz için seçeceğiniz VitrA seramik karo koleksiyonu ile elinizin dokunacağı mesafede. 

VitrA Koleksiyonu: Sade ve Estetik 

Şehir yaşamının hareketli atmosferinden vazgeçemeyenler için de tasarımlarını zenginleştiren VitrA seramik, CementMix Koleksiyonu’nda, kentsel yüzeylerin çekici ve sağlam dokusundan ilham alıyor. Betondan esinlenirken, bu güçlü duruşa sıcak bir dokunuşla yeni bir görünüm de kazandıran CementMix, sakin tavrından da ödün vermiyor. CementMix Koleksiyonu, VitrA’nın zamana meydan okuyan tasarımları içerisinde kendine güçlü bir konum elde ediyor. 

Siz de benzersiz VitrA koleksiyonları hakkında ayrıntılı bilgi almak için vitra.com.tr’yi ziyaret edebilir, seramik fiyatları ile birlikte, aradığınız tüm ayrıntıları, kullanım yeri, doku ve renk seçeneklerini bu adresten öğrenebilirsiniz. 

Vitra cementmix seramik
Vitra cementmix seramik