Yeni Sezon Bellona Halı Modelleri

Halı modelleri yaşam alanlarının tarzını ve kalitesini öne çıkaran aynı zamanda uzun yıllar kullanılacak değerli dekorasyon parçaları arasındalar. Ortamın havasını rahatça değiştirebilen ve mekana değer katan halı modelleri her sezon farklı renkler, desenler ve değişen dekorasyon akımları ile farklı formlarda karşımıza çıkabiliyor. Bugün yazımızda yeni sezon halı modelleri arasında çok özel renk seçenekleri ve şık tarzları ile dikkat çeken yeni sezon 2019 Bellona halı modelleri ve halı seçiminde işinizi kolaylaştıracak bazı önemli noktalardan bahsetmek istedik.

Yıllardır kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılarının değişmez markası olmuş bir marka Bellona, tarzı ve ürün kalitesinden ödün vermeyen marka farklı tarzlara ve zevklere hitap edebilen yeni koleksiyonları ile her sezon adından sıkça bahsettirmeyi başarıyor. Ürettiği  zengin ve kaliteli mobilya modelleri kadar 2019 halı modelleri ile’de sektörde bir hayli ses getirdi diyebiliriz, marka yeni sezonda piyasaya çıkarttığı her tarza hitap eden geniş halı serileri ile modern yada klasik her evin kalitesini arttıran zarif halı tasarımlarına sahipler. Her dekorasyon tarzına uyumlu olan modelleri ile birlikte, her alan için de farklı alternatifler mevcut. Salonlarınız, mutfaklarınız, yatak odalarınız için birbirinden güzel halı modellerini bulmanız mümkün.

 2019 Bellona Halı Modelleri

Bellona Halı Modelleri
Bellona Halı Modelleri

Marka bir çok farklı halı koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor, özellikle klasik ev dekorasyonu sevenlerin kesinlikle incelemelerini tavsiye ediyoruz. Seriler arasında Safir, Woolline, Softline, Milda, Monolisa ve Valentina koleksiyonlarında birbirinden özel renk ve desenlere sahip zarif bellona klasik halı modelleri bulabilirsiniz. Yazımızın devamında tüm bu serilere ait özel halıları galerimizde inceleyebilirsiniz, daha fazla model ve ürün özellikleri için ise markanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Özellikle salonlarımız için tercih ettiğimiz halılarda ekstra özen gösteriyoruz. Hem misafirlerimizi ağırladığımız alan, hem mobilyaları seçerken en çok özen gösterdiğimiz alan olmaları nedeniyle salon dekorasyonunda halı seçimi zor bir hal alabiliyor. Ancak birbirinden güzel desen ve renk seçenekleri ile bellona salon halısı modellerini galerimizden inceleyerek mutlaka beğeneceğiniz bir model bulabilirsiniz.

Zarif Madame Coco Halı Modelleri

Kararsız kalanlar için halı seçiminde püf noktalar

Halı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı seçimi dekorasyonda önemli bir noktadır, uzun yıllar kullanılacak olan bu tasarımları seçerken bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekir. Bu küçük detaylar aslında doğru halı seçimi için son derece önemlidir,  halı seçerken nelere dikkat edilmesi gereken noktaları aşağıda inceleyebilirsiniz.

• Fiyat: Halı almadan önce bunun için ayırdığınız bütçeyi belirleyin. Çünkü göz önünde bulundurmanız gereken diğer seçenekler fiyat konusunda sınırları zorlamanıza ve normalden çok daha fazla harcamanıza sebep olabilir.

• Kullanım alanı: Evinizin hangi bölümü için halı bakıyorsunuz? Salon, yatak odası, mutfak? Halının kullanım alanı yapacağınız renk, desen ve boyut seçimini değiştireceği için halıyı sereceğiniz mekanın özelliklerini iyi bilmeniz gerekir.

• Desen: Halıdaki desen seçimini tamamen zevkinize bağlı olarak yapabileceğiniz gibi, mekanda bulunan diğer eşyaların desen, renk ve modellerini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Böylece daha doğru tercihlerde bulunabilirsiniz.

• Renk: Desen seçiminde olduğu gibi renk seçimi de evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde yapılmalıdır.

• İplik cinsi: Halının kalitesini belirleyen en önemli unsurlardan biri ipliğinin cinsidir. 4 temel iplik çeşidi bulunmaktadır: Polyamid (Naylon), Polipropilen (PP), Polyester ve Akrilik. Bu iplik çeşitleri birbirleriyle veya yün ile harmanlanarak farklı iplik çeşitleri ortaya çıkarabilmektedir.

En Yeni Festival Halı Modelleri ve Fiyatları

[galeri]