Yatak Odası Mobilya Modelleri

Evlerin şüphesiz ki en özel ve değer verilen bölümlerinin başında yatak odası geliyor. Şık ve dikkat çekici bir dekorasyon çiftlerin ilk arzusu olur iken tercih edilen mobilyalarında önemi artıyor. Eğer hem güzel, hem de kullanışlı bir yatak odasına sahip olmak istiyorsanız sizlere Bellona, İstikbal, Tekzen, Çetmen, Doğtaş ve Mondi markalarının yeni sezonda fark yaratan ürünlerinden bahsetmek ve bu güzel modeller hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Mobilya markalar tarafından üretilen yatak odası takımlarında yeni ürünlerin hemen hemen hepsinde artık şık tasarımlar ile birlikte fonksiyonel özelliklerin olduğunu da görüyoruz. Tüm kullanıcılar tarafından mobilya seçiminde fonksiyonel özelliklere dikkat edildiğini de göz ardı etmez isek mobilya markalarının doğru bir adım attığını belirtmemiz yanlış olmaz.

Bellona Yatak Odası Mobilya Modelleri

Bellona yatak odası modelleri arasında yeni sezonun en göze çarpan takımı Lofty yatak odası mobilyası oluyor. Mükemmel tasarımsal çizgilere sahip olması ile dikkatleri üzerine çeken Lofty yatak odası takımı Bellona markasının modern tasarım anlayışını en iyi yansıtan modeller arasında yer alıyor.

Bellona Yatak Odası Modelleri

Yenilikçi tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken ve Mobilya fuarlarında tam not alan Lofty yatak odası takımı güzel görüntüsü ile birlikte fonksiyonel kullanılabilir özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Bellona’nın yeni koleksiyonunda yer verdiği Lofty yatak odası takımının en önemli özelliklerinden biri de takımın kolay temizlenebilir mobilyadan hazırlanması.

Bellona Mobilya tarafından hazırlanan yeni yatak odası takımlarından biri de Solena. Solena yatak odası takımı içerisinde dikkat çeken tasarım çizgileri olsa da en önemli detaylar fonksiyonel ürün yapılarında. Farklı amaçlar için kullanabileceğiniz özelliklere sahip olan Bellona Mobilya Solena yatak odası takımı aynı zamanda estetik görünümü ile yatak odanızın daha ferah ve göz alıcı görünmesini sağlayacak.

[haber id=”21317″]

İstikbal Yatak Odası Mobilya Modelleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve yurt dışında da yüzlerce farklı mağazası olan istikbal Mobilya son dönemlerdeki yaratıcı tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken markalar arasında yer alıyor. Her sezon farklı konseptler ile hazırlanan mobilyalar koleksiyonda kendine yer bulur iken bu yıl ise şık yatak odası mobilyaları gözden kaçmıyor.

Pery yatak odası mobilya modelleri arasında ilk sırada dikkat çeken tasarımlardan oluyor. Türkiye’de yeni kullanılmaya başlanan deta tekniklerinin yer aldığı Pery yatak odası takımı bu açıdan şık bir görüntü kazanıyor ve herkesin beğenisini topluyor. Aynı zamanda insan sağlığına dost olan ve kanserojen madde içermeyen malzemelerden üretildiğini de belirtelim.

İstikbal Yatak Odası Mobilya Modelleri

Yenilikçi mobilyalar arasında dikkat çeken tasarımlardan bir diğeri de Liva yatak odası takımı oluyor. Ceviz renk ile hazırlanan ve aynı tonlara sahip yan ürün renkleri tercih edilen Liva yatak odası takımı son derece modern ve şık bir mobilya olarak göz alıyor. Hemen hemen herkesin beğeneceğini düşündüğümüz İstikbal Mobilya’nın yeni sezon ürününün fiyatlarının diğer ürünlere göre bir miktar fazla olması da tabi ki kalitesi, yapısı ve içerisindeki tercih edilen malzemelerin yapısı ile doğru orantılı.

[haber id=”21210″]

Tekzen Yatak Odası Mobilya Modelleri

Eğer yatak odanızı kendi zevklerini doğrultusunda parça parça alacağınız ürünler ile dekor etmek isterseniz Tekzen mağazalarına uğramalısınız. Binlerce farklı ürün ve seçenek ile aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Tekzen mağazalarında yatak odası mobilyaları hem şık görüntüler, hem uygun fiyatları, hem de kaliteleri ile göz kamaştıracak.

