Yapışkanlı Folyo ile Dekorasyon Fikirleri

Evinizi büyük paralar harcamadan yenilemek ve renklendirmek için yapışkanlı folyo modelleri kullanarak yaratıcı düzenlemeler yapabilirsiniz. Yaratıcılığınıza bağlı şekilde yapışkanlı folyolar ile evde harikalar yaratabilirsiniz, üstelik bunu yaparken hem eğlenecek hemde evinize yeni renkler ve desenler ekleyebilirsiniz. Değişiklik arayanların imdadına yetişen yüzlerce farklı renk ve desen yapışkanlı folyo modelleri ile evinizin her alanında yenileme çalışmaları yaparak büyük paralar harcamaktan kurtulabilirsiniz.

yapışkanlı folyo modelleri

Yapışkanlı Folyo İle Merdiven Dekorasyonları

Günümüz itibariyle ev dekorasyonu söz konusu olduğunda yapışkanlı folyo ile dekorasyon fikirleri akıllara gelmektedir. Çünkü folyolar, hem az maliyetiyle hem de görsellikleriyle yaşam alanlarına çok daha güzel bir görünüm kazandırmak noktasında son derece başarılıdır. Bununla birlikte yapışkanlı folyo modelleri söz konusu olduğunda çok geniş ölçekli bir ürün yelpazesi de bizi karşılamaktadır. Bu noktada merdiven dekorasyonlarında da yapışkanlı folyolar sıklıkla kullanılmaktadır.

Merdivenlerin basamak bölümleri yapışkanlı folyo ile dekorasyon fikirleri açısından oldukça cazip alanlardır. Bundan dolayı yaşam alanlarının merdiven bölümlerinde birbirinden güzel dekorasyonların yapılması da mümkün olmaktadır. Merdiven basamaklarına gökkuşağı renginde çok sayıda farklı renk alternatif seçeneği sunan yapışkanlı folyo modelleri uygulanabileceği gibi farklı desenlerdeki folyolar da uygulanabilmektedir.

En Güzel Yapışkanlı Folyo Dekorasyonları

Yaşam alanlarında çok renkli bir ambiyansın oluşturulmasında yapışkanlı folyo ile dekorasyon fikirleri mükemmel alternatif seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle mutfak dolaplarında, tezgah boşluklarında ve cam kaplama alanlarda yapışkanlı folyo modelleri oldukça etkili sonuçlar vermektedir.

Yapışkanlı folyo uygulamalarında farklı renk seçeneklerini kullanılıyor olmak sayesinde yaşam alanlarının çok daha renkli ve enerji dolu olmaları mümkün olmaktadır. Bundan dolayı yaşam alanlarında folyo yapıştırmaların önemli kazanımları sunduklarını söylemek mümkün olmaktadır. Yapışkanlı folyo modellerinin son zamanlarda farklı tasarım özelliklerine uygun bir şekilde üretilebiliyor olması sayesinde söz konusu uygulamayla pek çok farklı ortamda karşılaşmak mümkün olmaktadır.

Yüzlerce farklı desen ve renk çeşidi bulunan yapışkanlı folyo modelleri hemen her yüzeye rahatça uygulanabiliyor. Zahmetsiz ve eğlenceli bir tarafı var aslında, eskimiş yada yıpranmış yüzeyler için harikalar yaratan yapışkanlı folyolar tüm yaşam alanlarında rahatça uygulanabilir. Yıpranmış yada eskimiş mobilyaları, evde bulunan cam yüzeyleri, beyaz eşyalarınızı ve duvarlarınızı tarzınıza göre istediğiniz renk yada desen ile renklendirebilirsiniz. Yapışkanlı folyo kullanımının en güzel tarafı hem yeni bir görünüm elde ediyorsunuz, hemde bunu yaparken tarzınıza ve zevkinize uygun olarak yapabiliyorsunuz. Beğendiğiniz bir deseni yada rengi dekorasyona dahil etmenin oldukça keyifli bir yolu diyebiliriz.

Bir yüzeye yenilik kazandırmak ve onu renklendirmek yapışkanlı folyolar ile oldukça kolay, uygulayacağınız zeminin pürüzsüz olmasına dikkat etmekten başka bilmeniz gereken başka bir detay yok. Ürünün yada zeminin doğallığını bozmadan yenilemek ve dekorasyona renk katmak oldukça zevkli bir uğraş, aynı zamanda yaratıcılığınızı ortaya çıkartabileceğiniz bir yol. Yapışkanlı folyolar daha çok evde mutfak alanlarında, çocuk odaları ve odalarda yer alan dolaplarda, sehpa üstlerinde, banyoda duşa kabinlerde ve yatak odalarında farklı köşeler için tercih edilebilir.

Yapışkanlı folyolar ile mutfağınızı yenileyin

Mutfak dolapları eskidi yada yüzey üzerinde çeşitli darbeler ve çatlaklar var, bunu en profesyonel şekilde kapatmak ve yenilemek için tarzınıza uygun bir yapışkanlı folyo seçerek yenileyebilirsiniz. Mutfak dolaplarınızın renginden sıkıldıysanız ve farklı bir renk yada desen arayışı içindeyseniz desenli yapışkanlı folyolar ile mutfağınızda harikalar yaratabilir ve istediğiniz renklere sahip olabilirsiniz.

Dolapları renklendirin

Uzun zamandır kullandığınız dolapları yenilemenin ve renk katmanın en keyifli yolu desenli yapışkanlı folyolar. Dolabınızın ister bir bölümünü, isterseniz kapakları boydan boya istediğiniz gibi kaplayabilir yeni bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Eskimiş sehpaları yenileyin

Uzun zamandır kullandığınız sehpanızda çizikler, lekeler canınızı sıkıyorsa yeni bir sehpa almadan önce elinizdeki mobilyayı yenilemeyi düşünün. Özellikle bu tarz ahşap mobilyalar için tasarlanan ahşap desenli yapışkanlı folyolar ile sehpanızı ilk günkü gibi yeni görünüme kavuşturabilirsiniz.

Çocuk odalarını renklendirin

Yapışkanlı folyoların en çok kullanıldığı alanlar arasında çocuk odaları yer alıyor. İster oda içinde yer alan mobilyalara, isterseniz çocuk odasının kapısına birbirinden şirin ve eğlenceli folyolar ile kaplayarak çocuk odasının ruhunu yansıtan canlı ve eğlenceli bir görünüm elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : http://www.dekorblog.net/country-tarzi-cicekli-yapiskanli-folyolar/

Banyoya yeni bir renk

Banyoda farklı alanlara uygulayarak yeni bir renk ve desen ekleyebilirsiniz, özellikle duşa kabin kullanıyorsanız yapışkanlı folyolar ile daha renkli ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Evde doğal görünüm

Yapışkanlı folyoların her zevke ve tarza hitap eden yüzlerce farklı modeli olduğunu belirtmiştik, özellikle doğallık sevenler için tasarlanan ahşap görünümlü folyolar ile evinizde istediğiniz alanda hayalini kurduğunuz doğal köşeler elde edebilirsiniz.

Yapışkanlı Folyo İle Banyo Kaplama

Günümüzde binlerce çeşit ve tarzda dekorasyon fikirleri olduğu kadar, hem uygulaması kolay hem de ekonomik dekorasyon fikirleri de mevcuttur. Duvar kağıdı ile duvar kaplamak ya da banyo dekorasyonunda fayanslarınızı yenilemek zahmetli, uzun ve pahalı bir iştir. Bunun daha kolay ve zahmetsiz olanı ise yapışkanlı folyolardır. Yapışkanlı folyolar binlerce tarz, desen ve şekilde üretilmektedir. Ayrıca hem fazlasıyla ekonomik, hem de kolaylıkla kendiniz yapabileceğiniz bir uygulama işlemi vardır.

Yapışkanlı Folyo İle Banyo Kaplama

Yapışkanlı folyolar ile banyo duvarlarınızı kaplayabilir, banyo fayanslarınıza desen ve renk getirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta banyo duvarlarınızın formudur. Banyo duvarlarınızın düz ve pürüzsüz olması, yapışkanlı folyonuzun daha kolay yapışmasını ve daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

[galeri]