Yatak Odası Dekorasyonunu Tamamlayan Nevresim Takımları 

Nevresim takımları en çok kullanılan yatak odası tekstil ürünleri arasında yer alır. Çeşitli kumaş türleriyle üretilen nevresimler, kullanım ihtiyacına yönelik tasarlanmaktadır. Yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimden oluşan takımlar, set halinde alındığında daha estetik bir görünüm sunar. Nevresim çeşitleri arasında onlarca çeşit olmakla beraber saten nevresim takımı modelleri şıklığı arzu edenlerin ilk tercihleri olmaktadır. Farklı desen ve renklerde üretilen saten nevresimler pamuklu dokusuyla yumuşaklık hissi vererek uyku konforunu artırır. Yatak odasında hoş bir ambiyans yaratarak göz zevkinizi de tamamlar.

Saten Nevresim Takımı Seçiminde Dikkat Edilen Özellikler 

Konforlu ve rahat bir uyku istiyorsanız, saten nevresimler sizin için ideal tercihler olacaktır. Pamuklu saten nevresim takımları yumuşak dokuma özellikleri sayesinde uyku esnasında yüksek verim elde etmenizi sağlar. Sık kumaş dokuması ile üretilen ürünler terleme yapmaz. Dokuma özellikleri neticesinde, ürünlerin renkleri ve desenleri çok daha canlı görünür.
Hem şık hem de kullanışlı saten nevresim takımları için Madame Coco yatak odası kategorisine uğrayabilirsiniz: https://www.madamecoco.com/saten-nevresim-takimlari-2/ %100 pamuk ve saten nevresimler 82 tel iplikle dokunmaktadır. Bu sayede rahat bir şekilde nefes aldıran tasarımlara sahip olabilirsiniz. Baskı tekniği ve desenleriyle göze de hitap eden parçalar konforlu uykunun anahtarı olmaktadır.
Madame Coco pamuklu saten nevresimlerin nefes alabilen kumaş yapıları sayesinde, terlemeden rahat bir uykunun tadını çıkarabilirsiniz. Standart saten kumaşların verdiği kaygan his, pamuk içerikli saten kumaşlarda karşınıza çıkmaz. Ayrıca nevresim takımlarınızı yıkadıktan sonra ütülemenize gerek yoktur. Özellikle ütü yapmayı sevmiyorsanız, saten takımları seçebilirsiniz. Bu ürünlerin bir başka özelliği de vücuda sunduğu yumuşaklık hissidir. Pamuk ve saten birleşimi ürünler, örme bir kumaşa sahip olduğundan yoğun dokumaya sahiptir ve ek bir yumuşaklık hissi sağlar. Diğer bir tanımla pamuklu saten kumaşlar en sağlıklı ve en rahat kumaş türlerinden biridir.

Saten Nevresim Modelleri ve Fiyatları Hangi Aralıkta?

 
Ütüleme gerektirmeyen ve terleme yapmayan yapısıyla kullanıcıların dikkatini çeken saten nevresimler, rahat bir uyku isteyenlerin favorisi olmaktadır. Şık tasarımlara ve çekici renklere sahip modeller, yatak odalarına tamamen farklı bir görünüm kazandırır. Odanın dekorasyonuna uyum sağlayan özellikler sunan çarşaflar ve yatak örtüleri aynı zamanda dekoratif ürünler olarak karşımıza çıkar. Saten pamuklu nevresim takımları modern, etnik ve klasik gibi farklı tarzlarda üretilir. Parlak ve pastel renkleri, şık tasarımları ve çekici baskıları sayesinde her tarza uygundur. Modern tasarıma sahip avangard modeller, genç odaları ve yüksek enerjili yetişkin odaları için ideal ürünler arasındadır. Spor, klasik, sade desenler ve romantik temalar saten kumaş üzerinde oldukça şık durmaktadır. Doğadan ilham alan baskılar, doğa severlere hitap eder.
Her bütçeye uygun saten nevresimi takımı fiyatları, nevresim ölçülerine göre değişmektedir. 240×220 ve 200×220 cm çift kişilik nevresimleri yatak ölçünüze uygun ebatlarda tercih ederek şık ve konforlu bir kullanıma adım atabilirsiniz.
Madame Coco nevresim takımlarını ayrıntılı incelemek için linke tıklayın: