Vestiyer Modelleri

Vestiyerlerin şık ve dikkat çekici görünüme sahip olması için özel olarak yeni tasarımlardan pek çok mağazanın ürünleri incelenerek yararlanılabilmektedir. Bu alanda herkesin isteği doğrultusunda yenilenen ürün türlerini antrenin genelini kapsayacak şekilde tek taraflı olarak yerleştirmek gerekmektedir. Siyah, mavi, turuncu olan renkler genel anlamda ilgi gören modeller olmalarına karşın, vestiyer çeşitlerini direkt olarak çok renkli bir şekilde de seçebilirsiniz.

Çok sayıda ufak kapağı bulunan, çekmecelerin yanında direkt olarak sürgülü kapakların yer aldığı modellere daha fazla ilgi gösteriliyor. Bu modellerde genişlik ve uzunluk doğrudan vestiyer modellerine bağlı olarak yüzlerce farklı seçenek olması nedeniyle değişmeye devam ediyor. Siparişlerinizi tek bir mağazadan vermek yerine, direkt olarak pek çok farklı mağazanın indirimlerine ulaşabilirsiniz.

Beyaz Vestiyer Modelleri

Siyah kapaklar, beyaz veya krem rengi vestiyer üzerinde, özellikle aynalı haliyle ilgi görmektedir. Tek başına beyaz bir vestiyer, düzenli olarak temizlenmesi gerektiği için özellikle temizliğinin aksatılması halinde köşelerinde toz gösterebilmektedir. Beyaz olan modeller için gümüş parlak renk kulp ve farklı renklerdeki kapaklar çok daha fazla tercih ediliyor.

Yeni sezonun vestiyerlerinde tek sürgülü kapak ve çekmeceli iç tasarım ile birlikte, çok sayıda sürgülü kapaktan da yararlanılabiliyor. Sürgülü vestiyerlerde orta bölümde geniş bir aynaya yer verilmesinin yanı sıra, alt ve üst kısımlarda ana renge uygun şekilde tek renkle mobilya tasarımı oluşuyor. Böylece hem montları yerleştirmek istediğinizde doğrudan dışarıya doğru kabarık bir alanın olmamasına dikkat ediliyor hem de daha şık bir dizayn ortaya çıkıyor.

Beyaz Vestiyer Modelleri

Klasik dolap kapağı tasarımıyla birlikte iki kapağın sağa ve sola doğru açıldığı tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra beyaz vestiyer modellerinden, siyah ve lacivert detaylarla çok daha şık bir görünüm elde etme olanağına sahip olabilirsiniz. Herkes tarafından bu yönde siparişlerin klasik modeller için verilebiliyor olmasının yanı sıra, direkt olarak değişik tasarımları, kendi antre uzunluğunuza göre belirleyebilirsiniz. Bunun için de tam bir boyut işaretlenirken kimsenin mağdur olmaması için özellikle akrilik mobilyaların tercih edilmesi dikkat çekiyor. Sürekli olarak tozlanmaması, hızlı bir şekilde dolabın parlak ve güzel görünüme sahip olabilmesi için yenilenmesi mümkün oluyor.

[haber id=”22665″]

Değişik Vestiyer Modelleri

Vestiyerlerin kulp kısımlarında klasik mutfak dolabı modelleri için bir tasarım oluşturulması yerine, sürgülü olan modellerdeki gibi dışbükey kulpsuz modeller daha fazla ilgi görmektedir. Böylelikle herkes tarafından özellikle tek kapaklı veya iki kapaklı olacak şekilde değişik vestiyer tasarımlarında aynalı, aydınlatmayla çok şık görünen tasarımlara ilgi gösterilmektedir.

Her evde ve iş yerinde vestiyer tasarımı, giriş kapısının yanında yer alması nedeniyle son derece büyük bir öneme sahip oluyor.

Değişik Vestiyer Modelleri

Çeşitli tasarımlarla birlikte herkes tarafından vestiyerin yanında bir komodin bulunması, tasarımın da buna uygun şekilde belirlenmesi sağlanıyor. Yeni tasarımlarda antrede bulunacak ufak bir komodin, ayna ve vestiyer setinin direkt olarak yeni sezonun vestiyer türleriyle bir arada kullanılması mümkün oluyor. Böylece sadece montunuzu asmak ve ayakkabınızı koymak için değil, şık dekorasyon oluşmasını sağlayacak şekilde yeni sezon modellerini değerlendirmeye devam edebilirsiniz.

[haber id=”22668″]

Aynalı Vestiyer Modelleri

Yeni sezonun aynalı vestiyerleri için tasarımların tümünü özellikle yan kısımlarda veya alt ile üstte olarak şekilde aynalı vestiyerle birlikte kullanabilirsiniz. Bu alanda herkesin yararlanabileceği tek bir modelde, tüm müşterilerin aynalı tasarımı kapağı sürgülü veya menteşeli olarak tercih etmesine göre tasarım da değişecektir. Tek bir modeli sipariş ederken özellikle genişliğe, vestiyerin farklı bölümlerinin uzunluğuna dikkat edilmesi gerekiyor.