Tekzen Yatak Odası Mobilya Modelleri

Unimet Metal Karyola Tekzen mağazalarında son dönemlerde kişilerin en çok ilgi gösterdiği yatak odası mobilyaları arasında yer alıyor. Hem şık görüntüsü, hem de dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabileceğiniz bir karyolaya sahip olabilirsiniz.

[haber id=”21211″]

Çetmen Yatak Odası Mobilya Modelleri

Her zaman kalitesi ve işçiliği ile ön plana çıkan mobilyalar üreten Çetmen’in yeni sezonunda hazırladığı birbirinden güzel yatak odası mobilya modelleri herkesin beğenisini kazanacak. Yatak odası modellerinde şıklığı bir bütün halinde bizlere sunmakta olan Çetmen Mobilya aynı zamanda kalitesini korumuş ve ince çizgilere yer vererek tasarımda bütünlüğü yakalamış durumda.

Çetmen Yatak Odası Mobilya Modelleri

Vernon yatak odası, Çetmen markasının bu sezon en çok dikkat çeken ürünlerinin başında gelecek. Doğal taşların mobilya dünyası ile buluşması ile hazırlanan Vernon yatak odası takımındaki renklerin ahengi sizlerin de hayalinizi kurduğunuz yatak odasına kavuşmanızı sağlayacak.

Türkiye’nin kısa süre içerisinde en çok tercih edilen mobilya markaları arasında yer almayı başaran ve tasarım ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Çetmen Mobilya’nın yeni sezonda piyasa sürdüğü başarılı modellerden bir diğeri de Antigo yatak odası takımı oluyor. Zen felsefesinin yumuşak tasarımları ile hazırlanan ve ahşabın doğallığına sahip olan bu harika takım modern donuşlar ile benzersiz bir güzelliğe sahip.

[haber id=”21316″]

Doğtaş Yatak Odası Mobilya Modelleri

Türkiye’nin popüler mobilya markalarından biri olan Doğtaş’ın birkaç ay önce piyasa sürdüğü yatak odası modeli şimdiden siparişe doymuyor. Özellikle kadınların hayranlık duyacağı özelliklere sahip olan Alice yatak odası takımı renkleri, ince tasarım çizgileri ve benzersiz görüntüsü ile hem küçük, hem de büyük yatak odaları için oldukça doğru bir seçim olacak.

Tercihini sadelik ve şıklıktan yana kullanmak isteyenlerin ilgisini çekecek olan Alice yatak odası takımı aynı zamanda modern bir görüntü sunarak sizlere her gün yatak odanızda rahat ve keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacak.

Doğtaş Yatak Odası Mobilya Modelleri

Göze hoş gelen natürel renklerin kullanıldığı ve rahatlığın ön plana çıktığı bir diğer Doğtaş yatak odası mobilya takımı ise yine yeni ürünlerden biri olan Hector. Hector yatak odası takımı son derece zarif ve ince mobilya çizgilerine sahip olur iken renk ahengi konusunda da oldukça başarılı. Yatak odası takımı içerisindeki tüm malzemeler ise oldukça fonksiyonel ve çok amaçlı kullanılabilir.

[haber id=”21315″]

Mondi Yatak Odası Mobilya Modelleri

Yaratıcı ve fonksiyonel mobilyaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve uygun fiyatları ile her yıl binlerce kişinin tercih ettiği Mondi bu senenin yatak odası takımları ile büyük ilgi görecek. Kullanıcı taleplerini karşılayacak şekilde hazırlanan mobilyalar ile başarıya ulaşmayı hedeflemekte olan Mondi Mobilya’nın ilk dikkat çeken yatak odası mobilyası Sofia yatak odası takımı oluyor.

İnce çizgileri ve farklı tasarım açısı ile göz alan bir tasarıma sahip olan Sofia yatak odası takımı içerisindeki tüm parçalar istediğinize göre şekillenebiliyor olması da dikkat çekiyor. Yatak odası seçimini uygun fiyatlı ve şık bir tasarım ile yapmak istiyorsanız Sofia yatak odası takımına göz atabilirsiniz.

Mondi Yatak Odası Mobilya Modelleri

Mondi Mobilya markasının yeni sezonda dikkat çekecek ve büyük ilgi göreceğini düşündüğümüz bir diğer ürünü ise Armada yatak odası takımı. Modern ve sade bir takım olan ancak sadeliğin zarafetini en iyi şekilde yansıtan Armada yatak odası takımının ceviz ve siyah renkler ile bütünleşerek hazırlandığını aktaralım. Bu iki rengin uyumunun son zamanların en trend ve en çok tercih edilen renk kombinasyonu olduğunu da hatırlatalım.

[haber id=”21209″]