Vintage & Retro Dekoratif Ahşap Duvar Saatleri

Duvar dekorasyonu söz konusu ise dekoratif saatler olmazsa olmaz arasındalar, her tarz yaşam alanına uyum sağlayabilen yüzlerce farklı model ve renk seçeneği ile dekorasyonu tamamlayan dekoratif objeler olarak önemli bir role sahipler. Yazımızda bugün sizlere ilam vereceğini düşündüğümüz Vintage & Retro tarzı dekoratif ahşap saatlere yer vermek istedik. Ahşap saatler son yıllarda oldukça öne çıkan tasarımlar, canlı baskıları ve kaliteli desenlere sahip zarif tasarım ahşap duvar saatleri arasında vintage ve retronun zarif bir o kadar etkileyici tarzını yaşam alanlarına başarılı şekilde yansıtabiliyorlar.

Retro Duvar Saatleri

Retro Duvar Saatleri
Retro Duvar Saatleri

Tasarımlar dekoratif ve renkli tasarımları ile yaşam alanlarına hareket ve şıklık kazandırırken ahşap gövdeler mekana sıcak ve samimi bir hava kazandırıyor aynı zamanda. Vintage & Retro Dekoratif Ahşap Duvar Saatleri farklı ebatlara ve modellere sahipler, birbirinden canlı renkleri, zarif desenleri ile klasik dekorasyon haricinde modern tarzlardan hoşlananlar içinde oldukça ideal bir seçim olacaktır. Geniş duvarlara sahip bir alanda kullanılacaksa büyük retro duvar saatleri tercih edilebilir. Ayrıca antika görünümlü duvar saati modelleri de tercih edebilirsiniz. Ahşabın ve canlı renklerin yer aldığı duvarlar mekanda her zamana odak noktası haline gelecektir, bu anlamda duvar saati seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı noktalar var, bunlardan biri odanın büyüklüğüne göre saat seçimi yapmaktır. Ayrıca duvar dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise, örneğin duvarda büyük retro duvar saati tercih edecekseniz, etrafında başka tablo, fotoğraf gibi şeyler olup olmadığını da göz ardı etmemelisiniz. Birbiri ile uyumlu olabilmesi için, duvarınızda mevcut tabloları, duvarınızın rengini de göz önüne alarak tercih yapmalısınız.

Duvar saati seçerken tasarımın şıklığı ve görselliği kadar kullanılacak alanın ölçüleri göz önünde bulundurulmalı, duvar saatinin ve mekanın boyutu doğru orantılı olduğu taktirde mekanın dekorasyon uyumu rahatça fark edilebilir. Duvar saati seçimlerinde mekanın dekorasyon tarzına uygun modeller seçmek oldukça önemlidir, klasik dekorasyona modern saatlerin hoş bir görüntü yaratmayacağı gibi, modern dekorasyona klasik duvar saatleri hoş bir görünüm vermeyecektir.

Etkileyici Duvarlar için Dekoratif Tablo Fikirleri

Yazımızda yer verdiğimiz Vintage & Retro Dekoratif Ahşap Duvar Saatleri  canlı renk ve tasarımlarından dolayı modern dekorasyona rahatlıkla uyum sağlayabiliyor.  Bir çok ünlü ev & dekorasyon satış sitesinde 19 TL gibi oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulan bu dekoratif ahşap duvar saatleri ile dikkat çeken duvar dekorasyonlarına rahatça sahip olabilirsiniz. Eğer ofisinizde bu tip bir ürün tercih edecekseniz; Birden fazla modeli satın alarak dünya saatlerini farklı retro duvar saatleri ile gösterebilir ve harika bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Sizlere fikir vermesi açısından beğendiğimiz bir çok duvar saati modelini galerimize ekledik. Umarız yardımcı olabiliriz.

[galeri]