Aynalı vestiyerin tek kapaklı olan modellerde olduğu gibi, aynasız olan seçeneklerde de değerlendirilebilmesi için indirimli ücretlerle satın alınabilir olması sağlanmaktadır. Antre bünyesinde sigorta kutusu olması durumunda, vestiyerin kapak bölümünün veya üst kısmında yer alan alanın ayrıca kesilmesi gerekmektedir. Ancak bu sayede tasarımın sizin antrenize tam anlamıyla uyumlu olması mümkün olacaktır.

Aynalı Vestiyer Modelleri

Yeni sezon tasarımlarında aynalı olan seçeneklerde düz bir ayna ve çerçeve modeli olabileceği gibi, ayna üzerinde ufak simetrik şeritlere de yer verilebilir. Aynanın bulunduğu bölümde parmak izleri olmaması için genel olarak sadece düz bir ayna görünümü yerine klasik tasarımlar daha yoğun ilgi görmektedir. Etrafı çerçeveli vestiyer seçenekleri arasında ürün seçiminizi yapabilirsiniz.

[haber id=”22666″]

Vestiyer Modelleri Tekzen

Tekzen tarafından üretilen ve internet mağazasından veya mağazalarına giderek incelenebilecek yüzlerce model bulunuyor. Her sezon onlarca yeni vestiyer türünün üretilmeye devam ediliyor olmasından ötürü, her biri birbirinden farklı seçeneklere yer veriliyor. Vestiyer modelleri için sipariş verirken direkt olarak renk ve boyut seçimlerinizi resmi platformda olduğu gibi hızlı bir şekilde sonuç elde edilmesi mümkün hale geliyor.

Siyah dolap türlerinde eğer duvarların özel olarak krem tonlarında veya beyaza yakın tonlarda olması yönünde bir karar alınmamışsa, uyumlu bir görünümü olmayacaktır. Bu nedenle özellikle vestiyer modellerinde dikkat edilmesi gereken durumların başında, duvar ve aydınlatmayla uyumlu olup olmaması geliyor. Eğer üst bölümlerde yer alacak olan kapakların direkt olarak aydınlatmadan ötürü açılamaması gibi bir durum söz konusuysa, vestiyer tam anlamıyla kullanılamayacaktır. Bu nedenle de vestiyer modellerinin efektif şekilde kullanılabilmesi için öncelikle genişliğe ve çevredeki nesnelerle olan uyumuna dikkat edilmesi gerekmektedir.

Vestiyer Modelleri Tekzen

Tekzen başta olmak üzere pek çok mağazanın vestiyer çeşitlerini sadece görünümleri nedeniyle tercih eden müşteriler olması nedeniyle, sadece şıklığıyla ilgi gören modeller de artıyor. Bu modellerle ilgili herhangi bir kullanım sorunu yaşanmaması, direkt olarak antrenin genişliğini ve dikkat çekiciliğini desteklemesi amacıyla tasarımlar değişiyor.

Sadece klasik, aynasız ve klasik kalın suntaların tercih edildiği modeller için değil, doğrudan aynalı olan tasarımlar için de siparişlerin özel ücretlerle verilmesi mümkün oluyor. Herkes tarafından özel olarak aynalı ve sürgülü vestiyerlere olan ilginin artması nedeniyle, siparişler de yeni fiyatlarıyla verilmeye devam ediyor.

[haber id=”22667″]

Modern Vestiyer Modelleri

Yeni dönemde özellikle evin giriş kapısından itibaren hoş bir ortamın oluşmasına özen gösteriliyor olması dikkat çekiyor. Bundan ötürü direkt olarak duvarlarla ve zeminle uyumlu bir vestiyer tasarlanması son derece önemli hale geliyor. Herkesin dikkatini çekecek, sadece mont asarken değil, evden çıkışta ayakkabıların alınması esnasında da kalitesini gösterecek bir modele sahip olunabilir.

Bu süreci en iyi şekilde yönetmek, tamamen kalitesiyle ve pratik kullanım özelliğiyle değil, modern görünümüyle de kendini ispatlayacak bir modele çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Her ev ve iş yerinde direkt olarak vestiyer modellerine uygun bir şekilde model belirleme işleminin yapılabiliyor olması, tasarımlara olan ilgiyi arttırıyor. Tek dikey kapaklı, üç çekmeceli veya direkt olarak üst kısımda kapıdan itibaren son bölümde kullanıma uygun bir yapısı bulunmaktadır.

Modern Vestiyer Modelleri

Herkes tarafından değerlendirmeye uygun modeller için tek renk değil, siyah ve beyaz gibi kombin yapıldığında çok şık görünen modellere ilgi gösterilmektedir. Özellikle de aynalı olan modern vestiyer çeşitleri için siparişlerinizi verirken, giriş kapısından başlayacak şekilde bir tasarıma ilgi gösterilebilir. Ortalama 2 metre ila 3 metrelik uzunluğa sahip tasarımlar avantajlı olmaktadır.

[haber id=”22664″]