Yeni Ladin Mobilya Koltuk Takımları 2020 İncelemesi

Son dönemde isminden sıkça bahsettiren marka Ladin Mobilya, 1986 yılında yola çıkan ve günümüze kadar emin ve sağlam adımlarla kendini geliştiren bir marka olarak oldukça dikkat çekiyor. Konforu ve şıklığı bir araya getiren ve kendine has özel tarzı ile yola çıkan Ladin Mobilya, evinini yenilemek isteyenler ve yeni evlenecekler için birbirinden şık tasarımları ile her tarza ve bütçeye hitap edebiliyor. Yazımızda sizlerle bugün 2020 Ladin Mobilya koltuk takımları hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz..

Ladin Mobilya Koltuk Takımı Modelleri 2020

Daha önce Alfemo koltuk takımları hakkında verdiğimiz bilgiler doğrultusunda elde ettiğimiz ziyaretçi dönüşümleri nedeni ile farklı mobilya markalarını da incelemeye ve analiz etmeye başladık. Bu şekilde ziyaretçilerimiz en güncel mobilya takımlarını daha yakından ayrıntılı incelemelerle takip etme imkanına kavuştu. Bu makalemizde de Ladin Mobilya Koltuk Takımları incelemesi yapmak istedik.

[haber id=”9702″]

Bu yıl Ladin Mobilya Koltuk Takımları arasında bir inceleme yaptığımızda bir önceki yıllara göre (2016 ve öncesi ) 2019 yılından itibaren başlayarak 2020’yi de içine alan farklı renk berjer veya iki renkli mobilya takımları modasına uyduğunu söyleyebiliriz. Zaten son iki yıldır farklı renk berjer akımını birçok mobilya markasının kullandığını görmekteyiz.

Gri renk koltuk takımına berjer seçimleri hakkındaki aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

[haber id=”8596″]

Ladin Mobilya Koltuk Takımları
Ladin Mobilya Bodrum Koltuk Takımı – İki renkli koltuk takımı olarak da adlandırabiliriz. Sarı ve yeşil uyumunun kullanıldığı berjer kombinasyonu

[haber id=”7620″]

Bu yılın modellerinde özellikle dikkat çeken en büyük detay pastel tonlarına daha sık yer verilmesi olmuş diyebiliriz. Bir önceki yıllarda turkuaz bordo gibi net tonlar bu yıl biraz daha pastel tonlar şeklinde karşımıza çıkmaktadır.  Pastel tonlara nazaran bir de sarı ile kombine edilebilecek renk tercihlerinin sıklıkla kullanıldığı detay severler için dikkatten kaçmayacaktır.

[haber id=”9009″]

Katalog listelerinde pastel tonlarına sıklıkla yer veren Ladin Mobilya oturma grubu modellerinde çok farklı renk seçeneklerine de gittiği dikkat çekmektedir. Baştan kombine edilmiş bir çok renk sizi renk uyumu noktasında çıkmaz yola girmekten kurtaracaktır.

Ladin Mobilya Koltuk Takımları
Ladin Mobilya Side Koltuk Takımı

Örneğin yukarıdaki Site Koltuk Takımı modelinde aynı zamanda bordo, koyu kahve ve sütlü kahve tonlarında farklı kombinasyonlardan oluşan bir kartela bulunmaktadır.

Bu yıl renkli ve bol seçeneğe sahip bir koleksiyonla müşterilerinin karşısına çıkan Ladin Mobilya, koltuk renkleri konusunda oldukça ilgi çekici detaylar sunmakta olduğu, markanın  2020 koltuk takımları modelleri incelendiğinde anlaşılacaktır. Özellikle oturma odası koltuk takımı arayışında olanlar için tercih edilebilecek ürünlerin sunulduğu ve çeşitlendirildiği görülmektedir.

Ladin mobilya 2020  koltuk takımları arasında en fazla kullanılan renklerin genellikle yeşil, sarı, kahvenin çeşitli tonları, vişne çürüğü gibi renklerin ağırlık verildiğine dikkat ettik. 2015-2016 sezonunda sıkça kullanılan turkuaz, mor gibi renklerin ise bu yıl o kadar tercih edilmediğini farkettik.  Ladin Mobilya 2018 Koleksiyonunda daha çok enerji veren renkler kullanılmış durumdadır.

Ladin Mobilya Hakkında Kısa Bilgi

Makalemizde ana amaç markanın herhangi bir reklamını yapmak değil, markanın belli başla modellerini incelemek ve geçmiş yıllar üretmiş olduğu modeller ile günümüz arasında yaşanan değişimleri gözlemlemek. Sitemizde sıkça bu tarz markalara ait ürünleri geçmiş yıllarla birleştirerek incelemesini ve kıyaslamasını yapmaktayız.

Makalemizde Ladin Mobilya Modelleri ve 2020 yılı tasarımları hakkında geçmiş ve gelecek kıyaslaması yaparak vermiş olduğumuz bilgilerden sonra markanın bir de menşeini incelemek istedik.

Onlarca farklı tasarım koltuk takımları yine farklı özeliklere sahipler, her bir tasarımın kendine has özellikleri ve tarzı bulunuyor. Marka aynı zamanda bu tasarımların yurt dışı ihracatını yapıyor, bu anlamda Ortadoğu ve Avrupa pazarlarında Ladin Mobilya tanıdık bir marka diyebiliriz. Markanın üretim tesisi Kayseri’de bulunuyor,  43.000 m² açık 25.000 m² kapalı alana sahip üretim tesislerinde koltuk, kanepe,yatak,baza ve panel mobilya üretimi gerçekleştiriyor..

Galerimizde ise Ladin Mobilyaya ait geçmiş yıllara ve 2020 yılına ait  koltuk takımı modellerini sizinde kıyas edebilmeniz açısından bir arada sunuyoruz. Ladin Mobilya koltuk takımları arasındaki değişimleri takip edebilmeniz ve güncelliği yakalayabilmeniz açısından aşağıdaki resim galerimizi incelemenizi ve sitemizde yer alan diğer markaların mobilya incelemelerini de ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

[galeri]